פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 6, 2020

יום עיון לזכר ינוש בן גל בלטרון

תמונה
ליום העיון לזכר ינוש בן גל בלטרון היגיע הרמטכל ה 21 גדי אייזנקוט אשר  דיבר על תפיסת הבטחון והאסטרטגיה מול האיומים כיום... החזית הצפונית סיכונים וסיכויים.   אלמ דר פסח מלובני, דיבר על סוריה והמוערבות הרוסית. ותאל אמנון סופרין,לשעבר ר אגף המודיעין במוסד ,על המוערבות האירנית במזרח התיכון.   ההרצאות היו מרתקות ואותנטיות, אולם האודטריום של יד לשריון בלטרון היה מלא ,נכחו אלופים ותאלים מהעבר,חברים של ינוש,קצין שריון ראשי הנוכחי תאל נג'מה ,קצינים מחטיבה 7 כיום ועוד. את יום העיון לזכר ינוש בלטרון הנחה תת אלוף במיל יום טוב תמיר!

משלחת בכירים ממשרד התיירות של הפיליפינים, בראשות ג'רי פנגה, מנהל משרד התיירות של הפיליפינים בלונדון, המופקד על השוק הישראלי - תגיע בימים הקרובים כדי להשתתף ביריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב שיתקיים ב-11 וב-12 לפברואר 2020. ביריד ישתתף אף שגריר הפיליפינים בישראל, ניל אימפריאל.

תמונה
teach\Pictures\Miniloc Diving  Erwin Lim 

הפיליפינים נערכת לקראת יריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב: משלחת בכירים ממשרד התיירות של הפיליפינים וכן סוכני ומפעילי תיירות תגיע לישראל בימים הקרובים, כדי להשתתף ביריד הבינלאומי משלחת בכירים ממשרד התיירות של הפיליפינים, בראשות ג'רי פנגה, מנהל משרד התיירות של הפיליפינים בלונדון, המופקד על השוק הישראלי - תגיע בימים הקרובים כדי להשתתף ביריד התיירות הבינלאומי IMTM בתל אביב שיתקיים ב-11 וב-12 לפברואר 2020. ביריד ישתתף אף שגריר הפיליפינים בישראל, ניל אימפריאל. התקשורת מוזמנת לטקס פתיחת ביתן הפיליפינים (ביתן 130) ביריד התיירות בגני התערוכה ב-11 לפברואר בשעה 11 בבוקר. משרד התיירות של הפיליפינים מייחס חשיבות רבה לשוק הישראלי ולצורך כך נוקט פעילויות שיווקיות שונות, במטרה להגדיל את התיירות לארץ האיים הקסומה. בחודשים ינואר עד נובמבר 2019 ביקרו בפיליפינים 20,764 תיירים מישראל – גידול של יותר מ-13 אחוז בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. היעד בשנת 2020 הוא להמשיך את הצמיחה ואף להגדילה בצורה משמעותית. לצורך כך הקימה הפיליפינים ביריד התיירות ביתן גדול שנפרס על שט…

קודאק משיקה קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה. הקולקציה עוצבה בהשראת המצלמות ההיסטוריות של קודאק ובדגש על קלילות.

תמונה
מעדשות המצלמה לעדשות המשקפיים: קולקציית המשקפיים של קודאק בהשראת המצלמות ההיסטוריות נוחתת בארץ
ענקית הצילום קודאק משיקה לראשונה בארץ קולקציית משקפי שמש ומשקפי ראייה. הקולקציה עוצבה בהשראת המצלמות ההיסטוריות של קודאק ובדגש על קלילות. הקולקציה תשווק בחנויות האופטיקה המובחרות בטווח מחירים של 800-1,800 ₪.
קולקציית משקפיים של ענקית הצילום קודאק מגיעה לראשונה לארץ. חברת קודאק, שבמאה הקודמת המציאה את הפילם והכניסה מצלמה לכל בית, מתאימה את עצמה לעולם דיגיטלי וטכנולוגי ונכנסת לתחום האופטיקה. קודאק מביאה את הידע והניסיון שצברה בעולם העדשות, ומשלבת אותו עם חדשנות טכנולוגית ליצירת מסגרות משקפיים קלילות ועמידות. קודאק נכנסה לשוק מסגרות המשקפיים העולמי כבר בשנה שעברה, וזוהי הפעם הראשונה שתשיק את הקולקציה בארץ.
קולקציית המשקפיים של קודאק עוצבה בהשראת המצלמות הנוסטלגיות של החברה, והיא כוללת משקפי ראייה, משקפי שמש ומשקפי Clip-on, שילוב של משקפי ראיה עם משקפי שמש מתלבשות. הקולקציה מתאפיינת במסגרות קלות משקל, ובעיצובים עדכניים עם נגיעות רטרו. בקולקציה אפשר למצוא מגוון אלמנטים הלקוחים מעולם הצילום כמו ידיות…