פוסטים

מציג פוסטים מתאריך ינואר 23, 2020

"גוד נייט" משיקה מגוון של 25 כורסאות טלוויזיה וכורסאות עיסוי במחירים של החל מ- 1,790 ₪.

תמונה
צילום_ יחצ עמינח גוד נייט כורסא דגם פריוריטי 4490 שח
רשת "גוד נייט" משיקה מגוון של 25 כורסאות טלוויזיה וכורסאות עיסוי במחירים של החל מ- 1,790 ₪. לאור העובדה ששנת 2020 צפויה להיות שנה רצופת אירועי ספורט מובילים ביניהם אולימפיאדת טוקיו צפוי גידול של 30% במכירת כורסאות טלוויזיה. בישראל נמכרים מדי שנה כ – 150,000 כורסאות טלוויזיה. ____________________________ רשת "גוד נייט" מקבוצת עמינח משיקה בימים אלו סידרה של 25 כורסאות טלוויזיה במגוון רחב של עיצובים, טכנולוגיות ופונקציות, במגוון רחב של מחירים החל מ – 1,790 ₪ שנת 2020 צפויה להיות שנה רצופת אירועי ספורט מובילים, החל מליגת האלופות הצ'מפיונס ליג,  ועד לאולימפיאדת טוקיו 2020, כאשר מיליוני צופים מרותקים למסך שעות רבות, על כן מציעה רשת "גוד נייט" להיכנס לאווירה מבעוד מועד עם כורסת טלוויזיה  מותאמת. בישראל נמכרים מדי שנה כ – 150,000 כורסאות טלוויזיה. בין הכורסאות:

סטרלינג  Sterling כורסת טלוויזיה בעלת מנגנון גליידר משייט, המעניק חווית ישיבה מהנה במיוחד. מרופדת בבד איכותי במיוחד, קל לניקוי, בעל רכות ועמידות גבוהה. הכורסה ע…

מתכוני אגסים אמריקאים באדיבות יובל בר-נר והשף חגי לרנר...כל מה שרציתם לדעת על בריאות וסגולות האגסים

תמונה
יובל בר נר והשף חגי לרנר - צילום נדיה היבא  כל מה שרציתם לדעת על בריאות וסגולות האגסים ענבל אמיר, דיאטנית קלינית, מתמחה בעבודה עם נשים ונוער בכל מה שקשור לאכילה רגשית, טיפול בשורש הבעיה, הטמעה של אכילה בריאה ונכונה וכתוצאה מכך גם ירידה במשקל. בין הכלים שענבל משלבת בעבודתה ניתן למצוא: כלים מעולם ה- NLP, טיפול CBT, טיפול בתטא הילינג ושימוש בקלפים טיפוליים. לרגל עונת האגסים ואירוע ההשקה של מועצת האגסים האמריקאית בישראל, המייצגת כ-1600 מגדלי אגסים בצפון מערב ארה"ב במדינות וושינגטון ואורגון, מצורף מאמר של ענבל אמיר דיאטנית קלינית על יתרונותיו הרבים שיש לפרי האגס. זנים צבעים וטעם: קיימים כ-100 זנים שגדלים ברחבי העולם. אגסים, כמו בננות או אבוקדו, לא מבשילים על העץ. לאחר הקטיף יש להם תקופת הבשלה בטמפרטורת החדר של כשבוע עד 10 ימים. לכן הם נשמרים חודשים רבים באחסון באוויר מבוקר והם זמינים לאורך כל השנה. בישראל כמה זני אגסים פופולאריים, במיוחד בעונת החורף, ובניהם אגסים אמריקאים: אגסי בוסק (Bosc), אגס בצבע חום, השומר על צורתו גם במהלך בישול בטמפרטורות גבוהות ולכן מתאים לצלייה או אפייה, ואגסי האנ…

ועידת הקמעונאות המובילה בישראל ביוזמת ובהפקת חברת "מידע כנסים בע"מ" ובשיתוף Sinergia Group התקיימה אמש בפעם ה-12, ב- Avenue קריית שדה התעופה.

תמונה
אורן רווח_צילום דרור סיתהכל.
סיכום ועידת ישראל לקמעונאות 2020 מבית מידע כנסים ובשיתוף Sinergia Group הוועידה הוותיקה והמובילה בישראל ביותר בתחום הקמעונאות התקיימה בפעם ה-12 ועידת הקמעונאות המובילה בישראל ביוזמת ובהפקת חברת "מידע כנסים בע"מ" ובשיתוף Sinergia Groupהתקיימה אמש בפעם ה-12, ב- Avenue קריית שדה התעופה. האירוע בהנחיית תימור גורדון, מומחה לקמעונאות דיגיטלית. הוועידה הפגישה את המנהיגים המובילים בתעשייה ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לדיון מרתק על פרספקטיבות ואסטרטגיות חדשניות לניהול קמעונאי בעידן החדש. הוועידה אירחה מעל ל- 900 בכירים ומקבלי החלטות מהחברות הקמעונאיות המובילות בישראל, ביניהם מנכ"לים, בעלי חברות, סמנכ"לי שיווק, יצרנים, מנהלי רשתות, סמנכ"לי סחר ועוד. אייל מליס, מנכ"ל קבוצת תנובה - בחודשיים האחרונים התפרסמו ידיעות ששתי חברות קמעונאיות ענקיות בארה"ב התמוטטו. הן התמוטטו כי הן לא זיהו נכון את הטרנדים הצרכניים והירידה בצריכת חלב ניגר. הם הקפידו לשמור על המודל העסקי ולהיות ממוקדים במה שהם עושים ובלייצר פרייבט לייבל ולא עשו חדשנות. תנובה …

ישראל מציינת עשור להצטרפותה ל-OECD

משלחת בכירים בין משרדית הגיעה לשיחות במטה הארגון לדון בדו"ח הדו-שנתי על כלכלת ישראל
משלחת בכירים ישראלית בראשות מנכ״ל משרד האוצר, הכוללת, בין היתר, את הכלכלנית הראשית במשרד האוצר, המשנה למנהל רשות המסים, מנהל אגף מאקרו כלכלה ומדיניות בבנק ישראל וסמנכ״לית אסטרטגיה ותכנון מדיניות במשרד הכלכלה יצאה לביקור בין שלושה ימים במטה ה-OECDבפאריז במטרה להגיב לדו״ח הדו שנתי של הארגון על ישראל.
מדי שנתיים מפרסם ארגון ה-OECD סקירה כלכלית מעמיקה על הכלכלה הישראלית. כחלק מהתהליך, ביקרו בישראל בחודשים האחרונים שתי משלחות מקצועיות של הארגון, ובימים אלו מתקיים בפאריז דיון בטיוטת הדו"ח בוועידת ה-EDRC. במסגרת הדיון מוצגת טיוטת הדוח כשכלל נציגי מדינות ה-OECD מגיבים על הטיוטה.
השתתפות המשלחת הישראלית בדיונים בפאריז מהווה שלב סיום בתהליך הכנת הדו"ח שיוצג לממשלה ולציבור בישראל בחודשים הקרובים. יש לציין כי, בשלב זה לא ניתן להתייחס לממצאים בדו״ח, עם זאת, ניתן לראות בדו״ח תמיכה בחוזקה של כלכלת ישראל ובצעדים שננקטו בשנים האחרונות על ידי ממשלת ישראל.
במסגרת הביקור, תערוך המשלחת הקבועה של ישראל ל-OECD בר…