פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מאי 16, 2019

חדש בסדרת סנו ג'ט: סנו ג'ט + סבון אסלה בתוספת חומץ ומלח לימון

תמונה
סנו ג'ט פלוס בתוספת חומץ ומלח לימון - סבון לאסלה קרדיט מוטי פישביין


לסדרת סנו ג'ט + האהובה מצטרף מוצר חדש: סנו ג'ט +, סבון אסלה בתוספת חומץ ומלח לימון.
סנו ג'ט + סבון אסלה שמנקה ביסודיות את האסלה בתוספת חומץ להברקת האסלה ומלח לימון להסרת אבנית. התוצאה, אסלה נקיה ומבהיקה עם ניחוח מרענן של לבנדר.

מסקר שערכו בחברת סנו, עולה כי כשליש מהצרכנים משתמשים בחומץ לניקיון הבית. חומץ ידוע ביכולות ניקוי, הברקה ונטרול ריחות לא נעימים. סנו ג'ט סבון אסלה בתוספת חומץ ומלח לימון, מנטרל ריחות רעים ומותיר ניחוח רענן של לבנדר.
סנו ג'ט סבון אסלה בתוספת חומץ ומלח לימון, הוא מוצר נוסף בסדרת סנו ג'ט הכוללת נוזלים לניקוי והברקה בתוספת חומץ ואבקת סודה.
משווק באריזת שלישיה
מחיר :9.90 שקלים (משווק באריזת שלישיה)להשיג ברשתות השיווק
חברתסנוהתחדשה

חנויות ''טאצ' איט'' במתחמי הדיוטי פרי בנתב''ג בטרמינל 3 וטרמינל 1 מצדיעות לתיירי האירוויזיון

תמונה
Pictures\TOUCHIT BY OFFICE DEPOT 
2 חנויות ''טאצ' איט'' במתחמי הדיוטי פרי בנתב''ג בטרמינל 3 וטרמינל 1 מצדיעות לתיירי האירוויזיון ומעניקות להם 20% הנחה על מגוון ענק של אוזניות מוזיקה.
2 חנויות ''טאצ' איט'' מקבוצת ''אופיס דיפו'' במתחמי הדיוטי פרי בנתב''ג בטרמינל 3 וטרמינל 1 מצדיעות לאלפי התיירים שהגיעו לישראל לארוע האירוויזיון . כל תייר שפעיל במדיה החברתית או שנמצא בקבוצות הקשורות לאירוויזיון יקבל במכשיר הסלולר שובר מיוחד במגוון שפות עם הגעתו לנתב''ג המעניק לו 20% הנחה על מגוון ענק של אוזניות מוזיקה , אוזניות ספורט וכ''ו של המותגים המובילים : BOSE , JBL , MARLEYSAMSUNGB&O PLAY,AFTERSHOKZAYBIRDJ , JAM , MIRACASESODO,SOULPLANTRONICS. לרגל המבצע המיוחד הצטיידה ''טאצ' איט'' בלמעלה מ-1,000 אוזניות.