פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 18, 2019

סיון ברון לוי , מונתה למנהלת קשרי קהילה בעמותת שניר, הפועלת לקידום מתן שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות.

תמונה
סיון ברון לוי . צלם-אסף לוי  סיון ברון לוי מונתה למנהלת קשרי קהילה בעמותת שניר הפועלת לקידום מתן שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות
סיון ברון לוי (34), מונתה למנהלת קשרי קהילה בעמותת שניר, הפועלת לקידום מתן שוויון הזדמנויות בחינוךובתרבות.
ברון לוי בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומנהל עסקים. למדה תואר שני בפסיכולוגיה ומדעי המחשב וסיימה מצטיינת דיקן ארצית.
במשך 3 שנים התנדבה כרכזת חברתית בעמותת אנוש, במסגרתה הובילה את הצעדה צועדים בראש מורם,לקירוב חולי נפש בקהילה.
ניר שמול ממייסדי עמותת שניר ויו"ר העמותה מסר: "אנו מברכים את סיון על כניסתה לתפקיד ומשוכנעים בהצלחתה. אני סמוך ובטוח כי הידע, המקצועיות והניסיון שצברה בתפקידיה הקודמים,יתרמו רבות לפיתוח העמותה והעמקת הקשר עם הקהילות בהן אנו נמצאים ופועלים ובכך להרחבת הסיוע אותו העמותה מעניקה לילדים במתן שוויון הזדמנויות בחינוך".  
לדברי סיון ברון לוי: "אני מודה לחברי הנהלת העמותה על האמון בי. אני רואה זכות גדולה בכך שנבחרתי לתפקיד ואעשה הכל על מנת ליצור שיתופי פעולה מפרים והדדיים של העמותה עם הקהילות בקרבן היא פועלת ונמצאת."
עמות…

ספר חדש בשם משרת החלומות שופך אור אחר על עולם התעסוקה והגיוס- ממוצר מדף בסופרמרקט כיצד נוכל להפוך למותג

תמונה
- ספר חדש - תארו לעצמכם שאתם נתפסים כעוד מוצר שנמצא על המדף בסופרמרקט או שאתם פועלים אחרת! הקריירה המגוונת של גבריאל חיון כללה 13 מקומות עבודה שאת כולן הוא קיבל בצורה מקורית ולא שגרתית, מהקמתו של פארק ההיי-טק הראשון בקאריביים, הקמה של מלון, הקמת המכון הדיפלומטי ועד מנכ"ל לשכת המסחר של אמריקה הלטינית. בספרו החדש "משרת החלומות" הוא מספר על הדרך הייחודית שהביאה אותו לתפקידים השונים, ומדריך אנשים כיצד להתקבל לעבודת חלומותיהם. במהלך הקריירה המגוונת שלו החליף גבריאל חיון 13 תפקידים שונים. הוא התגורר בעבר במשך 15 שנה ברפובליקה הדומיניקנית. שם הקים בית מלון, ניהל מפעל תכשיטים והקים את פארק ההיי-טק הראשון באיים הקאריביים. כאשר חזר לישראל, לקח על עצמו חיון תפקידים של מנהל מכירות, דירקטור וסמנכ"ל במספר חברות היי-טק מובילות. הוא הקים את המכון הדיפלומטי, המשרת את הקהילה הדיפלומטית שחיה בישראל, ושימש כמנכ"ל לשכת המסחר של אמריקה הלטינית. כיום הוא מנהל את חברת Wiki sales, העוסקת בהכשרה של צוותי מכירות בינלאומיות.  את כל התפקידים הללו הוא השיג בדרך ייחודית, השונה מזו שאנו מורגלים ב…

פעילויות לסוף השבוע 22-23 בפברואר- רשות הטבע והגנים

תמונה
גן לאומי פלמחים. צילום אמיר חן, רשות הטבע והגנים  המובילות כשנמל עתיק וחיים נפגשים בחוף פלמחים חשבתם שגן לאומי חוף פלמחים הוא רק חוף רחצה? בואו לגלות עד כמה טעיתם! ביום פעילות לכל המשפחה, תוכלו להשתתף בשלל פעילויות הכוללות הדרכות, שחקנים, משחקי התנסות וחוויה שיספרו את סיפור החיים בחולות ובים ובעיקר את סיפורו המיוחד ש תל יבנה ים והממצאים המיוחדים שנמצאו בו. תוכלו ליהנות גם מהעפת עפיפונים משותפת (אפשר לרכוש במקום או להביא מהבית). היכן: גן לאומי חוף פלמחים מתי: שבת 23.2, בשעות 11:00 – 15:00 ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר.
אולימפיאדת חורף במקום הנמוך בעולם

משחק משימות נגד הזמן ואתגר לכל המשפחה שדורש תושייה ושיתוף פעולה. לאחר ההרשמה וההזנקה כל משפחה תצא לפעילות מגבשת בהנאה ובכיף. בתחנות הפזורות בשמורה יחכו לכם מדריכים עם שלל משימות הנאה ואתגר שיביאו אתכם לקו הסיום ואולי גם לניצחון הנכסף. המשפחה שתסיים את המסלול בזמן המהיר ביותר תזכה בפרס ובתהילה. כמו כן יוגרל בין המשתתפים פרס: מטמון משפחתי לשנה. מתאים מגיל 3 עד 120!
התכנסות ורישום למשחק עד השעה 11:00, הזנקה ויציאה לדרך בשעה 11:30.
*למאחרים ת…