פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 25, 2020

לאור הסגר המוחלט בהודו, קבוצת אמסלם טורס, מנהלת מבצע מורכב ביותר בסיוע שגרירות ישראל ובתיאום הצבא, המשטרה גורמים ממשלתיים הודיים, לאיסוף ישיר ופרטני של כלל נוסעי הטיסה המיוחדת אשר תצא מניו-דלהי מחר, יום חמישי בשעה 15:30 לישראל.

תמונה
@שולמית

יעקב אמסלם בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש צילום דניאל אביגדור  *** קבוצת אמסלם תדאג לאיסופים של נוסעי הטיסה המיוחדת שלה מרחבי דלהי, האיסוף יתבצע על ידי אוטובוסים ורכבים מסחריים אשר ידאגו לאסוף ישירות כל אחת ואחד  מ- 317 הנוסעים הפזורים במלונות והגסט אהוסים ברחבי דלהי.
הנוסעים מתודרכים ומחויבים לגלות אחריות לחכות החל מהשעה 06:00 בבוקר במקומות המדוייקים שתואמו עימם והכול על מנת להבטיח הגעתם בבטחה של כל הנוסעים לשדה התעופה הבינלאומי של דלהי עד 11:00 בבוקר,  4.5 שעות לפני ההמראה של הטיסה המיוחדת שלנו לתל אביב.
לאור הסגר המוחלט שהוטל בהודו, קבוצת אמסלם טורס מנהלת מבצע מורכב במיוחד בתיאום שגרירות ישראל, הצבא, המשטרה וגורמים ממשלתיים בהודו, לאיסוף ישיר ופרטני של כלל נוסעי הטיסה המיוחדת שהיא מפעילה, אשר אמורה לצאת מניו-דלהי מחר, יום חמישי בשעה 15:30 באמצעות חברת התעופה ההודית Air India, טיסה מספר 139.
חברת אמסלם טורס, תישא בעלויות הכרוכות בהפעלת צי ההסעות אשר ידאגו לאסוף ישירות את כל 317 הנוסעים של הטיסה המיוחדת השוהים בכתובות ובאזורים שונים ברחבי ניו דלהי. הנוסעים נדרשים לגלות אחריות מוג…

בניין שלם של חברת "איסתא" הוסב למוקד מד"א, כיתות בבית ספר הפכו לעמדות

תמונה
מוקד קורונה של מדא בבסיס פיקוד העורף - צילום דובר צהל.j
בניין שלם של חברת "איסתא" הוסב למוקד מד"א, כיתות בבית ספר הפכו לעמדות
כחלק מפעילות מד"א להתמודדות עם נגיף הקורונה ועמידתו בחזית המאבק, נפתחו עשרות עמדות במוקדים חדשים ברחבי הארץ, אותם מאיישים לא פחות מ 500 חובשים ופארמדיקים, מתוכם עשרות אנשי מילואים של יחידת המילואים של מד"א בפיקוד העורף.
מד"א מקבל עשרות אלפי פניות ביום, כשהשיא הגיע ללמעלה מ- 100 אלף פניות ביממה אחת, מה שחייב את הארגון לפתוח מוקדים נוספים החולשים על כל הארץ בכדי לעמוד בעומס הפניות, זאת במקביל לשגרת החירום של מד"א.בכל המוקדים החדשים שנפתחו הותקנו מערכות השליטה והבקרה והטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם שבשימוש מד"א.
אחד המוקדים שנפתחו הינו בבניין "איסתא" בתל אביב שהוסב למוקד קורונה. פעילות המוקד הטלפוני של החברה הופסקה כמעט לחלוטין בשל המצב ועל כן העמידה איסתא לטובת מד"א כ 80 עמדות ממוחשבות, זאת לצד כל השירותים הטכניים והלוגיסטיים שהחברה העמידה לטובת העניין. מוקד נוסף נפתח בחטיבת הביניים ע"ש שמעון פרס בקרית אונו שה…

הכול על ניקוי העור... באדיבות: ננסי ירחי - מנהלת קשרים רפואיים - במותג הדרמו- קוסמטיקה VICHY וישי .

תמונה
@שולמית  מותג הדרמו קוסמטיקה וישי צילום יחצ חולרגע לפני חג הפסח – מנקים ומנקים... הכול על ניקוי העור... באדיבות ננסי ירחי - מנהלת קשרים רפואיים - במותג הדרמו- קוסמטיקה VICHY וישי. נשים וגברים כאחד חולמים על עור פנים בריא וחף מכל פגם. עור פנים זוהר אחיד וללא פגמים הוא סממן לבריאות וליופי.
בעולם מערבי, מתקדם ומתועש, עור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט סובלים מזיהום האוויר, מלכלוך טבעי ומשאריות האיפור. אלה מתערבבים ובהשפעת קרני השמש מייצרים רעלים ורדיקלים חופשיים. הרעלים חודרים לעומק העור ומתפשטים בו. הם משתקים את מערכות ההגנה וטיהור הרעלים של העור.
אחת הפעולות הבסיסיות והחשובות ביותר לרענון, שמירהוטיפוח העור הוא ניקוי עור הפנים על בסיס יומיומילפני ואחרי השינה.
מכיוון שבמהלך היום עור הפנים חשוף לזיהום האוויר, רדיקלים חופשיים, קרינת השמש, רעלים, יש חשיבות גבוהה לניקיון עמוק של עור הפנים בשעות הערב. בערים המזוהמות נשים סבלות מעור מגורה, אדמומי ורגיש ביותר בגלל חלקיקים שנדבקים על עורן. ניקוי הפנים בערב חשוב ביותר גם בכדי לשמור על ייצור שכבת סבום (שומן) חדשה על עור נקי, שתפקידה הוא הגנה על עור הפנים המת…

צריכת מזון טרי ומעובד עובר להיות מקוון. צרכנים רוכשים מוצרים באופן ישיר ומדלגים על רשתות השיווק

תמונה
יקיר בוסקילה קרדיט אייל יצהר הקורונה היא זרז לא צפוי לאימוץ טכנולוגיות צריכת מזון טרי ומעובד עובר להיות מקוון. צרכנים רוכשיםמוצרים באופן ישיר ומדלגים על רשתות השיווק https://www.nielsen.com/us/en/insights/article/2020/covid-19-the-unexpected-catalyst-for-tech-adoption/
25 מרץ 2015 - האתגרים שמציב בפנינו נגיף הקורונה עתיד להאיץ טכנולוגיות קיימות ולקדם טכנולוגיות חדשות.. במציאות שלנו כיום, מיליוני אנשים עובדים מהבית והתלות בקישוריות דיגיטלית נוסק. לגולשים יש מוטיבציה גבוהה יותר בחיפוש אחר פתרונות טכנולוגיים , החסמים הטכנולוגיים יורדים, וכל זאת בכדי לעזור לעצמם בפעולות היומיומיות שכבר לא מתאפשר לעשות בצורה פיזית, כמו לערוך קניות אונליין בסופר. מנכ"ל מרכז המו"פ של נילסן בישראל יקיר בוסקילה: "בשבועות האחרונים, חברת נילסן ניתחה דטה גדול של התנהגות צרכנים בצל התפרצות נגיף הקורונה, וזיהתה שלושה גורמי האצה אשר עתידים לשנות את אפיקי אימוץ הטכנולוגיות שלנו" , ואלה הם: 1-הe-commerce בעולמות הצרכנות אמנם בשווקים רבים ברחבי העולם, עולמות האופנה, התיירות והפנאי, עברו בחלקם לעולם הצרכנות…

עד לפתח הדלת; השף-קונדיטור מיקי שמו משיק לקראת חג האביב קולקציית קינוחים ומאפים כשרה לפסח. כלל המוצרים בקולקציה יוצעו בסניפי הרשת ובשירות משלוחים עד הבית.

תמונה
קונדיטוריית שמו_פסח_צילום- ישראל אלפסה


עד לפתח הדלת; השף-קונדיטור המוערך מיקי שמו משיק לקראת חג האביב קולקציית קינוחים ומאפים כשרה לפסח. כלל המוצרים בקולקציה יוצעו בסניפי הרשת ובשירות משלוחים עד הבית.
חג הפסח קרב ובא, ובמיוחד בימים אלו - לאלו מאיתנו שרוצים להמתיק את ימי החג או לשלוח ליקיריהם מארז מפנק - לקראת פסח השף-קונדיטור מיקי שמו משיק ברשת "קונדיטוריית שמו" קולקציית קינוחים ומאפים כשרה לפסח, הכוללת מגוון עוגיות נימוחות, עוגות קרם, מארזי מקרונים צבעוניים, טארטים, קישים מלוחים, לחמניות ולחמים. "אנו פועלים בהתאם להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות, ודואגים לבריאותם של לקוחותינו ועובדינו המסורים. על כן, בימים המקדימים לחג אנו מפעילים שירות משלוחים בכמה אזורים ברחבי הארץ, לצד פעילות שוטפת של הקונדיטוריות תוך שמירה על מניעת התקהלות. אני מאחל לעם ישראל חג אביב שמח, בריאות איתנה ושנמשיך לשמור על אופטימיות", לדברי שף-קונדיטור מיקי שמו. ניתן להזמין את מגוון המוצרים של "קונדיטוריית שמו" מבלי לצאת מהבית וללא סכום מינימאלי להזמנה בגוש דן, באזור השרון ובאזורי חיפה והקריות.
קו…