פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אפריל 8, 2020

מלאנוקס (הפועל לרכישה, תמיכה ושילוח של ציוד רפואי לבתי החולים בישראל) החברה הפיקה גם סרטוני הדרכה לציבור הרחב

לצד פעילות החמ"ל של מלאנוקס (הפועל לרכישה, תמיכה ושילוח של ציוד רפואי לבתי החולים בישראל) החברה הפיקה גם סרטוני הדרכה לציבור הרחב אשר בעזרתם ניתן להתנדב ולעזור לאוכלוסיית הגיל השלישי להתחבר לשיחות וידאו על מנת לשמור על קשר עם המשפחה והחברים. מלאנוקס קראה לעובדי החברה וילדיהם להשתמש בסרטונים אלו לחיבור סבתא וסבא וגם על מנת להתנדב מול גופים הזקוקים להדרכה בשימוש באפליקציות וואטסאפ וזום ובהתאמה למכשירי אנדרואיד ואפל. את סרטוני ההדרכה של מלאנוקס ניתן למצוא בערוץ היוטיוב של Mellanoxוחברת תנובה אשר אימצו את הסרטים לטובת הציבור הרחב. לאור הביקוש, מלאנוקס עובדת על סרטונים אלו גם בשפה הערבית והאנגלית.הסרטונים מטה.
בנוסף, לכבוד יום הבריאות הבינלאומי המתקיים היום, מלאנוקס פרסמה סרטון המודה לכל הרופאים, האחיות, המדענים, אנשי המעבדות וצוותי הרפואה ברחבי העולם, אשר עובדים ימים כלילות במלחמה כנגד וירוס הקורונה. ביום הבריאות הבינלאומי מלאנוקס מלאת הודיה לצוותי הרפואה ומצפה יחד איתם לימים ולילות טובים ושלווים שיגיעו במהרה לעולם כולו.
מצ"ב הסרטונים לצפייהעבור אוכלוסיית הגיל השלישי: ·פתיחת קבוצה בוו…

פיני גורביץ מנכ"ל חב' "יכין" : המפעל יכין מציין בימים אלו כ- 100 שנים להקמתו ותרומה לחיילים בודדים ומשפחות נצרכות לקראת חג הפסח הינה חלק מפעילות שותפת של החברה למען הקהילה.

תמונה
פיני גורביץ מנכ''ל יכין שם צלם יח''צ יכין 
מפעל "יכין" תרם לקראת החג לחיילים בודדים ומשפחות נצרכות כ- 100,000 מוצרי שימורים בשווי של כ- 350 אלף ₪

מפעל "יכין" מאזור אלון תבור בצפון תרם לקראת החג כ- 100,000 מוצרי שימורים מתוך מגוון של כ- 250 מוצרים שונים שמפעל מייצר לעמותות המספקות מזון למשפחות נצרכות ולעמותות התומכות בחיילים בודדים שווי התרומה כ- 350 אלף ₪.
פיני גורביץ מנכ"ל חב' "יכין" מציין : המפעל יכין מציין בימים אלו כ- 100 שנים להקמתו ותרומה זו לקראת חג הפסח הינה חלק מפעילות שותפת של החברה למען הקהילה.

@