פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר 2, 2019

קבוצת אמסלם תיירות ונופש אירחה את הנהלת ABT מסן פרנסיסקו ביקב ברניקי

תמונה
קבוצת אמסלם תיירות ונופש בבעלותם של יעקב ואליעזר אמסלם, אירחה משלחת של חברת הבת של הקבוצה ABTמסן פרנסיסקו, אשר הגיעו לישראל וביקרו בירושלים, תל אביב, ים המלח ומצדה. לגולת הכותרת הוזמנו הבכירים ליקב ברניקי בטבריה, לערב חוויתי אשר כלל ברביקיו מפנק, הופעה של זמרת האופרה מאיה עמיר והסטנד אפיסט יוחאי ספונדר. בעיצומו של הערב המרגש יעקב אמסלם, גולל את כל תולדות הקבוצה מראשיתה  על פני 36 שנות פעילות בהן הקבוצה צמחה משני עובדים ב 1.9.1983 ליותר מ 500 עובדים כיום. עם דגש על פריסה גלובלית, המושתת על תשתיות טכנולוגיות, חדשניות והון אנושי משובח. הגיע לפרגן מנהל המכירות הארצי של חברת יונייטד רועי כהן, אשר הייתה אחראית על הטסתם של הבכירים בסטייל. היה שמח!
צילום: אופיר נחמני.

יעקב ואליעזר אמסלם יחד עם הוריהם שרה ואהרון אמסלם והמשלחת מסן פרנסיסקו.

אדמונד דה ברז'ראק באדיבות סרטי נחשון מ- 26/09/2019

תמונה
סרטו של אלקסיס מישליק EDMOND – a film by Alexis Mchalik


 אדמונד באדיבות סרטי נחשון COPYRIGHT-legende-films---ezra-gaumont-photos-nicolas-velter-ressources_2018-10-11_1D1A5587.


הסיפור מאחורי ההצלחה הגדולה ביותר של התיאטרון הצרפתי - סיראנו דה ברז'ראק
אדמונד רוסטאן הוא מחזאי גאון שעד כה נחל רק כשלון...
ההזדמנות הגדולה שלו מגיעה כשגדול השחקנים של התקופה מבקש לככב במחזהו החדש בתנאי שהבכורה תהיה בעוד 3 שבועות! הבעיה היא שאדמונד עדיין לא כתב מילה אחת.... ואין לו מושג איזה סיפור הוא יספר. הוא יודע רק ששם המחזה יהיה "סיראנו דה ברז'ראק".
אחרי הצלחה מסחררת על הבמות, אלקסיס מישליק מגיש לנו קומדיה שנונה, מצחיקה ומרגשת, על סיפור לידתו של אחד המחזות המצליחים ביותר של כל הזמנים!
"הסרט שלי הוא שיר אהבה לתיאטרון, לשחקנים, ליוצרים ולאשליה" אלקסיס מישליק

"פול מיטשל" עוזר לנו לשקם את השיער אחרי נזקי הקיץ.

תמונה
RS15084_the colorXG the Naturals Duo 02-lpr.

מותג השיער "פול מיטשל" עוזר לנו לשקם את השיער אחרי נזקי הקיץ. רוצים לשקם את השיער אחרי נזקי הקיץ? עם השמש והים, המלח והכלור בבריכה שעשו שמות בשיערנו? מותג השיער "פול מיטשל" בא לעזרתכם עם מוצרים איכותיים מובילים, המורכבים מחומרים טבעיים כמו צמח האוופורי Awapuriמהוואי, עלי עץ התה ועוד, וממליץ להתחיל כבר עכשיו כדי להיראות במיטבנו בארוחת החג. יפות וזוהרות עם שיער שופע מטופח ומבריק. לשחות בבריכה זה טוב ובריא, אלא שהכלור שהוא חומר כימי שנועד להגן עלינו מהחיידקים והלכלוך במים, הוא אסון לשיער. כלור מייבש את השיער, מוציא ממנו את הברק והרכות והופך אותו לקשה ודהוי. ה"שמפו מספר 3" לניקוי כלור ומזהמים הוא אחד המוצרים הראשונים של המותג שהושק עוד בשנות ה-80 ומבוסס על צמח האוופורי Awapuri הידוע בתכונותיו לשיקום שיער יבש ופגום במיוחד. אחרי שימוש אחד בלבד תחושו בשינוי. השמפו מנקה את השיער ביסודיות מהכלור, מזין אותו ומחזיר לו את הברק הרכות והלחות. חומרי השמפו עוטפים את השערה ושומרים עליה שהכלור והכימיקלים לא יכנסו לתוכה. מרכך שיער T…