פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 19, 2020

רשת סופר-פארם תציע משלוחי תרופות מרשם ללא דמי משלוח לבני 65+, על מנת למנוע מהם את הצורך לצאת מהבית ולהגיע לבתי המרקחת

תמונה
סופר-פארם תציע משלוחי תרופות עד הבית ללא עלות לבני 65+
רשת סופר-פארם תציע משלוחי תרופות מרשם ללא דמי משלוח לבני 65+, על מנת למנוע מהם את הצורך לצאת מהבית ולהגיע לבתי המרקחת
רשת סופר-פארם תציע לבני 65+ תרופות מרשם עד הבית, ללא תשלום דמי משלוח. סופר-פארם היא הרשת היחידה בישראל המציעה משלוחי תרופות מרשם עד הבית למבוטחי קופות החולים מכבי, מאוחדת וכללית וכעת קוראת לציבור לעשות שימוש בשירות. מדובר בניסיון להקל על המבוגרים, הנמנים בימים אלו בקבוצת סיכון בעלת סבירות גבוהה להידבקות בנגיף. מדובר באוכלוסייה שרבים ממנה, זקוקים לתרופות מרשם כדרך קבע והרשת מקווה שההטבה תעודד את האוכלוסייה המבוגרת להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהישאר בבתיהם בעת הזו. בנוסף, במהלך תקופה זאת, הזמנת מרשם מראש דרך אתר האונליין מרשם ואיסוף מהסניף יינתן גם הוא ללא דמי ליקוט לכלל לקוחות הרשת וזאת על מנת לחסוך את ההגעה לבית המרקחת לאלו שאינם מעוניינים בכך.
בתי המרקחת של הרשת מוגדרים כחיוניים ומדובר בצעד נוסף שהרשת עושה בשבוע האחרון, מתוך שורה רחבה של צעדים שמטרתם להתאים את שירותי החברה למתכונת חירום. בסוף השבוע האחרון, הרשת התקי…

הגיע הזמן לסדר..לאור העובדה שגם ככה אנחנו בבית, והאביב שנותן את אותותיו, מצריך מאיתנו להחליף את ארון החורף לקראת העונות החמות של השנה.

תמונה
באדיבות חברת בירמן, פרזול המותג הטיש, יחצ  בתוך כל הבלאגן שבחוץ, הגיע הזמן לסדר..
"קצת סדר, מעולם לא הזיק", לאור העובדה שגם ככה אנחנו בבית, והאביב שנותן את אותותיו, מצריך מאיתנו להחליף את ארון החורף לקראת העונות החמות של השנה.
"אז ככה, המחשבה הראשונית היא, שכאשר בסופו של תהליך, כשניגש לארון, נחווה את חווית "הדיפדוף במדפי החנויות". לכן המטרה היא, להשיג ארון שהניראות שלו תהיה מעניינת, מושכת, לא עמוסה ואף"סקסית"" מסבירה מעצבת הפנים קארין זיסר. ראשית, מסבירה זיסר, הבחירה בארון בעל דלתות הזזה, תספק לחלל מראה נקי ויוקרתי יותר. הנראות הינה אחידה, הומוגנית, ללא ידיות וחלוקות שייתכן ויתקיימו בדלתות כנף. אם ברצונכם ליצור ניראות של חדר ארונות, וכרגע הארון שבחדר הינו בעל דלתות כנף, תוכלו להשאיר את גוף הארון, ולהחליף את דלתות הארון בלבד לדלתות הזזה.
שלב המיון: 1.ראשית, יש למיין את הבגדים, ולומר שלום ולא להתראות, לבגדים שלא נלבשו לפחות שנתיים. כנראה שעד שיחזרו לאופנה, יעבור לפחות עשור, ועד אז, הטעם שלנו סביר שישתנה... 2.בגדים שכבר אינם מתאימים לנו, מסיבה זו אחרת, …

https://www.shw.co.il/ שמרת הזורע משיקה את אתר הסחר האינטרנטי הגדול בישראל בתחום הריהוט לבית!!!

תמונה
https://www.shw.co.il/ שמרת הזורע משיקה את אתר הסחר האינטרנטי הגדול בישראל בתחום הריהוט לבית
האתר שהשקתו תוכננה מראש לתקופה שלפני חג הפסח יתן מענה אופטימלי ללקוחות גם בימים של בידוד וסגר
לשמרת צי משאיות גדול שיוכל לספק רהיטים גם בימים אלו ומרכז תעשייתי מהגדולים בתחומו בישראל המכיל סחורה מספקתלתקופה ארוכה
האתר הושק בהשקעה של כרבע מילון ש"ח האתר ידידותי למשתמש והוא כולל 12 מתחמי ריהוט לבית ובנוסף מתחם ייחודי למבצעי פסח אטרקטיביים ביותר
על רקע ההוראות המחמירות של משרד הבריאות למיגור מגפת הקורונה, נאלצו רשתות ריהוט רבות לסגור דלתותיהן לקהל הרחב. גם רשת שמרת הזורע, המשרתת את תושבי ישראל באופן רציף מאז שנות ה- 50 של המאה הקודמת הזורע ועד היום, סגרה את חנויותיה עד להודעה חדשה ומתאימה את עצמה לתנאי השוק העכשוויים.
בימים אלו משיקה 'שמרת הזורע'אתר סחר אינטרנטי בהשקעה של כ- 250,000 ש"ח. מדובר באתר הריהוט לבית הגדול ביותר כיום בישראל והוא מכיל רהיטים לכל חלקי הבית (למעט מטבח וחדרי רחצה).
באתר מוצעים למכירה כל רהיטי החברה ובהם: מערכות ישיבה, ספות נפתחות, כורסאות, חדרי שינה, מזרנים, ריהוט…

חדשות עיריית רמת-גן בנושא אירועי נגיף הקורונה!!!

תמונה
קרדיט צילום: דוברות עיריית רמת-גן.בהנחיית רה"ע: כרמל שאמה הכהן: אגף החינוך נערך ללמידה מרחוק ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן שיבח את תפקודם של הצוותים באגף החינוך בעיר במסגרת הלמידה מרחוק, בצל אירועי הקורונה. רה"ע חיזק את ידיהם של הצוותים החינוכיים וקרא למורים להציף בפניו פערים טכנולוגיים ובקשות בהתאם לצורך. להלן המכתב שנשלח לצוות החינוכי: מנהלים/ות, מורים/ות וצוותים חינוכיים יקרים, הקשר שבין תלמיד/ה למורה הינו קשר חשוב ומשמעותי להתפתחותו התקינה ורווחתו הרגשית של כל ילד/ה. נכון הדבר בימים כתיקונם וביתר שאת בימים אלו. תפקידכם החיוני הינו בגדר שליחות עבור ילדי העיר. עיריית רמת-גן נרגשת לקבל פניות מהורים רבים המשבחים את פועלכם לאורך המשבר. אנו משתאים שוב ושוב לנוכח התמדתכם בקשר ערכי-רגשי עם תלמידיכם באמצעים הדיגיטליים ומוקירים לכם תודה על כך. רציפות הקשר המתבטאת בשיחות אישיות, קבוצות למידה והקניית מיומנויות ותכנים מוכיחה שוב את מסירותכם העמוקה לתלמידי העיר והוריהם. אנו מבקשים להודות לכם על יוזמתכם להמשיך ולקיים את הקשר החשוב עם תלמידיכם. אתם גאוות העיר. ברוח זו, ובהתאם להחלטת הנהלת …

חילוץ מטיילים מקוסקו ללימה בפרו- קבוצת אמסלם טורס!!!

תמונה
חדשות טובות מפרו- ממבצע החילוץ שהובילה קבוצת אמסלם  טורס מקוסקו ללימה: על אף הקשיים וההקשחות שהערימה ממשלת פרו, קבוצת אמסלם טורס נלחמה על מנת שכל המטיילים מקוסקו יוכלו לעלות על 4 טיסות ההמשך מלימה לארץ. השרשרת האווירית החלה לצאת  הבוקר החל מ- 7:30 שעון פרו- 4 טיסות בהפרש של חצי שעה כל אחת.  ההתרגשות גדולה שכן מדובר במבצע חסר תקדים..
קרדיט צילום באדיבות אמסלם טורס.

חב' הגלידות "בן אנד ג'ריס" משווקת לקראת החג 7 סוגי גלידות כשרות לפסח-בנוסף משיקה לפסח מאגדת חדשה – קלאסיק מיקס, רביעיית מנות אישיות 2 וניל ו-2 שוקולד.!!!

תמונה
בן &ג'ריס מציגים טעמים מיוחדים לפסח לשנת 2020!!!

בן & ג'ריס משווקת לקראת החגמגווןגלידות כשרות לפסח במהדורות מיוחדות בכשרות בד"צ בעל"ז ללא חשש קטניות.
גם לחג הפסח מגיע גלידה משלו! חב' הגלידות "בן אנד ג'ריס" משווקת לקראת החג 7סוגי גלידות כשרות לפסח, הטעמים הכשרים לפסח הינם: וניל, בארי נייס(תות) , בננה עם אגוזי מלך, קפה, שוקולד עם אגוזי מלך, שוקולד ודולצ'ה דה לצ'ה באריזות 500 מ"ל -מהדורות מיוחדות בכשרות בד"צ בעל"ז ללא חשש קטניות.
בנוסף מרחיבהאתקטגוריית מארזי הגלידות ומשיקה לפסחמאגדת חדשה – קלאסיק מיקס, רביעיית מנות אישיות 2 וניל ו-2 שוקולד.
אבי זינגר, מנכ"ל חב' "בן & ג'ריס" מציין שבמסגרת הערכות המפעל לפסח וייצור הגלידות הכשרות, ייבאה החב' מחו"ל תמצית וניל מיוחדת עבור פסח, 20 טון תותים מחו"ל בעלי כשרות למהדרין, 10 טון של בננות טריות כשרות לפסח, 5 טון פולי קפה איכותיים מגורענים מיובשים בהקפאה מיובאים וכשרים לפסח ו-4 טון פולי קקאו משובחים כשרים אף הם".
מחיר מאגדת קלאסיק מיקס – 29.90 ₪…