פוסטים

מציג פוסטים מתאריך מרץ 26, 2020

שניר זנו המנכל העולמי של קבוצת ENOMICAID G : הצלחנו לספק למדינת ישראל את התנאים אשר יאפשרו לה לבצע כמות בדיקות זהה למספר הבדיקות אשר בוצעו בדרום קוריאה

תמונה
שניר זנו מנכל AID BGI.jp
חברת AID GENOMICS תנחית היום בישראל משלוח נוסף של 200,000 בדיקותRNA-COVID 19 לזיהוי נגיף הקורונה של התאגיד הסיניBGI -
החברה הסינית הייתה מהראשונות בעולם אשר זיהו את מקור הנגיף בעיר ווהאן וכן פיתחה בדיקה ייחודית
שניר זנו המנכל העולמי של קבוצת ENOMICAID G : "עקב השותפות העמוקה בין קבוצה AID לבין חברת BGI, אנו גאים כי גם בימים בהם הדרישה גוברת על ההיצע העולמי, הצלחנו לספק למדינת ישראל את התנאים אשר יאפשרו לה לבצע כמות בדיקות זהה למספר הבדיקות אשר בוצעו בדרום קוריאה (כ300,000 בדיקות). הבדיקות יועברו מחר למשרד הבריאות ויופצו בין בתי החולים והמעבדות השונות"

AID וחברת BGI הודיעו כי 200,000 בדיקות DNA לזיהוי הקורונה צפויות לנחות היום בישראל. בהובלת שניר זנו, מנכ"ל הקבוצה העולמית וישראלי בעצמו, סיפקה החברה עד כה לישראל כ-130,000 בדיקות. מחר כאמור צפויות להגיע עוד 200,000 בדיקות ולפי זנו זוהי רק ההתחלה.
קבוצת החברות BGIהסינית הייתה מהראשונות לבחון את הנגיף אשר התפרץ בווהאן, ואף איששה את החשש כי מדובר בוירוס חדש לעולם, ולא SARS. הבדיקות מיוצרות במפעל הייצור של…

ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי החולים בחיפה!

תמונה
 יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד ויו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי.  קרדיט להסתדרות במרחב חיפה.
ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי בתי החולים בחיפה
עובדי ההסתדרות במרחב חיפה יצאו ביום רביעי אל שלושת המרכזים הרפואיים בחיפה – רמב"ם, כרמל ובני ציון, ויחלקו לצוותים הרפואיים ולאנשי הביטחון מאות חבילות מזון ודברי מתיקה, שנרכשו בשיתוף עם ועד עובדי רפא"ל, לאור הזדהות ותמיכה בעבודתם ההרואית והחשובה במאבק בנגיף הקורונה בישראל.
משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה פנה אל הצוותים הרפואיים באמצעות דף הפייסבוק של המרחב: "בימים קשים ומאתגרים אלו, בהם אתם ניצבים בחזית מול אויב בלתי נראה, המאיים לפגוע בבריאותנו ובשגרת חיינו, אנו מלאי התפעלות ומצדיעים לנחישותכם ולמסירותכם, בכל הקשור לטיפול בחולים בכלל ובחולים שנדבקו לאחרונה בנגיף הקורונה בפרט. אנו מחבקים אתכם ומחזקים את ידכם".
עובדי ההסתדרות במרחב חיפה יחלקו חבילות דברי מתיקה גם לילדי הצוותים הרפואיים, הנמצאים בגני הילדים שהוקמו במיוחד עבורם, כדי לחזק ולעודד גם אותם בשעה זו.
פעילות ההסתדרות במרחב חיפה הינה בברכתו של יו"ר…

במיזם משותף של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, ורשת המזון ויקטורי, החליטו על שעות פתיחה מיוחדות עבור אוכלוסיית המבוגרים בלבד בסניף קניון איילון ובסניף ברח' הרצל שבעיר.!

תמונה
אייל רביד מנכל ויקטורי  קרדיט צילום: עומר וידר.
לבקשתו של ראש עיריית רמת-גן: 'רשת המזון ויקטורי' תפתח את סניפיה בקניון איילון ורח' הרצל בעיר לאוכלוסיית הגיל השלישי בשעות ייעודיות במיזם משותף של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, ורשת המזון ויקטורי, החליטו על שעות פתיחה מיוחדות עבור אוכלוסיית המבוגרים בלבד בסניף קניון איילון ובסניף ברח' הרצל שבעיר. מדי יום, מלבד יום שישי, יקצה סניף המזון את שעות הפתיחה לבני הגיל השלישי בשעות07:30 או 09:30. הכניסה תותר לבני 65 ומעלה בהצגת תעודת זהות או בהצגת תעודת תושב ותיק. המיזם הנו חלק ממאמץ לאומי לצמצם את תופעת ההידבקות בנגיף הקורונה בקרב בני הגיל השלישי, שנמצאים בפסגת קבוצת הסיכון. אייל רביד מנכ"ל ויקטורי: "על מנת לשמור על בריאות לקוחותינו, יזמנו שיתופי פעולה ביחד עם מספר ראשי ערים אשר בעירם אנו מפעילים את סניפי הרשת. בהחלטה משותפת החלטנו לפתוח את הסניפים בשעות ייעודיות לגיל השלישי וכן, על פי צרכי ונוחות התושבים. זאת, כחלק מהמאמץ הלאומי להנגשת מזון לתושבי המדינה ולשמירת בריאותם של כלל אזרחינו". במיזם משותף של ראש עיריית רמ…

עיצוב חדרי ילדים מרחוק ומהקיים בלבד! בהתנדבות מלאה, כמובן!

תמונה
פרוייקט מירי בלבול ובהס סקולה, צו 8, צלמת נויה שילוני
יצאנו לדרך... לא החוצה אסור! יצאנו לדרך … לא החוצה, אסור. מירי בלבול, מובילת הום סטיילינג ובעלת בה"ס סקולה, משיקה את מיזם 8 לסקוליות – עיצוב חדרי ילדים מרחוק ומהקיים בלבד! בהתנדבות מלאה, כמובן! "במקום להשתגע, בנינו פלוגות של סקוליות מעצבות הום סטיילינג שיעשו טוב לעם ישראל – שבימים אלה זקוק לחסד שהוא מצרך חשוב. הכל באהבה וללא תשלום!" מסבירה מירי בלבול.
אז איך זה עובד ?
מוזמנים לבחור מעצבת סקולית, בוגרת בה"ס סקולה להום סטיילינג, שתייעץ לכם בסידור/עיצוב חדרי הילדים בבית.
הכל באהבה וללא עלות!לאחר בחירת המעצבת, הייעוץ מתבצע כמובן מרחוק ויתמקד בסידור וארגון החדר, רעיונות וטיפים לעיצוב חדר הילדים, המלצה על צבעים, כאשר העיצוב יתמוך במה שיש לכם בבית, ותתפלאו כמה יש בכל בית! הפעילות מהווה גם זמן איכות בין הורה לילד, תעסוקה, וכמובן חדר יפה יותר.  באתר סקולה! https://www.scullahs.co.il/

מרשת 'ויקטורי' -לאור התקנות החדשות ולמען שמירה על בריאותם של בני הגיל השלישי ייפתחו חמישה מתוך סניפי הרשת בין השעות : 07:30-09:30 בבוקר!

תמונה
סניף ויקטורי במודיעין צילום עומר וידר 
מרשת 'ויקטורי' -לאור התקנות החדשות ולמען שמירה על בריאותם של בני הגיל השלישי ייפתחו חמישה מתוך סניפי הרשת בין השעות :  07:30-09:30 בבוקר, בעבורם בלבד! הכניסה לסניפים תתאפשר בהצגת תעודת זהות בלבד.
אייל רביד מנכ"ל ויקטורי: על מנת לשמור על בריאות לקוחותינו, יזמנו שיתופי פעולה ביחד עם מספר ראשי ערים אשר בעירם אנו מפעילים את סניפי הרשת. בהחלטה משותפת החלטנו לפתוח את הסניפים בשעות ייעודיות לגיל השלישי וכן, על פי צרכי ונוחות התושבים. זאת, כחלק מהמאמץ הלאומי להנגשת מזון לתושבי המדינה ולשמירת בריאותם של כלל אזרחינו."
רשימת הסניפים שיפתחו לבני הגיל השלישי בשלב זה הם:  סניף מודיעין, סניף הרצליה, סניף שוהם, סניף פתח תקווה וסניף שדרות. "במקביל ועל סמך היותנו עסק חיוני למדינה אנו מבצעים פנייה לראשי הרשויות הנוספות בהם פועלים סניפי הרשת." מוסיף  ויקטורי.
ברגעים אלו ממתינים לאישורם של ראש עיירת רמת גן לפתיחת סניף איילון וראש עיריית ירושלים לפתיחת סניף מלחה.

אפליקצייתFARMER DIRECT לסמארטפון, היא שוק איכרים Online.

תמונה
אפליקצייתFARMER DIRECT לסמארטפון, היא שוק איכרים Online. אם תרצו, ה- Ebay של התוצרת החקלאית. ב- FARMER DIRECT תוכלו להזמין ירקות ופירות, דבש, שמן זית, גבינות צאן, יין ועוד. בלחיצת כפתור, כל אחד יכול להזמין תוצרת טרייה ובטוחה עד הבית, וכן גם בבידוד אם יש צורך, ישירות מהמשק ללא מתווכים - בלי משאיות, בלי סיטונאים, בלי מקררים ובלי מאות ידיים שנוגעים בה מדי יום ברשתות המזון.
הכי ישיר, הכי נקי, הכי בטוח!
הכסף מגיע אך ורק לחקלאים. ללא עמלה וללא דמי תיווך.

בימים טרופים אלה, כשאזרחי המדינה נאלצים להסתגר בבתיהם, יש צורך עצום בשינוע של מזון טרי ואיכותי לבתי האב בישראל. אפליקציית DIRECT

פסח בימי קורונה, מתנה לחג עד 100 ש"ח - ערכת אוריגאמי מקצועית לילדים ולהורים!

תמונה
ערכת אוריגאמי מקצועית במשלוח עד הבית ערכת אוריגאמי מקצועית תאפשר לכם לנצל את התקופה בבית כדי להעשיר את הילדים, ולמלא את שעות הפנאי בהרבה יצירה, חשיבה והנאה, ועל הדרך לתת להם בסיס טוב לגאומטריה.


אוריגאמי חוברת 3


אוריגאמי חוברת 2.


המרכז הישראלי לאוריגאמי שולח עד אליכם את ערכת האוריגאמי המלאה במחיר מיוחד לרגל ימי הקורונה. הערכה כוללת3 חוברות המכילות כ- 54 דגמים שונים בכל חוברת וחבילת דפים צבעונית בגדלים המקצועיים.

חב' פסקוביץ פתחה בימים אלו שירות חדש "פסקוביץ עד הבית"

תמונה
@שולמית

אנטריקוט חברת פסקוביץ שם צלם יחצ פסקוביץ 

לא צריך לצאת מהבית ולעמוד בתורים ברשתות השיווק ולהסתכן בהידבקות בקורונה- מעכשיו שליחויות של בשר ודגים ישר לבית הלקוח

חב' פסקוביץ פתחה בימים אלו שירות חדש "פסקוביץ עד הבית" עשרות סוגי בשר דגים פירות וירקות קפואים ישירות לבית הלקוח