פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוקטובר 3, 2019

שר התיירות, יריב לוין: חודש ספטמבר ממשיך את הנסיקה בכניסות תיירים עם עליות מרשימות ושבירת שיאים חדשים. אנחנו משווקים את ישראל בעולם בהתאם לאסטרטגיה חדשנית וממוקדת קהלים - ורואים תוצאות. אנו ממשיכים בפיתוח שווקים חדשים ופועלים לשימור השווקים המסורתיים.

תמונה
405 אלף תיירים נכנסו בספטמבר לישראל! עלייה של 44% ביחס לספטמבר אשתקד ו-46% ביחס לספטמבר 2017 (יש להמתין לדיווח כניסות אוקטובר כדי לקבל תמונה מהימנה עקב מועדי החגים)
מתחילת השנה עלייה של 13% בכניסות תיירים לעומת התקופה המקבילה אשתקד – עם הכנסות של כ-17 מיליארד ₪ למשק
שר התיירות, יריב לוין: "חודש ספטמבר ממשיך את הנסיקה בכניסות תיירים עם עליות מרשימות ושבירת שיאים חדשים. אנחנו משווקים את ישראל בעולם בהתאם לאסטרטגיה חדשנית וממוקדת קהלים - ורואים תוצאות. אנו ממשיכים בפיתוח שווקים חדשים ופועלים לשימור השווקים המסורתיים. התיירות הפכה בשנים האחרונות למנוע צמיחה למשק הישראלי ולשיפור תדמיתנו בעולם ואני מברך על כך. שתהיה לנו שנה טובה, שנת תיירות מוצלחת וגמר חתימה טובה!"
מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי: "עוד שיא בתיירות אשר מעיד על האטרקטיביות של ישראל לתיירים מרחבי העולם. משרד התיירות פועל כל העת כדי להמשיך לשבור שיאים וממשיך לפתח מוצרים חדשים במטרה למשוך קהלי יעד שונים כמו תיירות אקסטרים".
בחודש ספטמבר 2019 נכנסו לישראל 405 אלף תיירים, עליה של 44% ביחס לחודש ספטמבר אשתקד ועליי…

יום כיפור- המדריך המלא

תמונה
הכן עצמך לצום!
המדריך המלא איך לעבור את צום יום כיפור בשלום באדיבות סוזן באוורמן - תזונאית קלינית ומנהלת הדרכה בתחום התזונה בחברת הרבלייף נוטרישן

הכן עצמך לצום. הרבלייף 
מדי שנה, לפני צום כיפור, רבים שבוחרים לצום חווים את אותן המחשבות של איך כדאי להתכונן לצום, מה לאכול ולעשות כדי לא להרגיש רעבים. בין אם החלטתם לצום מתוך אמונה, מסורת, כבוד למשפחה או מטעמי בריאות, חשוב מאוד לדעת לעשות את זה נכון כדי לא לפגוע בגוף.
הצום ביום הכיפורים לא מיועד ל"ניקוי הגוף מרעלים" או לתחילת הדיאטה שתכננתם. הצום נמשך 25 שעות שבמהלכן הגוף מאבד משקל עקב התייבשות ודילול מאגרי פחמימות, אך לא דילול מאגרי השומן. לכן חשוב מאוד להיערך אליו מראש ולא רק ביום עצמו.
סוזן באוורמן - תזונאית קלינית ומנהלת הדרכה בתחום התזונה בחברת הרבלייף נוטרישן מעניקה טיפים ועצות כיצד לעבור את הצום ללא הרגשת כבדות, סחרחורות וכאבי ראש.
לקראת צום יום כיפור - כושר: כושר חיוני לאורך השנה אך לא מומלץ לבצע פעילות גופנית עצימה יום לפני צום. פעילות גופנית מגבירה את קצב חילוף החומרים ואת הרעב במהלך היום למחרת, לכן אם צמים תכננו את האימונים כ…

ISPRINT בארגון קבוצת שטיר מציגה את התערוכה המובילה בישראל לדפוס, דפוס דיגיטלי, שילוט ומשטחים מודפסים בישראל, תתקיים השנה באקספו תל-אביב, בתאריכים 29 - 31 באוקטובר 2019

תמונה
\תערוכת ישפרינט של קבוצת שטיר. צילום דניאלה מיסן. בתערוכה שמקיימת אחת לשנתיים, יוצגו מאות מותגים מכל העולם אשר יחשפו את החידושים וההתפתחויות בענף הדפוס, הדפוס הדיגיטלי, השילוט, וטכנולוגיות ופתרונות חדשניים בעולם המשטחים המודפסים
בין החברות שהבטיחו מקומן השנה: קבוצת גטר, Cannon, Agfa, ד.ח. מדיה קומפני, Epson, מפעיל, HP, קולורטק קסורלה, Efi, מיקרוג'וק - HP, מאסטר שיווק, ע. בן צור ועוד.

ISPRINT הינה התערוכה היחידה המשמשת כבמה למפגש בלתי אמצעי וישיר בין היצרנים, היבואנים והמשווקים בענף לבין מקבלי ההחלטות, החושפת בפניהם את מגוון החידושים וההתפתחויות תוך מפגש עסקי ומקצועי מרתק.
לתערוכה צפויים לבקר אלפי מבקרים מקצועיים.
במסגרת התערוכה תהיינה השקות של מכונות ופתרונות חדישים בענף הדפוס. התערוכה תכלול נושאי תצוגה רבים ומגוונים, ביניהם: דפוס דיגיטלי מקצועי, דפוס בדים וטקסטיל, דפוס משי, שלטים, דפוס על משטחים ושימושים לעיצוב ותכנון, אריזות, מגנטים, מחשוב מקצועי, סובלימציה, שולחנות חיתוך, עיתונות מקצועית, צילום, קטלוגים חכמים ועוד רבים אחרים.
ענף הדפוס ממשיך לפתח ולהתפתח ומביא פתרונות חדשניים בעולם…