פוסטים

מציג פוסטים מתאריך נובמבר 18, 2019

ברגר קינג ישראל השיקה היום בסניף דיזינגוף סנטר ,את המנות החדשות המורכבת מ-3 טעמים, שבכולם מככב הבייקון הכשר, העשוי מהודו.

תמונה
המנות המושלמות ...של ברגר קינג

הבייקון המלכותי הכשר: ברגר קינג משיקה סדרת מנות חדשות עם בייקון ההודו הכשר ברגר קינג ישראל משיקה סדרת מנות חדשות המורכבת מ-3 טעמים, שבכולם מככב הבייקון הכשר, העשוי מהודו. לתפריטי סניפי הרשת מצטרפים בייקון קינג, דאבל בייקון קינג ושניצל בייקון קינג, המבטיחים חווית טעמים מסקרנת, קראנצ'ית במיוחד, מהנה וחדשנית. ניתן יהיה להזמין את המנות החדשות בכל סניפי הרשת. כל המוצרים החדשים בסדרה בעלי כשרות רגילה. סדרת הכריכים החדשה מציעה:
-בייקון קינג: כריך עם קציצה מ-100% בשר בקר הנצלית על הגריל, עם בייקון הודו כשר, לצד חסה ומיונז בלחמניית תירס. מחיר: 30.90 ₪ (מחיר ארוחה עם צ'יפס ושתייה בגודל רגיל עומד על 47.90 ₪).

-דאבל בייקון קינג: כריך עם 2 קציצות מ-100% בשר בקר הנצלות על הגריל, עם אקסטרה בייקון הודו כשר. הכריך מגיע עם חסה ומיונז, בלחמניית תירס. מחיר: 40.90 ₪ (מחיר ארוחה עם צ'יפס ושתייה בגודל רגיל עומד על 56.90 ₪).


-שניצל בייקון קינג: כריך שניצל עו

חברת מרס, משיקה מארזי 10 סטיקס (אצבעות), של חטיפי השוקולד האהוביםSnickers ו-Twix.

תמונה
מארזי סטיקס
 Twix
צילום יחצ


מותגי השוקולד Snickers ו-Twixמשיקים מוצרים חדשים! חברת מרס, משיקה מארזי 10 סטיקס (אצבעות), של חטיפי השוקולד האהוביםSnickers ו-Twix. אריזות הסטיקס מהוות תשובה לצורך בנשנוש מספק ומענג בין הארוחות. הפורמט החדש של החטיפים מתכתב עם טרנד הקטנת הגודל והקלוריות בענף החטיפים והמגמה הגוברת של העדפת אריזות אישיות לצריכה ידידותית ונטולת רגשות אשם. מארזי הסטיקס מכילים 107 קלוריות בלבד ליחידה של סניקרס, ו-113 קלוריות בלבד ליחידה של חטיף טוויקס. חטיף סניקרס סטיקס מכיל גרסת אצבע ארוכה וצרה של חטיף הסניקרס המקורי והאהוב עם אותו שילוב של נוגט, בוטנים וקרמל בציפוי שוקולד. וחטיף טוויקס - שעבר מגרסת הזוגות לאצבעות ביסקויט קרמל ושוקולד עטופות כל אחת בנפרד. החטיפים במארז החדש מהווים גם אלטרנטיבה מרעננת לתחום הנשנוש שליד הקפה. על פי חברת מרס, חטיפי הסטיקס מותאמים לספק את הצורך של צרכנים לנשנוש קל ומתוק לצד המשקה החם בהפסקת הקפה בעבודה, בזמן אירוח חברים בבית או בנשנוש של אחה"צ. יתרונם הגדול של חטיפי הסטיקס הוא שניתן לטבול אותם בכוס משקה חם ולהנות מחווית אכילה שונה של החטיפים האהובי…