פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ינואר 8, 2020

LONGINES משיק: שעון צלילה לגבר

תמונה
סיימון בייקר ללונג'ין, מחיר החל מ7390 שח, צילום יחצ חול
מותג שעוני היוקרה השוויצריLONGINESמשיק: שעון צלילה לגבר
מותג שעוני היוקרה השוויצרי LONGINES(לונג'ין), מקבוצת רולטיים, משיק בימים אלו שעון צלילה, העמיד ל300 מטר תחת השם: Longines Hydroconquest 43.
השעון החדש מעוצב באסתטיקה אלגנטית, המותאם לקהל הצוללנים, כאשר גוף השעון עשוי פלדת אל חלד בקוטר 43 מ"מ, ספיר קריסטל וטבעת ההיקפית ("באזל") העשויה מחומר קרמי ומגיעה בצבעים שחור או כחול. השעון בעל צמיד פלדה או רצועת גומי שחורה או כחולה עם אבזם פלדה. כמו כן השעון מגיע בחוגה שחורה ,כחולה או אפורה, אינדקסים ומחוגים בציפוי חומר זרחני. 
עוד מיוחד בשעון הוא המנגנון: מנגנון מכני אוטומטי של לונג'ין עם 21 אבני רובי, הפועם 25,500 פעימות לשעה ומחזיק עתודת אנרגיה ל 64 שעות. המנגנון מציג: שעות, דקות שניות ותאריך.
מחיר לצרכן החל מ 7,390 שח

 להשיג ברשת החנויות אימפרס הפרוסות ברחבי הארץ ובחנויות המובחרות להרשמה למועדון הלקוחות ולפרטים : www.impress-stores.co.il

למה לסבול בפקקים? ASKOLL - דרך חדשה לנוע בעיר!

תמונה
קטנוע חשמלי אסקול צילום יחצ

ASKOLL - דרך חדשה לנוע בעיר אם יש לכם את אחד המותגים הללו אצלכם בבית: PANASONICAEG,LG, SIEMENS , MIELLE ,BOSCH GENERAL ELECTRIC, HOOVER -זה אומר שיש לכם כנראה בבית מנוע של Askoll, אחת מיצרניות המנועים הגדולות בעולם, המחזיקה באין ספור פטנטים בתחום החשמל ומאות מהנדסים העוסקים בפיתוח. חברת Askollהיא ספקית מרכזית לתעשיית מכשירי החשמל הביתיים ומשאבות המים ומספקת לא פחות מ-200.000 מנועים ביום! בשנת 2014 החליטה החברה להקים חטיבה חדשה וירוקה ל- green mobility –Askoll EVA S.P.A.( ELECTRIC VEHICLE ASKOLL). החטיבה כוללת תכנון וייצור של  אופניים וקטנועים חשמליים המיועדים בעיקר להשכרה ולעסקים, אך גם לסקטור הפרטי. הקטנועים המיוצרים ומורכבים באיטליה במפעלי Askoll, כאשר כל רכיבי החשמל והאלקטרוניקה מתוכננים ומיוצרים באיטליה, ואת סוללות מספקת חברת סמסונג. קטנועי החברה תוכננו לעמוד בשימוש אינטנסיבי של חברות שיתוף, השכרה ועסקי שליחויות ברחבי אירופה, מרכיב ההופך את אמינות הכלי וקלות התפעול למשתנה חשוב ביותר למשתמש עיסקי, וגם ללקוח הפרטי. Askollהגדילה לעשות באיטליה וברחבי אירופה, ו…