פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר 10, 2019

כ – 350 מוזמנים התכנסו אמש (שני ה9/9) על גג בית גולברי החדש שבצריפין, האירוע כלל קוקטיל מפואר ואופנתי לצד תצוגת אופנה עם 25 דוגמניות מובילות,את הערב פתחה הפרזנטורית אסתי גינזבורג !

תמונה
אסתי גינזבורג צילום אסף לב.יעקב גולברי עם אסתי גינזבורג צילום אסף לב 

כמדי עונה, גם הפעם, התכנסו אושיות אופנה, מובילי דעת קהל וסלבס בתצוגת האופנה של גולברי, לרגל השקת קולקציית סתיו חורף 2019-20.
כ – 350 מוזמנים התכנסו אמש (שני ה9/9) על גג בית גולברי החדש שבצריפין. האירוע כלל קוקטיל מפואר ואופנתי לצד תצוגת אופנה עם 25 דוגמניות מובילות. את הערב פתחה הפרזנטורית אסתי גינזבורג בדברים שנגעו על האופנה הישראלית והשראות הקולקציה.
הגיעו להתעדכן: נטע אלחימסטר שהגיעה היישר ממרוקו האקזוטית מצילומים למעצב הצרפתי ז'אן פול גוטייה, הנשואה הטרייה בר זומר שסיפרה באירוע כי עכשיו עסוקה בתכנוני ירח הדבש, מיה קרמר אשר הפגינה נוכחות ובלטה בין קהל המוזמנים לאחר הפרידה המסוקרת מרון שחר וסיפרה שפותחת בקריירה חדשה כמתקשרת.
עוד הגיעו להתעדכן: קים אור אזולאי שהשיקה זוגיות חדשה עם בחור מסוקס העונה לשם אלמוג ריף, מיקי קם וחני נחמיאס שהגיחו לתצוגה דקה לפני שהתחילה, היישר מחזרות המחזמר מאמא מיה .
אבל מי שגנבה את ההצגה הייתה ללא ספק אביבה תבורי שהגיעה לתצוגה נטולת בן הזוג המדובר והמתוקשר. עוד נצפו באירוע: הדוגמנית שיר …