פוסטים

מציג פוסטים מתאריך דצמבר 31, 2019

טרופותי - הצגה במוזיאון נחום גוטמן לאמנות

תמונה
טרופותי - מוזיאון נחום גוטמן לאמנות. צילום דור לב  מופע התיאטרון האיכותי לילדים 'סוואנה קידס' מגיע להתארח במוזיאון נחום גוטמן לאמנות,עם הצגת הילדים "טרופותי". ההצגה "טרופותי" היא עיבוד מוזיקלי לילדים לספרם האהוב של ג'וליה דונלדסון ואקסל שפלר. ההצגה מספרת את סיפורו של עכבר קטן שיוצא לטייל ביער ומתמודד עם פחדיו מפני חיות שרוצות לטרוף אותו. דרך חוויה מוזיקלית קסומה, מלווה בתפאורה מרהיבה בעבודת יד, מעבירה ההצגה מסר מעצים של התמודדות עם פחדים בעזרת הומור ודמיון.  ההצגה דוברת אנגלית וכוללת תרגום לעברית בנקודות מרכזיות בסיפור.  הכרטיסים להצגה כוללים כניסה למוזיאון. מתאים לילדים מגילאי 3-8 מספר המקומות מוגבל. אנו שומרים את הזכות לבצע שינויים. עלות הכרטיסים: 50 ₪ למשתתף.

ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים מסכם את שנת 2019 ומדווח על עלייה בתמותת ילדים בתאונות דרכים

ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים: 123 ילדים מתו מהיפגעות בשנת 2019 ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים מסכם את שנת 2019 ומדווח על  עלייה בתמותת ילדים בתאונות דרכים. גם השנה נמשכת המגמה של ירידה בתמותת ילדים בחברה הערבית. מנכ"לית הארגון, אורלי סילבינגר: "אנחנו לא שוכחים לרגע שלא מדובר רק במספרים. כל ילד כזה הוא עולם ומלואו, ומותו מהווה טרגדיה כואבת. מחובתנו לעשות כל שניתן כדי למנוע את הטרגדיה הבאה"
כמדי שנה, ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים מפרסם את דו"ח תמותת ילדים מהיפגעות בלתי מכוונת בשנת 2019. על פי נתוני הארגון, בשנת 2019 מתו 123 ילדים מהיפגעות. בהתייחס לשיעור התמותה, 4 מתוך כל 100,000 ילדים מתים כתוצאה מהיפגעות. אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים: "אנחנו לא שוכחים לרגע שלא מדובר רק במספרים. כל ילד כזה הוא עולם ומלואו, ומותו מהווה טרגדיה כואבת. המשותף לכל אחד מהמקרים הללו שמדובר בילד שיש לו הורים ומשפחה שאוהבת אותו ורוצה לראות אותו צומח ומתפתח. את מרבית המקרים אפשר היה למנוע. אסור לנו לעצום עיניים ולהישען על האמונה שלי זה לא יק…

סימילאק מציגה הרכב ייחודי ומשופר לתמיכה בגדילה, התפתחות שכלית וחיסונית לתינוקות

תמונה
Pictures\SimilacGold-HMO-3_700gr_s.jpg הרכב פחמימות ייחודי ומשופר הכולל לקטוז וסיבים תזונתיים (פרהביוטיקה) החיוניים לגדילה בריאה, התפתחות שכלית וחיסונית לתינוקות ופעוטות *** סימילאק עם הרכב חדש ומשופר בשלב 2 , לתינוקות מגיל 6 חודשים ואילך ובשלב 3, לפעוטות מגיל שנה ואילך


חברת אבוט, מובילה עולמית בתזונת תינוקות ויצרנית סימילאק, הודיעה הבוקר (31בדצמבר 2019) על שיפור הפורמולה הקיימת לתינוקות בשלבים 2 ו-3 בישראל, בהתאם להמלצות אירגון הבריאות העולמי (WHO) ולרגולציה האירופאית. ההרכב החדש כולל הרכב פחמימות ייחודי ומשופר הכולל לקטוז וסיבים תזונתיים (פרהביוטיקה). פחמימות אלו מספקות אנרגיה זמינה ומסייעות לגדילה, התפתחות שכלית וחיסונית לתינוקות.
אבוט יצרנית סימילאק חברת תרופות ומוצרי בריאות מובילה, וכבר קרוב ל 100 שנים ממשיכה להיותחדשנית בתחום תזונת תינוקות .עמית צנטר, מנכ"ל אבוט ישראל: "אנו ממשיכים לספק מוצרים מתקדמים ואיכותיים ולעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום בריאות ותזונת התינוקות. מדובר בצעד חשוב המעניק לתינוקות ולפעוטות בישראל את הסימילאק המתקדם ביותר".
הרכב הפחמימות החדש כולל …

סקר חדש חושף: מה באמת הורים יודעים על בטיחות בחורף?

לפי סקר חדש של התוכנית הלאומית לבטיחות ילדים, רק 9% מהמשפחות בחברה היהודית התקינו בביתם גלאי עשן, למרות ההמלצות של כל ארגוני הבטיחות. בקרב משפחות יהודיות אמצעי החימום הנפוצים הם מזגן ורדיאטור, הנחשבים לבטוחים יותר, בעוד בקרב הערבים השימוש בקמין נפוץ יותר מהשימוש ברדיאטור.
זהבה רומנו, מנהלת המחלקה להסדרת שירותים רפואיים במשרד הבריאות ומנהלת התוכנית הלאומית לבטיחות ילדים: "מחקרים מהארץ ומהעולם מוכיחים כי ניתן למנוע את מרבית היפגעויות הילדים בעזרת הגברת המודעות, התאמת הסביבה לילדים, ושינוי התנהגותי. שילוב הכוחות של חמשת משרדי הממשלה השותפים בתוכנית נועד לייצר תהליכים משמעותיים שלכולם מטרה מקודשת אחת - הצלת חיי ילדים ומניעת היפגעותם".

במהלך חודשי החורף ישנה עליה של היפגעות ילדים מכוויות ומשריפות. סקר של התוכנית הלאומית לבטיחות ילדים שנערך השנה מגלה כי הורים רבים אינם מודעים לסכנות ולא נוקטים באמצעי הבטיחות הנדרשים. הסקר אף מראה פער במודעות בין הורים יהודים לערבים. הסקר נעשה באמצעות מדגם שכלל 553 הורים לילדים בגילאי 0-17 מהחברה היהודית ועוד 550 הורים לילדים באותם גילים בחברה הערבית…

משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת יטפל בתקציב יחסי הציבור של חטיבת המוצרים המקצועיים של לוריאל ישראל

תמונה
שמחה לעדכןכי משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת יטפל בתקציב יחסי הציבור של חטיבת המוצרים המקצועיים מבית לוריאל ישראל, הכוללת את המותגים- KERASTASE ו- L'OREAL PROFESSIONNEL.
כמו כן יטפל המשרד באקדמיה הבינלאומית לשיער של לוריאל בתל אביב, שמהווה "בית" למאות מעצבי שיער ישראלים מובילים ומעניק השראה וידע מקצועיבתחום עיצוב השיער, הטיפוח והאופנה.
KERASTASE- המותג המקצועי והיוקרתי למוצרי שיער, המציע פתרונות המותאמים אישית לצרכי השיער, הקרקפת ואורח החיים הספציפי של כל אישה. המותג מופץ בבלעדיות במספרות היוקרתיות בישראל.
L'OREAL PROFESSIONNEL- מותג השיער המקצועימס' 1 בעולם, משלב את התשוקה לאופנה עם פסגת הטכנולוגיה, על מנת להעניק מגוון מוצרים מתקדמים, העונים על כל צורך של שיער – החל מיצירת טרנדים ואופנה של "גזירה וצבע", דרך מוצרי הטיפוח והסטיילינג ועד להשלמת המראה המושלם ולשמירה על שיער בריא לאורך זמן. האקדמיה הבינלאומית של לוריאל - הממוקמת בתל אביב, מהווה "בית" למאות מעצבי שיער ישראלים מובילים ומעניקה השראה וידע מקצועי בתחום עיצוב השיער, הטיפוח והאופנה

כוכב הטלוויזיה טילטיל (לירון אורפלי) נבחר לככב בקמפיין חדש למתחם הקניות והבילוי פיאנו PIANO)) בעיר ימים - נתניה

תמונה
טילטיל בקמפיין למרכז מסחרי פיאנו. צילום גיא להב 

הקמפיין יעלה בהשקעה של 220,000 ₪ בבתי הקולנוע וברשתות החברתיות
כוכב הטלוויזיה לירון אורפלי המוכר והידוע כטילטיל, נבחר לככב בקמפיין חדש שיעלה השבוע למתחם הבילוי והקניות החדש, אשר הקמתו הולכת ונשלמת בימים אלו – מתחם פיאנו, בעיר ימים, פולג נתניה.
הקמפיין בו מופיע טילטיל מורכב מסדרה של כ-20 סרטונים קצרים ומשעשעים בהם רואים את טילטיל מגיע למתחם פיאנו, מראיין ומדבר עם הפועלים במתחם ובעלי עסקים וכן עורך משאלי רחוב בשכונת עיר ימים, שם נמצא המרכז המסחרי החדש.
הקמפיין יעלה בהשקעה של 220,000 ₪ והוא נעשה על ידי דניאל טופז יועץ יזמי, נועם ראובני מנהל תוכן ותסריטאי, עמרי מרון מפיק הקמפיין, רני מונצ'ז במאי הסרטונים וצוות השיווק של המתחם.
הקמפיין יעלה ברשתות החברתיות: פייסבוק ואינסטגרם וכן בבתי הקולנוע. קישורים לסרטונים: https://youtu.be/XTsbjRk0EPY, https://youtu.be/2Ec9qD2miHA
מתחם הקניות והבילוי פיאנו, אשר ממוקם בשכונת עיר ימים - פולג בנתניה, נמצא בימים אלו בשלבים אחרונים של הקמתו לקראת פתיחתו באפריל 2020. המתחם משתרע על שטח של כ-9.5 דונם, אשר מתוכ…

הפיליפינים הוכתרה בימים אלה לראשונה על ידי ארגון התיירות העולמי (WTA) כיעד הצלילה המוביל בעולם. ההכרזה על הזכייה נערכה בערב גאלה של ארגון התיירות העולמי שנערך בעומאן אתר נופש הצלילה היוקרתי אמאנופולו (Amanpulo Resort) בפלאוואן נבחר כאתר נופש הצלילה המוביל בעולם

תמונה
הפיליפינים הוכתרה בימים אלה על ידי ארגון התיירות העולמי (WTA) כיעד הצלילה המוביל בעולם. ההכרזה על הזכייה נערכה בערב גאלה של ארגון התיירות העולמי שנערך במוסקט שבעומאן. בדרך לזכייה גברה הפיליפינים על רשימה מכובדת של יעדי צלילה ידועים בעולם כגון: המלדיבים, בורה בורה, פיג'י, גלפגוס, מקסיקו, שונית המחסום הגדולה באוסטרליה ועוד. הפיליפינים ממוקמת בדרום מזרח אסיה, בארכיפלג השני בגודלו בעולם, בקצה המערבי של האוקיאנוס השקט והיא ידועה כמעצמת צלילה עולמית. יש בה שוניות אלמוגים יפהפיות ודגה עשירה והיא מתאימה לכל סוגי הצוללים, מצוללים שרק מתחילים את שיעורי הצלילה ועד צוללנים מקצועיים ולחובבי השנירקול. האי בוהול ((Bohol, שידוע בזכות "גבעות השוקולד" שלו וקופי הטרסייר - נחשב לאחד מאתרי הצלילה הידועים בפיליפינים. ממנילה לבוהול יש טיסות יומיות. אפשר לצאת מבוהול למספר יעדי צלילה ושנירקול מעולים, שאליהם מגיעים ממעוז התיירות של בוהול – אלונה ביץ' (Alona beach), שנמצא באי פנגלאו (Panglao). אחד מהיעדים הקסומים שמגיעים אליהם בשיט מאלונה ביץ' הוא האי בליקסאג (Balicasag Island). זהו אתר שני…