פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 24, 2019

עדן בן זקן, נראתה בעיר טבריה בחג הפורים,בהופעה בנשף פורים מושקע שאירחו יעקב ואליעזר אמסלם, מבעלי קבוצת התיירות אמסלם טורס.

תמונה
קבוצת אמסלם תיירות ונופש חגגה נשף פורים לעובדיה עם הזמרת עדן בן זקן ותחרות תחפושות 
בתמונה : עמית עוקבי, מיטל בניטה, יעקב אמסלם, עדן בן זקן, אליעזר אמסלם, וקובי טימסית.
צילום: יח"צ.
הזמרת המצליחה עדן בן זקן, נראתה בעיר טבריה בחג הפורים. מבדיקה מעמיקה עלה כי היא הוזמנה להופיע בנשף פורים מושקע שאירחו יעקב ואליעזר אמסלם, מבעלי קבוצת התיירות אמסלם טורס. החברה הידועה בהשקעתה בהון האנושי ומעסיקה למעלה מ- 400 עובדים, הרימה הפקת ענק באולמי מאגיה בעיר אשר כללה נשף, ארוחת ערב ותחרות תחפושות חגיגית כשעל הצד האומנותי בן זקן, אשר הקפיצה את כולם עד השעות הקטנות של הלילה. היה שמח ומבדח!


חברת סנו משיקה סדרת מוצרים חדשה: 99.9% להשמדת חיידקים ולשמירה על ההיגיינה בבית

תמונה
סנו מטליות לניקוי 99.9 צלם מוטי פישביין.
סנו מתז לחיטוי משטחים 99.9 צלם מוטי פישביין 
סנו מתז לניקוי יסודי 99.9צלם מוטי פישביין


חברת סנו משיקה סדרת מוצרים חדשה: 99.9%  להשמדת חיידקים ולשמירה על ההיגיינה  בבית
ישנם חיידקים שאף אחד לא רוצה בביתו ולכן יש אזורים שחשוב לנקות ולחטא לעיתים קרובות. חיידקים יכולים להתקיים ולהתפתח על משטחים שונים בבית כמו שיש, כלים סניטריים, מעקות, מתגים, שולחנות ומשטחים שונים. במטבח, חשוב לטפל במשטחים הבאים במגע עם בשר טרי, דגים וביצים לא מבושלות.
על מנת לאפשר חיטוי קל ומהיר פיתחו בסנו את הסדרה 99.9% שנבדקה ונמצאה יעילה בהשמדת 99.9% מהחיידקים וביניהם חיידקים בלתי רצויים כמו אי קולי, ליסטריה, סלמונלה ומגוון חיידקים נוספים.

חברת אלטמן השיקה השבוע מסע פרסום חדש המבוסס על סיפור חייו של זיו שילון

תמונה
זיו שילון קמפיין צילום: אורי כרמי

"להיות הדור הבא של עצמך" חברת אלטמן השיקה השבוע מסע פרסום חדש המבוסס על סיפור חייו של זיו שילון
חברת אלטמן השיקה מסע פרסום חדש המבוסס על סיפור חייו של זיו שילון. מסע הפרסום יציג את היכולת של שילון לנצח את האתגרים הפיזיים אותם הגוף צריך לעבור, על מנת לנצח את האתגר של תחרות "איש הברזל".
כידוע, שילון כנגד כל הסיכויים צלח בהצלחה את תחרות "איש הברזל" שהתקיימה באריזונה ארה"ב, דבר שמוכיח שתעצומות הנפש ביכולתן להתעלות מעל לכל אתגר.
בצילום שילון רץ 25 ק"מ ביום אחד.

בעשור האחרון עלתה המודעות לאורח חיים בריא, אנשים אוכלים בריא יותר ומחפשים דרכים לשמירה על כושר, ולכן טרנד הריצה פורח.
במסגרת מסע הפרסום חברת אלטמן משיקה את "Cetilar" הדור הבא בהפחתת כאבי שרירים, מפרקים ובשיפור כושר התנועה.
Cetilarהינו קרם חדשני, מוגן פטנט, שאחרי שנתיים מוצלחות באיטליה מגיע לראשונה לישראל. הקרם מסייע גם בהפחתת כאבים וגם בתהליכי שיקום התא. כמו כן, הוא אינו מוגבל מבחינת משך זמן השימוש, בטוח לשימוש בשמש ואינו מכיל דיקלופנאק (NSAID) לעומת התכשירים…

מפגש הקהילה הראשון של קבוצת "Hoppe Hoppe reiter" של ארגון יוצאי מרכז אירופה (ארגון היקים) בתאריך 24 במרץ במועדון האוסטרי בת"א

"אצל ייקים גם משחקים הם עניין רציני" מפגש הקהילה הראשון של קבוצת "Hoppe Hoppe reiter" של ארגון יוצאי מרכז אירופה (ארגון היקים) בתאריך 24 במרץ  במועדון האוסטרי  בת"א
המפגש יעסוק במשחקי הילדות עליהם גדלנו ויארח את גדי כפיר מחבר הספר ״ציונות ומשחקי קופסה 1900-1948".
המפגש יהיה בהשתתפות חברי הקהילה  של קבוצת "Hoppe Hoppe reiter" של ארגון יוצאי מרכז אירופה, המונה למעלה מ 5000 חברים .
בין חברי הקבוצה מתקיים ברשת שיח ער  על נושאים הקשורים למורשת הייקית, אותה היא שואפת לשמר.
מנהל הקבוצה רפי ברבירו הוזמן על ידי פייסבוק העולמי למפגש למידה עם מנהלי קהילות מיוחדות מכל העולם. במהלך החודשים האחרונים הוא עבר הכשרה מטעם פייסבוק, כיצד להעביר את הקהילה מהאונליין לאופליין.