פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 12, 2019

ג'אמפ משיקה מהדורה מיוחדת של שני טעמים במראה צלול ורענן המשקאות החדשים בטעמי אגס ואפרסק, מגיעים במיתוג החדש והעדכני של ג'אמפ

תמונה
המותג ג'אמפ ממשיך להפתיע ולרענן. לאור ההצלחה בקרב הצרכנים שהביאה עמה סדרת המשקאות הצלולים והמרעננים שהושקה בקיץ 2018, השיקה ג'אמפ מהדורה ייחודית נוספת של שני טעמים המתווספים לטעמים המוכרים ואהובים כגון: תות בננה, תפוזים וענבים.
הטעמים החדשים, אגס צלול ואפרסק צלול, הם חלק מהמהפך אותו עבר המותג ג'אמפ הכולל מראה חדש, צעיר וצבעוני ובנוסף בקבוק משפחתי חדש ונוח לאחיזה.
הטעמים החדשים של ג'אמפ משווקים בבקבוק משפחתי 1.5 ליטר, את מוצרי המותג ג'אמפ ניתן להשיג ברשתות השיווק ובמרבית החנויות ברחבי הארץ.
כמו שאר משקאות המותג גם המוצרים החדשים של ג'אמפ מתהדרים בכשרות בד"צ העדה החרדית ירושלים, דבר המאפשר לבקבוק להוות חלק מהסעודה בכל בית בישראל.


מחיר מומלץ לצרכן: - 5 ₪ לבקבוק משפחתי.

השקת מרתון ווינר ירושלים 2019

תמונה
ב15.3 תישרק שריקת הפתיחה ואלפי משתתפי מרתון ירושלים יוזנקו הישאר אל החגיגה הספורטיבית הגדולה ביותר שהייתה בבירה אי פעם. למעלה מ-35 אלף רצים ישתתפו השנה במרתון התשיעי שצפוי לשבור מספר שיא שלכ 4,400 רצים מחו"ל ואת שיא ההכנסות מהמרוץ לעיר, על פי התחזית צפוי לעבור את רף ה - 17 מיליון שקלים שיושקעו חזרה בפיתוח עסקים ובפרויקטים חברתיים בעיר.
ראש העיר משה ליאון: "השנה יגיעו לירושלים מעל 4,000 רצים מ 76 מדינות שונות, זהו מספר שיא של כל הזמנים. מרתון ירושלים הוא אירוע ספורט-תרבות-תיירות שצובר תאוצה יותר ויותר משנה לשנה והוא גאווה לעיר ולתושביה. ראש העיר ירושלים, משה ליאון , השיק היום (ג'), את מרתון ווינר ירושלים  2019 באירוע השקה מושקע שנערך במסעדת קדמא - אל מול מגדל דוד וחומות העיר העתיקה.  בתערוכת השראה מיוחדת למען העמותות המשתתפות במרתון ולמען הרוח האנושית. האירוע נערך במסעדת קדמה - אל מול מגדל דוד וחומות העיר העתיקה. בתערוכה הייחודית, הוצגו 17 פריטים של מובילי דעה, אנשי עסקים ומשפיענים אותם לבשו כאשר שברו שיא אישי בריצה. בין המציגים : אסתר רוט שחמורוב, אסף גרניט, שלומית מלכה א…

תערוכה חדשה בגלריית 'על האגם' ברעננה: מִרְקָמִים Textures לגלות את הסיפור המסתתר בחומר, בבד, בצילום ובמילים 15/2/19-28/2/19 אוצרת: מינה בירן

תמונה
מרקמים - סיגל קרומר 

מרקמים, תערוכת יחיד לאמנית הרב תחומית - סיגל קרומר. שלושה מדיומים מייצגים את עבודותיה: צילום, הדפס בוטני על בד וקדרות.
לראשונה מוצגות יחדיו עבודות שנוצרו בהשראת הטבע המשתנה, הנוכח והמתורגם על גווניו, צורותיו והמרקמים שבו.
בדרכה הייחודית מקיימת סיגל דיאלוג עם ריקוד האובניים המוליד כדים ייחודיים, שיחה של קירבה עם הדפס העלה ורקמת המחט, המנציחים רגע אחד בנקודת זמן. יחסי הגומלין בין העבודות בתערוכה וההשראה ההדדית מאפשרים למבקר להתבונן במוצגים באופן רב מימדי.
הצילום, ההדפס הבוטני והקדרות מתפקדים כגשר בין המציאות לבין הזכרון האוטוביוגרפי. באמצעות המצלמה, עוצרת, מתמקדת, מקשיבה ומתבוננת על מנת לבטא את הסיפור מאחורי תקריב האובייקט הנבחר. לא פעם מה שזניל בעיני האחר מעורר השתאות ומרתק מבחינתה. אגל טל על גבעול רענן, מרקם מחורץ של גזע נטוש, אבן מזוגגת במי שלולית, עלווה ביישנית מבעד מרצפת. כל אלה מחברים לכנות בלתי מתפשרת ואמיתית.
צילומיה של קרומר מצביעים על ראייה חדה ובהירה יחד עם רגישות ורכות העוזרים להקפיא "רגעים אפורים" ביומיום של הטבע ולהעבירם אל הצופה מבעד להלך הרו…