פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יולי 8, 2019

רשת ליה לונדון בקמפיין שיתקיים ב 18.7 ויהיה פתוח לכל אישה, בכל גיל, משקל, גובה וצבע. במהלך האודישנים ייבחרו 10 נשים שיהיו השגרירות הבאות של ליה לונדון.

תמונה
יעל צילום: אסי ביטון
רשת ליה לונדון בקמפיין נשי עוצמתי
בהנהגת גולן נהרדעא רשת ליה לונדון יוצאת בקמפיין עוצמתי וייחודי המוקדש כולו לנשים, וקוראת לנשות ישראל בכל המגזרים, בכל הקהילות והגילאים מדן ועד אילת להגיע ליום אודישן ענק ומרוכז עם חגיגת נשיות שלמה.
את המהלך כולו מוביל - גולן נהרדעא, שכחלק ממנו פתח יום אודישנים מרוכז אשר אליו הוזמנו נשים שונות מכל קצוות הארץ להיות השגרירה הבאה של ליה לונדון
קצת על הקמפיין: הגוף שלך מושלם בדיוק כמו שהוא, אבל חזייה איכותית, שמותאמת לך בדיוק, יכולה לשדרג את הנוחות ואת הרגשת הנשיות שלך.
גם את גאה בנתונים הטבעיים שלך ושלמה עם עצמך? אנחנו ממש רוצים לשמוע על זה!
ספרי לנו מהי נשיות בעינייך ויכול להיות שתהיי השגרירה הבאה של ליה לונדון. קצת על האודישן: האודישנים לקמפיין יערכו בתאריך 18.7 ויהיו פתוחים לכל אישה, בכל גיל, משקל, גובה וצבע.במהלך האודישנים ייבחרו 10 נשים שיהיו השגרירות הבאות של ליה לונדון. השגרירות ייהנו מיום צילומים מקצועי, הכולל איפור, שיער וסטיילינג מלא ו- 2 סטים לבחירתן ממגוון הסטים היפיפיים של ליה לונדון.

גריי גוס ריביירה - מהדורת קיץ חדשה- בשיתוף עם בית האופנה הפריזאי מיזוון ל'ביש.

תמונה
גריי גוס ריביירה אפרטיף


הקיץ הוא בשביל לחגוג את הרגע וודקה GREY GOOSE בשיתוף פעולה עם בית האופנה הפריזאי Maison Labiche במהדורה מוגבלת לקיץ

מותג הוודקה סופר פרימיום המוביל בעולם GREY GOOSE, ממשיך במסורת המהדורות המוגבלות לקיץ תחת השם ריביירה. השנה חבר המותג עם בית האופנה הפריזאי Maison Labiche ליצירת בקבוק שמבטא את הגישה הקלילה והכיפית של הריביירה והתרבות הצרפתית.הבקבוק מעוצב עם גלים סביבו בהשראת חופי הריביירה המפורסמים, ונושא בפונט הרקמה הייחודי של בית האופנה את המשפט: “l’été est pour vivre dans l’instant,” -הקיץ הוא בשביל לחגוג את הרגע - ברוח השפה החדשה של GREY GOOSE - Live Victoriously" ". במרכז הבקבוק לוגו האווז המפורסם.
לצד המהדורה המוגבלת מושקת קולקציית קפסולה באתר בית האופנהmaisonlabiche.com

ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, מתוך הוועידה הכלכלית (מבית מידע כנסים) שנערכה היום (שני, 8.7) במרכז הכנסים Avenue: התייחס למקרי האלימות ילדים: "ביקשתי להקים גם ועדת חינוך - המדינה צריכה לתת חינוך חינם לילדים - בימים רגילים היינו מתמודדים עם זה"

תמונה
משה גפני. צילום דרור סיתהכל.
ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, מתוך הוועידה הכלכלית ה- 4 מבית מידע כנסים – Future of Finance Summit 2019שהתקיימה היום (שני, 8.7) במרכז הכנסים Avenue:
"מקרה האלימות של הילדים בגנים"
ליאור קינן מנחת הפאנל:  אתמול ראינו הרבה מאד הורים על מה שהם רואים שקורה בגני הילדים. איזה תשובות יש לכם? "ביקשתי להקים גם ועדת החינוך המדינה צריכה לתת חינוך חינם לילדים בימים רגילים היינו מתמודדים עם זה, כיום את לא יכולה להתמודד. ביום רביעי ממשיכה הוועדה יש דברים מסוימים שעליהם צריך לשלם כסף התשובה – צריך למזער עד למינימום את תשלומי ההורים לא יכול להיות שבאוצר רוצים עוד קצת כסף".
אתה התנגדת לאחרונה לקיצוץ רוחבי למרות שהגירעון הוא גדול אני חלק מהעניין ואני סבור שהאמירה הקלה, הלחיצה הקלה על ההדק קיצוץ רוחבי כאילו זה כלום. יש ברירה – להעלות את גיל הפרישה לנשים. מיסים, יש פתרונות יותר טובים  עם החוק הממשלה שר האוצר היה צריך לכתוב לי מה עמדתם. אמר לי תדון בוועדה.
"בית הספר תדמור על סף סגירה"
"בית הספר תדמור על סף סגירה ( בית  הספר שמלמד ילדים א…

PRECISE, חשף את חמשת מוצרי ה- MUST HAVE באירוע עיתונאי בחנות הדגל של המותג בדיזינגוף סנטר

תמונה
צילום: שי יחזקאל

הפרזנטורית בר זומר

מותג הקוסמטיקה והאיפור המקצועי PRECISE, חושף את חמשת מוצרי ה- "”MUST HAVEשיהפכו את הקיץ שלך למושלם *** המותג המוביל מציע מגוון פתרונות למצבי עור שונים, משווק אצל קוסמטיקאיות מובילות
מותג הקוסמטיקה והאיפור המקצועי PRECISE, חושף את חמשת מוצרי ה- MUST HAVEאשר יהפכו את הקיץ שלך למושלם. המותג הישראלי המוביל הוקם לפני כ- 6 שנים, מתוך רצון לספק מענה אמיתי ומדויק ללקוחותיו. מוצרי הטיפוח והאיפור, מיוצרים מתוך הכרות מעמיקה וארוכת שנים עם העור הישראלי וצרכיו המשתנים. PRECISE עובדים עם המעבדות המתקדמות ביותר, עם חומרי גלם פעילים איכותיים המעניקים תוצאות מהירות, איכותיות וניכרות לעין. הודות למגוון המוצרים העשיר המיועד לטווח גילאים רחב ולכל מצבי העור הקיימים, המותג זוכה להכרה ולהצלחה רבה בקרב קוסמטיקאיות מובילות ומשווק אצלן. דרור נתן, בעלים משותף של חברת PRECISEמסר "בחודשי הקיץ קיימת חשיבות רבה להמשיך ולטפח את עור הפנים עם מוצרים המותאמים לעונה זו בקלילותם, עמידים בפני זיעה ולחות ומגנים על העור מפני השמש והקרינה. המרכיבים הבולטים המאפיינים את המוצרים שאנו מי…