פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר 12, 2019

סקארה השיקה היום ליין מוצרים ייעודי לעיצוב ואיפור הגבות הכולל 5 מוצרים חדשים !

תמונה
סקארה - נטע אלחמיסטר- צילום טל עבודי 

רשת סקארה משיקה ליין מוצרים ייעודי לעיצוב ואיפור הגבות הכולל 5 מוצרים חדשים
גולת הכותרת החדשנית -פריימר לגבות!

גבות מעניקות מסגרת והבעה לפנים. מאז ומעולם לאורך כל ההיסטוריה היו הגבות בעלות חשיבות בשגרת איפור הפנים, החל מגבות חוטניות בשנות ה20 המשוות מראה רך ובובתי ועד גבות זוויתיות במראה סקסי של מרלין מונרו בשנות ה50 ואיך לא, ברוק שילדס עם גבות עבות ומלאות. כיום, טרנד עיצוב הגבות הפך כבר למגמה, נשים רואות בגבות חלק בלתי נפרד ממסגרת הפנים ומחפשות פתרונות יצירתיים לעיצוב נכון ואופנתי של הגבות.
רשת סקארה משיקה ליין מוצרים נרחב לעיצוב, שרטוט והדגשת הגבות, עם גולת הכותרת -חידוש בתחום הגבות: פריימר לגבות !
עד היום הפריימר היה ידוע כמוצר מקבע שמניחים על הפנים לפני הנחת מייק אפ שפתון או צללית, עכשיו מגיע הפריימר גם לגבות! פריימר הגבות עשוי שעווה רכה ושקופה במרקם רך וקטיפתי, בעלת סילקונים רכים ומיועד לסידור עיצוב וקיבוע לפני שרטוט הגבה.
כיצד משתמשים בו? ראשית יש לסרק את הגבה כלפיי מעלה והצידה, יש לקחת מעט מהחומר בעזרת מברשת זוויתית מחודדת ,לעבור על הגבה לאורכה …

עינת קולמן, יו"ר מפלגת זכויותינו בקולנו, ביקרה את עו"ד נחום פינברג, במשרדו, כחלק מההיערכות לשבוע הבחירות.

תמונה
צלם – טל שובל
עו''ד נחום פינברג ועינת קולמן
עינת קולמן, יו"ר מפלגת זכויותינו בקולנו, ביקרה את עו"ד נחום פינברג, במשרדו, כחלק מההיערכות לשבוע הבחירות. קולמן שיתפה את עו"ד פינברג בתכניות המפלגה החברתית שבראשותה, בתחומים: קצבאות ופנסיות, הטיפול בבני הגיל השלישי והיערכות להזדקנות האוכלוסיה והארכת תוחלת החיים וכד'. בכוונתה של קולמן להשיג עבור קהלים אלה ואחרים חוקים שיקבעו רווחה חברתית וכלכלית. פינברג, שמעורב בפעילויות חברתיות שונות והצטרף לאחרונה לועד המנהל של עמותת ל.א. לאלימות נגד נשים, מייסודה של כלת פרס ישראל, רות רזניק, המצילה נשים וילדיהן הסובלים מאלימות במשפחה, איחל בהצלחה.