פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ספטמבר 30, 2019

פעילויות למשפחה לחול המועד סוכות

תמונה
הצעות לפעילויות חינם למשפחה לחול המועד סוכות

טבע נאות. מרכז המבקרים בחברת טבע נאות מציע סיורים במפעל, בחול המועד סוכות, שהם חוויה לכל המשפחה
בחול המועד סוכות יפתח מרכז המבקרים של טבע נאות השוכן בקיבוץ נאות מרדכי לסיורים לציבור הרחב, להכיר את תהליך יצור הנעלים המורכב בעבודת יד בשיטת העבודה המסורתית לצד טכנולוגיות מתקדמות ליצור נעלים. במסגרת הסיור שאורכו כ- 30 דקות יוקרן סרט במרכז המבקרים המתאר את התפתחות המותג המציין בימים אלו 70 שנה להקמתו. מרכז המבקרים יפעל בימים ג', ד', וה' (15-17.10 ) והסיורים יערכו פעמים ביום בשעות 10:30 ו – 13:30 לפרטים נוספים והרשמה
|https:// www.facebook.com\tevanaotshoes

חול המועד סוכות ב"קייקי מעין הגושרים"
אטרקציות ומבצעים מיוחדים לרביעיות
ב'קייקי מעין הגושרים', הממוקם על גדות נחל החצבני, מזמינים לנפוש במהלך חג הסוכות בשייט קייקים מהנה, באתר המטופח, הממוקם בראשו של תוואי השייט ומעניק זרימת מים רבה לצד שלל פעילויות מגוונות המיועדות לצעירים, זוגות ומשפחות.
במהלך חג סוכות מציעים 'בקייקי מעין הגושרים' מבצעים מיוחדים לרביעיות: -שייט לאר…

קבוצת אמסלם תיירות בבעלות יעקב ואליעזר אמסלם זכתה בפרס -המיזם החדשני של ענף התיירות לשנת 2019

תמונה
יעקב אמסלם בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש רגע אחרי ההכרזה לזכייה מערכת ה- GPT כמיזם החדשני של ענף התיירות 2019 צילום יחצ.
מערכת GPT מבית אמסלם תיירות ונופש, אשר מציגה מהפכה של ממש בעולם התיירות, זכתה אמש במקום ראשון בתחרות מיזמי חדשנות בענף. ועדה מקצועית מתחום הטכנולוגיה של ענף הנסיעות מצאה לנכון להכיר ולהוקיר את חדשנותה של מערכת ה-GTP ויתרונותיה הרבים, כמיזם החדשני של ענף התיירות לשנת 2019 . הפרס הוענק למר יעקב אמסלם, מנכ״ל קבוצת אמסלם במסגרת ערב אנשי השנה בתיירות שאורגן כמדי שנה על ידי קבוצת פספורט, במעמד  שר התיירות מר יריב לוין.
בתמונה: יעקב אמסלם, בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש.
צילום: יח"צ.