פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יולי 25, 2019

כ- 2000 איש הגיעו לוועידת גו איקומרס 2019 אשר התקיימה בסימן ה eComNation - ודנה באתגרים של השקת פעילות גלובלית, התמודדות עם התחרות מול ענקיות האיקומרס הבינלאומיות

תמונה
יונתן איבגי ועופר ירום.


יותם בן ארי, אירית קריאף ודני בוטין


תימור גורדון, איליה קרטוב ותומר ישראלידני גולדשטיין. קרדיט דרור סיתהכל

Go eCommerce Israel's 7th Annual Summit סיכום אירוע המסחר האלקטרוני הגדול בישראל Go eCommerce כ- 2000 איש הגיעו לוועידת גו איקומרס 2019 אשר התקיימה בסימן ה eComNation - ודנה באתגרים של השקת פעילות גלובלית, התמודדות עם התחרות מול ענקיות האיקומרס הבינלאומיות, הצגת פתרונות מתקדמים וסטארטאפים חדשניים במפגש תעשייה שכולו מסחר אלקטרוני.
דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל: "מחקר מקיף של חברת המחקר של ארגון הדואר העולמי, אומר שהאחוז של הסחר הדיגיטלי, הקמעונאי, יגיע ל-50% כיום הוא עומד על 15%. זו מהפכה שאנו היום בעולם לא יכולים להכילה. דואר ישראל אחראי כיום על למעלה מ 90% מהפעילות במדינת ישראל, ולא בגלל שהוא מונופול אלא בגלל שאנו נערכים לכך". גיא אבןראש אגף שיווק ודיגיטל, שופרסל – "כיום באים מכל העולם רשתות קמעונאיות להבין את החיה המוזרה שנקראת שופרסל, כש-16% ממכירותיה נעשות דרך e-commerceזה מוביל עולמי באחוז מכירה של קמעונאי". עופר ירום, מנכ&q…

EVO CLINIC מביאים את הטאץ הצרפתי לישראל

תמונה
EVO CLINIC
מתאפיינת בגישה מקצועית חדשה, ראשונה מסוגה בארץ, בה הרפואה האסתטית מקבלת מעמד של רפואה לכל דבר, הן בהיבט של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, נבחרת רופאים עם ניסיון בינלאומי, סטנדרטים גבוהים ביותר ושיטת טיפול המעניקה כבוד לשילוב בין רפואה, בריאות ויופי כדרך חיים.

Pictures\אורית ופבריס evo clinic. EVO CLINIC מביאים את הטאץ הצרפתי לישראל EVO CLINIC– מקבוצת EVO הנה קליניקה ייחודית המביאה לישראל סטנדרטיים אירופאיים גבוהים בתחום הרפואה האסתטית. Evo Clinicאשר פתחה את סניף הדגל שלה ברעננה לפני כשנתיים ועומלת בימים אלו על סניף שני בתל אביב, מתאפיינת בגישה מקצועית חדשה, ראשונה מסוגה בארץ, בה הרפואה האסתטית מקבלת מעמד של רפואה לכל דבר, הן בהיבט של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, נבחרת רופאים עם ניסיון בינלאומי, סטנדרטים גבוהים ביותר ושיטת טיפול המעניקה כבוד לשילוב בין רפואה, בריאות ויופי כדרך חיים. מאחורי החזון של Evo Clinic עומדים אורית ופבריס קליין, המנהלים את החברה ופועלים בתחום הרפואה האסתטית מזה כשני עשורים. השניים בעלים של חברת הפצה בינלאומית למכשור רפואי ואסתטי.
 שותפם לחזון להקמת רשת הקליניקו…