פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוגוסט 19, 2019

נא להכיר- תמר צפריר - זן חדש של תמרים מבית צמח ניסיונות יוצא אל השוק!

תמונה
תמר צפריר


הזן החדש העונה לשם צפריר בעל טעם מתוק וייחודי וניתן לאכלו ישירות מן העץ.
בצמח ניסיונות חוות המחקר והפיתוח בעמק הירדן עובדים על פיתוח הזן החדש "צפריר" כבר משנת 2007. אחת הבשורות הגדולות היא שבצמח ניסיונות מאמינים שלזן זה התכונות המתאימות לגידול בעמקים הצפוניים. בנוסף הצליחו בצמח ניסיונות להביא את הזן החדש לרמת מתיקות גבוהה ומרקם מצוין, שאחד היתרונות המובהקים שלו הוא שניתן לאכול אותו באופן ישיר מן העץ ללא צורך בתהליך הבחלה לאחר קטיף.
שמו של הזן החדש צפריר ניתן לו על ידי ד"ר יאיר ישראלי, חוקר בצמח ניסיונות לזכרו של צפריר ישראלי זכרו לברכה.
בשלב זה כמות הייצור מוגבלת וניתן למצוא את הזן החדש בחנות התמרים שבקיבוץ כנרת. רון יצחקי מנכ"ל צמח ניסיונות: "ההתרגשות אצלנו בצמח ניסיונות גדולה, להצליח להוציא זן פירות חדש אל השוק היא כמו להביא ילד לעולם. הזן החדש מתוק וייחודי, ואני בטוח שיערב לחך הישראל וגם אל מחוץ לגבולות הארץ. אני רוצה להודות לכל צוות הפיתוח אצלנו בחוות הניסיונות, שמח וגאה לראות שעבודתנו הקשה נושאת פרי במלוא מובן הביטוי".אוניית נורוויג'יאן אנקור החדשה ביותר של NCL יורדת למים !

תמונה
Encore Float Out 3_s. לראשונה אוניית נורוויג'יאן אנקור החדשה ביותר של NCL יורדת למים האונייה שהגיחה לראשונה מהמספנה ותושק באופן רשמי בהמשך השנה, תכלול מגוון מסעדות חדשות, מופעי בידור בלעדיים ואת מיטב האטרקציות המתקדמות ביותר ביםחברת נורוויג'יאן קרוז ליין, החדשנית בתחום הפלגות הנופש, חוגגת את הגחתה לראשונה של אוניית האנקור (Encore) החדשה ביותר שלה ממספנת Meyer Werftשבגרמניה. האונייה תישאר בנמל המספנה לשלבי בנייה סופיים, לפני שתועבר במעלה נהר האמס לקראת הפלגות בים הצפוני בסוף נובמבר.
אוניית נורוויג'יאן אנקור, באורך של כ-335 מטרים, ומשקל של 170,000 טונות ברוטו, ובעלת קיבולת של 3,998 אורחים. האונייה תחל לשוט ב-30 באוקטובר 2019, ב-21 בנובמבר תעבור לטקס ההשקה במיאמי וב-24 בנובמבר תחל לקיים הפלגות של שבעה ימים לקאריביים.
אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'יאןקרוז ליין, אמר: "לראות את האונייה מגיחה מהמספנה, זו תמיד אחת מאבני הדרך המרגשות ביותר. השותפים שלנו ב- Meyer Werft היו מחויבים לחזון שלנו לא רק לנורוויג'יאן אנקור, אלא עבור מחלקת האוניות המובילה בתעשייה, ותומכ…

שופרסל משיקה סדרה חדשה של ירקות ופירות טריים ושטופים תחת המותג הפרטי, שופרסל Fresh- לקראת פתיחת שנת הלימודים!

תמונה
שופרסל  משיקה את 'הפסקת עשר'


סדרת נשנושים של ירקות ופירות טריים ושטופים במארז קטן לדרך המותאם במיוחד לילדים


לקראת פתיחת שנת הלימודים, שופרסל משיקה סדרה חדשה של ירקות ופירות טריים ושטופים תחת המותג הפרטי, שופרסל Fresh, וזאת כחלק ממאמצי החברה לעידוד צריכת ירקות ופירות טריים.
במסגרת הסדרה ניתן למצוא: מיקס ירקות, מיני פלפלונים, עגבניות שרי, מיני מלפפונים ופלחי תפוח עץ במנות קטנות של 80-120 גרם המותאמות במיוחד להפסקת הלימודים וכנשנוש לאורך היום. ירקות ופירות מהווים מקורלוויטמינים, מינרליים וסיביים תזונתיים כחלק מתזונה נבונה במיוחד עבור ילדים.
מחיר השקה: 3 מארזים ב-10 ₪

להשיג בכל סניפי שופרסל ובשופרסל און ליין.

מסטיק FIVE5 בחר בעיר ללא הפסקה -תל אביב -כאחת מחמש הערים המובילות שיופיעו על אריזתו!

תמונה
5_Logo-3D-Silver-Shin ... Background_020415תל אביב על המפה הבינלאומית: מסטיק FIVE5 בחר בעיר ללא הפסקה כאחת מחמש הערים המובילות שיופיעו על אריזתו אם חשבתם שהאירוויזיון שם את ישראל על המפה, נראה שזו הייתה רק ההתחלה. חברת מרס משיקה את 5 Cities, אריזה חדשה למסטיק FIVE5 האהוב במהדורה מוגבלת החוגגת את ערכי החופש, הפאן והטיולים של דור המילניום – והעיר תל אביב זוכה שם למקום של כבוד. למהדורה הייחודית שיוצאת בקמפיין גלובלי נבחרו 5 ערים מובילות בעולם: לונדון, ברלין, ברצלונה, פריז וכן, גם תל אביב. על אריזות המעטפות והבקבוקים של המהדורה המיוחדת יופיעו קווי הרקיע של כל הערים הנבחרות, אותם יוכלו לרכוש צרכנים ברחבי אירופה וכמובן גם בישראל. כך שהעיר הלבנה צפוייה להגיע בקרוב להמוני צרכנים בחו"ל. חברת מרס ישראל, יבואנית מסטיקFIVE5, מציינת כי מהדורת 5 Cities נועדה לקדם את רוח השיתוף ולעודד צרכנים לחלוק את המקום האהוב עליהם דרך הרשתות החברתיות, בין אם בערים הנבחרות ובכל מקום ברחבי הגלובוס. במסגרת השקת מהדורת 5 Cities, מרס ישראל מתכננת להוביל בהמשך גם פעילות נושאת פרסים, הכולל חופשות מטורפות, ואף תעניק חס…

סנו משיקה את הדור הבא בעולם ההדברה, סנו K3 תחנת פיתיון!

תמונה
סנו K3 תחנת פיתיון צלם מוטי פישביין.
חדשנות בעולם ההדברה סנו K3 תחנת פיתיון קוטלתיקנים חדשנילביתולחצר – בזמן חיפוש התיקנים אחר מזון ומים, הם אוכלים מהפיתיון ונושאים את החומר הפעיל בחזרה לנקודות המסתורשם הם מרעילים וקוטלים את שאר התיקנים
חברת סנו משיקה את הדור הבא בעולם ההדברה, סנו K3תחנת פיתיון, קופסא סגורה ובה פיתיון המושך ומרעיל את התיקנים המסתובבים בבית. תחנת הפיתיון פשוטה ליישום והיא פתרון חדשני להדברה ביתית ללא מגע אדם עם החומר הפעיל וללא ריסוס. תחנת פיתיוןk3  בעלת יעילות מוכחת לקטילת תיקנים למשך חצי שנה.
סנו K3 תחנת פיתיוןהינה פתרון חדשני, פשוט ויעיל, לחיסול התיקנים בבית וסביבתו ולמניעת התרבותם בפינות מסתור. התחנה מאפשרת הדברה ביתית פשוטה בשיטת עשה זאת בעצמך ללא מגע יד אדם עם החומרים. פשוט מניחים את התחנות במקומות נסתרים בבית בהתאם להוראות השימוש הרחק מהישג ידם של ילדים וחיות מחמד. הפיתיון מושך אליו את התיקנים בחיפושים אחרי מזון ומים, הם אוכלים אותו, חוזרים אל הקן שם הם נקטלים וקוטלים תיקנים אחרים.  התחנות חסינות פתיחה והן עובדות ברציפות למשך שישה חודשים ומבטיחות הדברה יעילה של תיק…

פער ופוטנציאל-ספר חדש לילדים ולהורּים, על הפער בין הפוטנציאל האישי שלנו למימושו,שמוכר לכל אחד מאתנו!

תמונה
יוקי ששון. קרדיט צילום לירון ויסמן. פער ופוטנציאל מאת: יוּקי ששון / איורים: דַריה סינָָה. הוצאת ספרי ניב ספר חדש לילדים ולהורּים, על הפער בין הפוטנציאל האישי שלנו למימושו.

המחברת, יוּקי ששון, היא יועצת משפחתית שבחרה לעסוק בספר הביכורים שלה בנושא שמוכר לכל אחד מאתנו, ילדים ומבוגרים כאחד. בספרה היא מצליחה לגרום לקוראים לתהות ולהעמיק במחשבות בנושא הפוטנציאל האישי, מימושו, והפער הקיים ביניהם.

גיבור הספר הוא איתן, הבן הבכור במשפחה, שמשתף את הקוראים במחשבותיו  מנקודת מבטו הייחודית על יחסיו עם הוריו ועם אחיו הצעיר, יובל, בעל הפוטנציאל. הסיפור מביא את ההתמודדות שלו אל מול הפער והפוטנציאל הקיימים בו.


"פַּעַר הוּא הֶחָבֵר הֲכִי טוֹב שֶׁלִּי. לְפַעַר יֵשׁ חָבֵר מַמָּשׁ טוֹב שֶׁקּוֹרְאִים לוֹ פּוֹטֶנְצְיָאל. רֹב הַזְּמַן הֵם בְּיַחַד, מַמָּשׁ כָּמוֹנִי וּכְמוֹ אָח שֶׁלִּי – גַּם הֵם מִדֵּי פַּעַם רָבִים וּמִתְרַחֲקִים, אֲבָל כִּמְעַט תָּמִיד הֵם עוֹשִׂים הַכֹּול בְּיַחַד".
מילים אלה נאמרות מפיו של איתן, גיבור הספר החדש "פער ופוטנציאל" שכתבה יוּקי ששון. הספר מיועד לילדים ולהורים והוא עוס…