פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ינואר 7, 2020

ORBIT יוצא בקמפייןORBIT WHITE

תמונה
Pictures\ORBIT WHITE.
סדרת WHITE ORBITמתחדשת בטעמי תות והדרים-מנטה ומזמינה את הקהל להופיע עם חיוכים נוצצים על שלט חוצות בעזריאלי
סדרת המסטיקים המובילה בישראל ORBITWHITE , המסייעת לשמירה על שיניים לבנות ונשימה רעננה, מתחדשת בסדרת טעמים המתווספים למגוון הקיים,לחיזוק המסר של חיוך מלא ביטחון. הטעמים החדשים: תות והדרים-מנטה, יוצעו באריזות בקבוקונים חסכוניות לצריכה נוחה ושמירה על טריות. מותג ORBITהחליט על הרחבת המגוון בסדרת המסטיקים ללא סוכר ORBIT WHITE , שכללה עד היום את טעם המנטה הקלאסי וטעם פירות. על הגדלת היצע המוצרים הוחלט בעקבות האהדה הגדולה של הצרכן הישראלי לסדרת הWHITE , והמודעות הגוברת לאסתטיקה של הפה והצורך בחיוך צחור ופוטוגני בעידן הסלפיז. במסגרת הוספת טעמי הפירות החורפיים, מותג ORBITיוצא בקמפיין "WHITEORBIT- Show off your smile in style", המוקדש לחיזוק תחושת הביטחון העצמי עם שיניים נוצצות ותחושת פרשיות בפה. במסגרת הקמפיין יוצג פילטר חדש לאינסטגרם ולפייסבוק שיוסיף נצנוץ "בלינג" מרשים לשיניים לכל חיוך שיצולם – ניתן להוריד באתר http://orbitsmile.co.il. צרכנים שיעלו ת…

קניוני עופר ומטח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) משתפים פעולה למען העברית!

תמונה
צילום: אסף לוי

קניוני עופר ומטח במלחמת הגייה לרגל שבוע העברית
לרגל שבוע העברית –מלחמת ההגייה: איך אתם אומרים – בית מִרקחת או בית מֶרקחת? סופגנִייה או סופגנְיה? ממלאת או ממלאה?
מודעות ובהן אותה מילה בהגייה מעט שונה יוצבו בקניוני עופר, מיום ו' 10.1.2020 – י"ג בטבת תש"ף למשך שבועיים, לרגל יום העברית

לרגל שבוע העברית, קניוני עופר ומטח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) משתפים פעולה זו הפעם הרביעית למען העברית: בקניוני עופר יוצבו שלטים מיום שישי הזה 10.1.20 – י"ג בטבת תש"ף, המציגים את אותה המילה בהגייה שונה – ולא תמיד ברור לדובר כיצד הוא עצמו הוגה אותן:פופקורְן או פופקורֶן? סָגול או סֶגול? לָקוחות אולְקוחות?

המיוחד בסדרת מודעות שהן אינן שואלות מה הצורה התקנית אלא מציפות את השאלה מה רוב האנשים אומר. כלומר במודעות אין עיסוק בצורה "הנכונה" או "התקנית" של המילה, אלא המודעות מציפות את השאלה כיצד הדובר עצמו הוגה את המילה, ולא אחת האדם שיראה אותן לא יֵדע לומר בוודאות כיצד הוא הוגה את המילה – האם בצורה א או בצורה ב. המילים שהן חלק מ"מלחמת ההגייה" ומופיעות ב…

באיכילוב: ניתוחים כירורגים לילדים בחתך זעיר אחד בלבד!

תמונה
לראשונה בארץ ורק באיכילוב: ניתוחים כירורגים לילדים בחתך זעיר אחד בלבד! מהפך בגישה הניתוחית לילדים כעת לראשונה בארץ ורק במחלקה לכירורגית ילדים בבית חולים "דנה-דואק" לילדים באיכילוב: ניתוחים כירורגים בגישה לפרוסקופית חדשנית ומינימליסטית המאפשרת כניסה דרך חתך טבורי אחד בודד. עד כה בניתוחים אלו היו מבצעים בין 3-4 חתכים שונים בחלל הבטן של הילד. בין הניתוחים בהם יחלו מעכשיו בגישה זו: כריתת תוספתן, כריתת כיס מרה, כריתת שחלה לשימור פוריות, כריתות מעי שונות וכריתת הטחול.  לדברי פרופ' איגור סוחוטניק, מנהל המחלקה לכירורגית ילדים: "מדובר בגישה ניתוחית בשם Single Port המקובלת במרכזים הגדולים בעולם וכעת לראשונה אנו מציעים אותה במחלקה גם לילדים הישראלים והיא מתבצעת בעזרת פורט מיוחד ומותאם המאפשר שימוש באותם מכשירי עבודה. הגישה מתאימה כמעט לכל הניתוחים הלפרוסקופיים המבוצעים בילדים כשהיתרון הגדול שלה הוא הפחתת הסיבוכים שנובעים מהכנסת שלושה או ארבעה טרוקרים לבטן (השיטה המסורתית) וכמובן תוצאה קוסמטית מדהימה הכוללת צלקת ניתוחית בודדת בעומק הטבור. אנו מקווים בעתיד להציע גישה לפרוסקופית דרך …

"הרקוויאם של מוצרט"

תמונה
אנסמבל סולני תל אביב.  צילום אבי אורדו
"הרקוויאם של מוצרט"
לרגל יום הולדתו של המלחין וולפגנג אמדאוס מוצרט,
אנסמבל סולני תל אביב בניצוחו של ברק טל יקיים קונצרט מיוחד
ויארח את האנסמבל הקולי הישראלי בניהולו המוסיקלי של יובל בן עוזר,
וסולנים ישראליים בולטים: דנה מרבך - סופרן; ניצן אלון - אלט; רון זילברשטיין - טנור;
ועודד רייך - בריטון. יחד הם יבצעו את יצירת המופת שכתב מוצרט על ערש דווי – הרקוויאם המצמרר. עוד בתוכנית: תזמורים חדשים של מורן מגן ליצירות לפסנתר של גריג, ויצירה חדשה בביצוע בכורה מאת דניאל עקיבא - "שירים לאביתר" לאלט ולתזמורת, לטקסטים של שירי ילדים (למבוגרים)
שכתב אבנר פרץ לנכדו.

חיפה: מוצ"ש, 25 בינואר, מרכז רפפורט 20:30
תל אביב: יום א', 26 בינואר, הקונסרבטוריון הישראלי (שטריקר) בשעה 20:30

לי קופר יוצאת במבצע חורף חם על קולקציית חורף 2020

תמונה
מבצע חורף ברשת לי קופר:

לי קופר סתיו-חורף 2019-20, מחיר 229.90, 
צילום נועה סלטי 
1+1מתנה על קולקציית חורף 2020 ו-20%  הנחה על הג'ינסים

רשת האופנה לי קופר יוצאת במבצע חורף חם על קולקציית חורף 2020במסגרתו1+1 במתנה על פריטי הקולקציה ו-20%  הנחה על כל קולקציית הג'ינסים, כולל מבצעי ג'ינסים זוגות.
המבצע כוללמגוון רחב של דגמים לנשים וגברים, בניהם: חולצות, פוטרים, ז'קטים, סריגים, מעילים דמוי עור, מעילי פוך, טי-שירטים עם הדפסים אייקונים, מכנסיים, חצאיות ועוד.
בנוסף, תינתן הנחה על קולקציית הג'ינסים, סקיני ג'ינס וג'ינסים זוגות.
המבצע בתוקף החל מ- 09.01.2020 ועד 25.01.2020
ניתן להשיג בכל סניפי רשת לי קופר ברחבי הארץ המלאי עשוי להשתנות מחנות לחנות. התמונות להמחשה בלבד. @leecooperisraelפייסבוק/ אינסטגרם-

הנהלת בורסת היהלומים הישראלית, בראשותו של נשיא הבורסה יורם דבש אירחה אתמול (יום ב') את חברי דירקטוריון בנק מזרחי-טפחות, בראשותו של היו"ר משה וידמן.

תמונה
חברי דירקטוריון בנק מזרחי-טפחות עם בכירי בורסת היהלומים.  צילום לירן מימון מתמזגים:
דירקטוריון בנק מזרחי טפחות - משה וידמן ומנכ"ל בנק מזרחי טפחות - אלדד פרשר לקראת המיזוג עם בנק איגוד בבורסת היהלומים
הנהלת בורסת היהלומים הישראלית,בראשותו של נשיא הבורסה יורם דבש אירחה אתמול (יום ב') את חברי דירקטוריון בנק מזרחי-טפחות, בראשותו של היו"ר משה וידמן.
האירוע נערך לרגל מיזוג בנק מזרחי טפחות ובנק איגוד והשפעתו על חברי בורסת היהלומים. במהלך ביקורם בבורסה קיבלו האורחים וביניהם מנכ"ל הבנק אלדד פרשר ומנהל החטיבה העסקית אופיר מורד, סקירה על ענף היהלומים והאתגרים העומדים לפתחו בשנים הבאות.
האירוע נערך על רקע עסקת המיזוג בין בנק מזרחי-טפחות ובנק איגוד, והאורחים והמארחים אף ציינו כי אחד מהאתגרים הגדולים קשור בעובדה כי בנק איגוד הינו גורם מרכזי בהעמדת אשראי לענף היהלומים בישראל.
בתום הדיון והסקירה על ענף היהלומים, נערך סיור לאורחים ברחבי בורסת היהלומים. הסיור כלל ביקור באולם הבורסה, שם צפו הבנקאים כיצד נעשות עסקאות יהלומים, בחממה ובאגף הטכנולוגי – אשר מהווים ומציגים את החדשנות והתפתחות עו…

אחוזת צהלה מאמצים את נערי מכינת מגדלור בערב ריקודים ושירה

תמונה
מכינת מגדלור בערב באחוזת צהלה
הצלם אחוזת צהלה


דיירי אחוזת צהלה מאמצים את נערי מכינת מגדלור בערב ריקודים ושירה השבוע נפגשו חניכי מכינת מגדלור, מכינה קדם צבאית לנערים מהפריפריה החברתית, עם דיירי אחוזת צהלה. במסגרת האירוע, התחרו בנות האחוזה על ריקוד עם החניכים ולימדו אותם ריקודים זוגיים מפעם כמו טנגו ולס וכו'. חגית פינטו: "המפגש הבין גילאי יוצר חיבור מצוין התורם לכל הצדדים. הנערים לומדים סובלנות והתחשבות והדיירים מסייעים במתן מודל חיובי לנערים". הקשר עם המכינה החל לפני מספר שנים כשמנהל המכינה ביקש מהאחוזה לארח את הנערים לקראת יום השואה על מנת לשמוע עדויות מדיירים ניצולי שואה באחוזה. מאז הנוצר חיבור קבוע והנערים לוקחים חלק בפעילויות באחוזה מספר פעמים בשנה. רשת אחוזות רובינשטיין עצמה תורמת סכום לימוד שנתי לחניכים וסייעה רבות בהצמחת כמות החניכים במכינה.