פוסטים

מציג פוסטים מתאריך פברואר 19, 2020

מעצבי הבית של רשת scoop קבצו את הלהיטים שהכי כדאי לאמץ -טרנדים נעלי קיץ 2020!

תמונה
149.90שח נעלי סקופ צילום עמירם בן ישי 

הצצה ראשונה לטרנדים נעלי קיץ  2020


למי שמעוניינת לדעת מהם חמשת   הטרנדים הנכונים  לקיץ 2020 בארון הנעלים, אז  רשמו לפניכם. מעצבי הבית של רשת scoopקבצו את הלהיטים  שהכי כדאי לאמץ:
סנדלי רצועות דקיקות עד בלתי מורגשות – הטרנד החזק ביותר לקיץ 2020 שמוביל בקרב מעצבי העל: "ללכת עם ולהרגיש בלי" בגרסת עקב קטן: שלוש רצועות דקיקות שמחזיקות את הרגל ומתכתבות כמעט עם כל לוק,  משמלה, חצאית, חליפה, גינס או מכנסון.
טקסטורת קרוקו - טרנד ששייך לרוב לעונת החורף הקרה דווקא, עושה פריצה הקיץ הקרוב עם גוונים וצבעים חזקים כמו: ירוק פיסטוק, ורוד, כתום וצהוב. הקרוקו היא טקסטורה שונה, שמקפיצה את ההופעה כמעט כמו תכשיט ענק. מספיק ללבוש עם ג'ינס וחולצה לבנה וקרוקו אחד מבטיח על כפות הרגליים ואת מסודרת.
קשירה על קרסול - טרנד אל זמני. אין קיץ שטרנד הקשירה על הרגל לא מככב בארון הנעלים,  החל משטוח ועד עקב, העיקר שהשרוך מלפף את הרגל מעדן אותה והופך אותה בן רגע לנשית וארוכה יותר.
-149.90שח סקופ צילום עמירם בן ישי
גימור קרה, פרונט מרובע – טרנד שעשה כניסתו בקיץ שעבר ומתחזק . הפ…

"מה שאנחנו מרגישות" מאת: ד"ר רבקה נרדי וטלי נרדי, "הדים", 2020

תמונה
"מה שאנחנו מרגישות" מאת: ד"ר רבקה נרדי וטלי נרדי, "הדים", 2020
ספר חדש שכתבו אם ובתה המסכם בשני כרכים כמה שנים של רשימות ודיאלוגים המאגדים בתוכם חקרנות, הרפתקאות, אי הסכמות, ניסיון חיים, אהבה, מערכות יחסים ויחסי אם בת. "מה שאנחנו מרגישות"הוא דיאלוג מרתק וחשוף בין ד"ר רבקה נרדי ובתה טלי נרדי, שבמרכזו חומרי החיים של כולנו, מתובלים בכישרון הייחודי של הכותבות ובדינמיקה המאלפת והפתלתלה של יחסי אם-בת. לספר שני חלקים: חלק א' על נשיות, אהבה, זוגיות ומשפחה וחלק ב' על משמעות, אובדנים, כוח וחמלה.
"מה שאנחנו מרגישות" אינו מבחינתי עוד ספר", ציינה בפניי ד"ר רבקה נרדי - יש לזכור שזהו ספרה השישה עשר (עיון ופרוזה). "משמעותו המיוחדת עבורי שהוא גם סוג של מסע רגשי ומחשבתי עם בתי". תחילתו ב-2009 ברשימות שכתבה רבקה על סוגיות שעניינו אותה כאדם פרטי וכאשת מקצוע (מטפלת אישית וזוגית) למעלה מארבעים שנה. כעבור זמן בשנת 2014 כשכבר נערמו עשרות רשימות, ביקשה האם רבקה מטלי בתה, להצטרף וביחד להפוך את הרשימות לספר מקיף בעל שני קולות. בתהליך כתי…

התיאטרון העברי חוגג עשור עם הפקות חדשות, מפתיעות ומרגשות ולראשונה גם בתל אביב! רפרטואר 2020-2021 ניהול אומנותי: גדי צדקה, פנינה ברט!

תמונה
נאוה מדינה_קרן הדר_גדי צדקה_טל גורדון_קרדיט צילום רפי דלויה

רוני לייבוביץ_נאוה מדינה_גדי צדקה_קרדיט צילום רפי דלויה "כנר על הגג", שושנה דאמרי, "האופנובק"  בעונת עשור חגיגית של התיאטרון העברי עשרות הפקות מקור, מאות שחקנים, הופעות מדי ערב בכל היכלי התרבות ברחבי הארץ ותיאטרון אחד התיאטרון העברי חוגג עשור עם הפקות חדשות, מפתיעות ומרגשות ולראשונה גם בתל אביב! רפרטואר 2020-2021 ניהול אומנותי: גדי צדקה, פנינה ברט
התיאטרון העברי הוקם לפני עשור, כשהחזון שעמד בפני מקימיו היה להביא לקהל הצופים בארץ רפרטואר הצגות המורכב מהצגות מקור, המפגישות את הקהל עם מחזאות רלוונטית לקיום ולחיים שלנו כאן במדינת ישראל. המשימה צלחה, והיום, ניתן לומר בגאווה, כי החזון התממש והתיאטרון הינו מרכזי, משפיע ונוכח היטב בתרבות הישראלית. התיאטרון העברי, הנתמך ע"י מנהל התרבות,  הנו התיאטרון הרפרטוארי,  היחיד בישראל שאינו בגירעון. בין ההפקות הגדולות של התיאטרון בעשור האחרון ניתן למנות את "סבוטאז'", "לשם ובחזרה", "שוקו וניל", "יהודי טוב" ועוד, שהפכו להצלחה כבירה בקופות ובבי…