פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 24, 2019

פוקס יוצאת לדרך חדשה ונפרדת מהפריזנטורים שלומית מלכה, ניב סולטן ותומר קאפון.

תמונה
אחרי תקופה ארוכה בה כיכבו שלומית מלכה, ניב סולטן ותומר קאפון בקמפיינים של FOX, החליטה החברה לצאת לכיוון חדש ללא פריזנטורים בקמפיינים שלה.
מפוקס נמסר: "שלומית מלכה, ניב סולטן ותומר קאפון תמיד יהיו חלק ממשפחת FOX ואנו מודים להם על שנים בהן ליוו את החברה נאמנה ומאחלים להם המון הצלחה בהמשך הדרך"

חב' בן & ג'ריס משיקה מחדש(לאחר בקשת הקהל) את גלידת "קינמון באנס"

תמונה
הלקוחות קבעו – חב' בן &ג'ריס מבצעת!!!
חב' בן & ג'ריס משיקה מחדש(לאחר בקשת הקהל) את גלידת "קינמון באנס"
"קינמון באנס" הינה גלידת שמנת משובחת עם קרמל, בצקקינמון ופירורי עוגיות קינמון
חב' "בן אנד &ג'ריס" החלה לשווק בימים אלו (בעקבות פניות רבות של לקוחות) גלידת קינמון באנס, גלידה שמנת משובחת עם קרמל בצק עוגיות ותערובת של פירורי עוגיות קינמון,מאפה סינמון באנס הינןאחד מסימלי הקונדיטוריה האמריקאית עם טעם וריח נפלאים.
חב' בן&ג'ריס, קשובה לפנות לקוחותיה ופעמים רבות הלקוחות הם אלה שקובעים את טעמי הגלידות שהחב' מייצרת ומשווקת.
גלידת "קינמון באנס" שווקה בעברבין השנים2008-201 עפ"י מדיניות חב' בן & ג'ריס לחלק גדול מהגלידות יש התחלה וסוף ובשנת – 2016 הוחלט להעביר את גלידת קינמון באנס "לבית הקברות של חב' בן & ג'ריס" וכאמור לאור פניות רבות של לקוחות הוחלט לאחר 4 שנים להשיק אותה מחדש.
גלידת קינמון באנספאיינט 500 מ"ל המחיר לצרכן 25.90 ₪ ניתן להשיג בחנויות המפעל ורשתות שיווק מ…

הוולחו"ף ידון מחר במסמך המדיניות המתייחס לתכנון המרחב הימי-ריבוני של ישראל

עו"ד אייל שמולביץ', העומד בראש המאבק לשמירה על חוף הצוק: "אישור המסמך יאפשר לעיריית תל אביב לבצע מחטף ולבנות גיאוטיוב בחוף הצוק, שיהרוס את הסביבה" מינהל התכנוןצפוי להביא מחר (רביעי) לאישור הוועדה לשמירה על הסביבה החופית (ולחו"ף) מסמך מדיניות ממשלתית ראשון מסוגו, הרואה את הים כחלק בלתי נפרד משטחה של המדינה ומתייחס לתכנון המרחב הימי-ריבוני של ישראל. מסמך המדיניות כולל סעיף המתייחס להקמת שוברי גלים וגיאוטיובים בחופי ישראל ובעצם מאפשר לרשויות מקומיות לבנות שוברי גלים למטרות הגנה על חופים והרחבתם לשימור ופיתוח פעילות פנאי ונופש; שיקום חופים שנפגעו; הגנה ימית על מצוק החוף. אישור מסמך שכזה יאפשר לעיריית תל-אביב להמשיך בתוכניתה ההרסנית להציב בחוף הצוק, החוף הטבעי האחרון בתל-אביב, שובר גלים הרסני, בייחוד לאור העובדה שלא תתאפשר זכות ערעור על החלטת הוועדה.
אייל שמולביץ', העומד בראש המאבק למניעת הגיאוטיוב בחוף הצוק: "אחד הסעיפים במסמך המדיניות מתייחס לכך שמועצות מקומיות יוכלו להניח שוברי גלים וגיאוטיובים למטרות תיירות ופנאי ללא קשר לסיבות בטיחותיות של הגנה מפני התמוט…