פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אוקטובר 20, 2019

"פותחים במה" פסטיבל בית ליסין למחזאות ישראלית -מיום רביעי (16.10) ועד יום שבת (9.11)

תמונה
יורם טולדנו צילום - ניצן הפנר
"פותחים במה" פסטיבל בית ליסין למחזאות ישראליתחוזר במתכונת המקורית שלוש הפקות חדשות, כמיטב מסורת ההצלחה של תיאטרון בית ליסין בהשתתפות: רבקה מיכאלי, יורם טולדנו, שלמה וישינסקי, מירב פלדמן, ריימונד אמסלם, יניב לוי ועוד החל מיום רביעי (16.10) ועד יום שבת (9.11) "פותחים במה", פסטיבל בית ליסין למחזאות ישראלית, הוא האירוע הגדול והחשוב ביותר בארץ לפיתוח מחזאות צעירה, והוא מתקיים כחלק מהאג'נדה של תיאטרון בית ליסין: טיפוח ועידוד מחזאות ישראלית חדשה ויוצרים צעירים. הפסטיבל, המתקיים זו השנה ה- 20, נותן הזדמנות ליוצרים צעירים לחשוף לראשונה את כשרונם על במה. הפיתוח ארוך הטווח של המחזות, הליווי המקצועי הצמוד והחשיפה בפני הקהל הרחב - הפכו את הפסטיבל לקרש הקפיצה החשוב ביותר בארץ למחזאים צעירים. לפסטיבל "פותחים במה" יש היסטוריה מרשימה של מחזות שהפכו להצלחות אמנותיות ובקרב הקהל, כולל זכיות בפרסי התיאטרון. דוגמת: "מקווה" מאת הדר גלרון, "החולה ההודי" מאת רשף לוי, "נדל"ן" מאת רוני קובן, "תה" מאת רוני פינקוב…

"אקוומר" (Aquamar) מרכז הבריאות והספא החדש בקרוזס אושיאנה!

תמונה
קרדיט: אושיאניה קרוזס
חברת אושיאניה קרוזס חושפת את "אקוומר" (Aquamar)מרכז הבריאות והספא החדש
חוויות בריאות מעצימות וחדשניות בנוסף לחוויות הספא המסורתי
חברת הפלגות היוקרה אושיאניה קרוזס,המובילה העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות נופש, חשפה את "אקוומר" (Aquamar), מרכז הבריאות והספא המיוחד והרחב ביותר שקיים בים, אשר יושק על כל שש אוניות אושיאניה בחורף הקרוב. כחלק מפרויקט OceaniaNEXT – פרויקט השדרוגים של המותג, מרכז הבריאות והספא, "אקוומר" הוא הרבה מעבר לספא מסורתי, ומציע אוסף שלם ומקורי של פעילויות בריאות על הסיפון ובחוף, המעודדים אורח חיים בריא.
"האורחים שלנו אוהבים איזון – הם אקטיביים, הם מובילים חיי הגשמה ושפע. עבורם, בריאות היא לא עיסוק, אלא אורח חיים. כיום, אנשים לא רק חיים לאורך יותר זמן, הם גם חיים בצורה בריאה וטובה יותר, וזאת הסיבה שמרכז הבריאות והספא "אקוומר" מושלם עבור אורחי אושיאניה קרוזס". אמר בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל אושיאניה קרוזס. 
מרכז הבריאות והספא "אקוומר" נוצר מכף רגל ועד ראש ע"י אושיא…

אירועי הבית הפתוח בבית הנשיא - כ-4000 אנשים כבר פקדו את אירוע 'מגלים אוצרות בבית הנשיא' בשעה הראשונה לפתיחת השערים. יום חמישי, יח בתשרי תשף, 17 באוקטובר 2019.

תמונה
קרדיט צילום:  - עמוס בן גרשום / לע"מ
אירועי הבית הפתוח בבית הנשיא
כ-4000 אנשים כבר פקדו את אירוע "מגלים אוצרות בבית הנשיא" בשעה הראשונה לפתיחת השערים
כ-4000 אנשים כבר פקדו את אירוע "מגלים אוצרות בבית הנשיא" בשעה הראשונה לפתיחת השערים לרגל חג הסוכות. כמיטב המסורת יצא נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין לקבל את פני הבאים הבוקר, יום חמישי, י"ח בתשרי, 17 באוקטובר.
בפתח היום סייר הנשיא עם השר לענייני ירושלים ומורשת זאב אלקין בין התחנות השונות המופעלות לרווחת הבאים בסימן "מגלים אוצרות בסוכת הנשיא", ביום שכולו נערך בשיתוף המשרד לירושלים ומורשת. המוני בית ישראל מוזמנים לבקר בסוכת הנשיא היום עד השעה 16:00, ומשעות הבוקר הגיעו עד כה כ-4000 מבקרים הגודשים את בית הנשיא.
הנשיא ברך את המבקרים בחג שמח ושב והזמין את כל עם ישראל לסוכתו: "סוכת הנשיא היא סוכת העם בישראל וכולם מוזמנים אליה. כאן כולנו שווים, כאן כולם רצויים, הנה מה טוב ומה נעים שבט אחים גם יחד. זאת ארצנו, מולדתנו, זה המקום בו אנו חיים ונחיה כולנו תמיד לעד. חג שמח לכולם."
השר לירושלים ומורשת, ח״כ זאב א…

ערב שכולו בסימן "לא לאלימות" במתחם מיני ישראל

תמונה
מימין לשמאל עורך הדין ציון אמיר, אייל מדני מנכל מיני ישראל, יור לשכת עורכי הדין אבי חימי ואביהו מדינה  צילום שי דורי סקופ מילניום.
מימין לשמאל חבר הכנסת גדי יברקן ,השר זאב אלקין עורך הדיון ציון אמיר , מנכל מיני ישראל אייל מדני ויור לשכת עורכי הדיו אבי חימי  צילום שי דורי סקופ מילניום

ערב שכולו הצדעה שעמותת "לא לאלימות" הפועלת בקרב בני נוער מכל המגזרים, במטרה למגר את האלימות התקיים במתחם "מיני ישראל" בנוכחות כ-300 איש, ביוזמתו של מנכ"ל מיני ישראל אייל מדני. בין אורחי הכבוד נכחו השר זאב אלקין, שקיבל אזרחות של כבוד במיני ישראל, אשר הגיע עם האישה והילדים, האלוף דני יתום, עו"ד ציון אמיר, יו"ר לשכת עורכי הדין אבי חימי, ח"כ גדי יברקן, עו"ד ששי גז, ראשי עיריות ומועצות של כפר קאסם, טייבה, מודיעין, הסטנדאפיסט ננסי ברנדס, הזמר אביהו מדינה, למול מגדלי עזריאלי במיני הופיעו ילדי "פרחי ירושלים", עם קולות של מלאכים ועזרו לאחד, לערב אחד, בין ראש הערים והמועצות מהמגזר היהודי והערבי כאחד.