פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 4, 2019

סנו משיקה: מתז סנו JET פלוס לניקוי כללי בתוספת אבקת סודה בניחוח כותנה רעננה

תמונה
צלם: מוטי פישביין 

חברת סנו משיקה: מתז סנו  JETפלוס לניקוי כללי בתוספת אבקת סודה בניחוח כותנה רעננה
חדשות משמחות לחובבי סדרת סנו ג'ט, לסדרה מתווסף מתז סנו JETפלוס לניקוי כלליבתוספת אבקת סודה. סנו ג'ט מנקה ומבריק משטחים ואביזרים, בקלות ובנוחות מרבית ומותיר ניחוח עדין של כותנה רעננה.
אבקת סודה משמשת כתוסף  לתכשירי ניקוי, הודות ליעילותה הן בנקיון לכלוך והן בניטרול ריחות רעים. תרסיס סנו ג'ט פלוס בתוספת אבקת סודה הוא מוצר נוסף בסדרת סנו ג'ט הכוללת נוזלים לניקוי והברקה בתוספת חומץ וסודה.
סנו ג'ט פלוס בתוספת סודה מתאים למגוון רחב של שימושים ולמגוון אביזרים ומשטחים: שיש, אלומיניום, פלסטיק, קרמיקה, זכוכית, ניקל, קוורץ וכד'. סנו ג'ט פלוס בתוספת חומץ בתרסיס – 750 מ"ל. מחיר: 9.90-15.90 שקלים (לפי אתר מייסופרמרקט)


להשיג בכלרשתות השיווק

חב' י.פפר בע"מ, שהינה בבעלות יורם פפר ומתמחה מזה כ-40 שנה ביבוא ושיווק ציוד לתעשיות האפייה למטבח המוסדי ומייצגת באופן בלעדי בישראל את חב' מכונות הקפה האוטומטיות JURA משווייץ , מציגה את מגוון מכונות הקפה הפרימיום של חב' JURA לשנת 2019

תמונה
יורם פפר - מנכ''ל חב' ''יורה ישראל''  רוג'ר פדרר. חב' י.פפר מציגה את מגוון מכונות קפה הפרימיום של חב' JURA משווייץ לשנת 2019:


חב' י.פפר בע"מ, שהינה בבעלות יורם פפר ומתמחה מזה כ-40 שנה ביבוא ושיווק ציוד לתעשיות האפייה למטבח המוסדי ומייצגת באופן בלעדי בישראל את חב' מכונות הקפה האוטומטיות JURA משווייץ , מציגה את מגוון מכונות הקפה הפרימיום של חב' JURAלשנת 2019: A1 : מכונה קומפקטית למשקאות קפה בלבד ללא חלב או חלב מוקצף. ENA MICRO 90:  מכונה הקומפקטית ביותר של יורה עם אפשרות להכנת קפוצ'ינו (הפוך) בלחיצת כפתור אחת. E8 : מכונה ביתית עם טכנולוגיות ייחודיות ליורה: מטחנה שקטה ומדויקת, מערכת חליטה חדשנית, מערכת מים חכמה לזיהוי אוטומטי של המסנן, מערכת לשמירה על היגיינה מוחלטת ועוד'. S-8  : ה- S8 מקרינה אלגנטיות ואיכות בלתי מתפשרים. תשומת הלב המוקפדת שהושקעה בפרטים, והחומרים המשובחים מהם בנויה המכונה, כובשים את תשומת הלב. ה- S8  זכתה בשני פרסי העיצוב היוקרתיים לשנת 2018: