פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 21, 2019

מיכל אנסקי פותחת את חגיגות העשור החדש עם 40% הנחה על Michaella קולקציית הנעליים והתיקים שעיצבה בשיתוף "לאפייט איטלי" Lafayette Italy

תמונה
צילום אלכסנדר ליפקין  מיכל אנסקי פותחת את חגיגות העשור החדש עם 40% הנחה על Michaella קולקציית הנעליים והתיקיםאשר עיצבה בשיתוף "לאפייט איטלי" Lafayette Italy רשת הנעליים והתיקים המבצע המיוחד החל מיום שישי 20/12/2019
בימים אלה יוצאת מיכל אנסקי בהנחות של 40% על הקולקציה בעיצובה, Michaella by Lafayette Italy. אנסקי עיצבה קולקציה מיוחדת וזוהרת לקראת סילבסטר והשנה האזרחית החדשה.  הקולקציה עוצבה באיטליה, יחד עם מעצב העל האיטלקי, ג'ילברטו פאוסטו.  אנסקי מספרת על ההשראות לקולקציה הזוהרת:  "קיבלתי השראה מחוויות ואירועים שאספתי במהלך חיי: אירועי השטיח האדום, פסטיבל קאן, תצוגות אופנה יוקרתיות בפריז, שילבתי בקולקציה תשוקה וסטייל. הבאתי את עצמי לתוך כל נעל ומגף. האיכות האיטלקית היתה חשובה אך במקביל גם ההתאמה ללקוחה הישראלית, לטעמה ולסגנון שלה".
הקולקציה  אותה עיצבה אנסקי, כוללת בין השאר נעלי סטילטו קלאסיות במגוון צבעים המקפיצים כל לוק,  מגפיים ומגפונים זוהרים  מקטיפה נוצצת ומבריקה ללוק מלא בסטייל, נעלי עקב עם אבזמים מהודרים, מגפונים חתיכיים נצמדים ועוד.
הקולקציה משווקת תחת השםMicha…

הסרט "1917" של הבמאי סם מנדס, מגיע לבתי הקולנוע בארץ החל מתאריך – 2.1.20!

תמונה
ג'ורג' מקיידין-צ'ארלס צ'פמן בנדיקט קמברבץ'קולין פירת'מארק סטרונג
סרטו של סם מנדס
מועמד ל -3 פרסי גלובוס הזהב (סרט הדרמה הטוב ביותר הבמאי הטוב ביותר המוזיקה המקורית הטובה ביותר)

מופץ בבתי הקולנוע החל מתאריך –2.1.20


בשיא התופת של מלחמת העולם הראשונה מוטלת משימה התאבדות על שופילד ובלייק,צמד חיילים בריטים צעירים. במרוץ אחר הזמן השניים יאלצו לחצות את כל חזית המלחמה בכדי להעביר מסר שביכולתו למנוע מתקפה קטלנית על מאות חיילים, בינם נמצא גם אחיו של בלייק. הבמאי הנודע סם מנדס, זוכה פרס האוסקר על "אמריקן ביוטי", חובר יחד לטובי הקולנוענים והטכנאים בעולם בכדי להחיות על המסך הגדולסיפור גבורה בלתי נתפס, וליצר ספקטקל מלחמתי שכמוהו לא נראה עד היום.
בריטניה, ארה"ב. 2019. 118 דקות. דובר אנגלית, מתורגם לעברית. מופץ ע"י סרטי יונייטד קינג.