פוסטים

מציג פוסטים מתאריך אפריל 30, 2020

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי, ראובן פינסקי : בנות השירות הן גיבורות אמיתיות של הימים האלו, הבנות בבי"ח הדסה ובמוסדות ובתי חולים נוספים, מתנדבות מסביב לשעון

תמונה
ראובן בביקור בהדסה  באדיבות הרשות לשירות לאומי אזרחי.

עשרות בנות שירות מצרפת מתעקשות להמשיך ולשרת בהדסה עין כרם שם מאושפזים בין הכי הרבה חולים בישראל
השבוע הגיע מנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי ראובן פינסקי, לביקור בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, הנמצא במעלה הטבלה מבחינת כמות החולים שמטופלים בו, למפגש עם המתנדבות המלאכיות שנלחמות להישאר בשירות בבתי החולים למרות הסיכון האישי. מדובר על 20 בנות שירות, עולות חדשות מצרפת, במחלקות השונות בבית החולים בצל משבר הקורונה. ( *בבית החולים הדסה עין כרם מתנדבות סך הכל כ-145 בנות מהשירות הלאומי*)
במהלך הביקור שוחח פינסקי עם המתנדבות, שמע מהן על ההתמודדות, האתגרים, הקשיים והרגעים השמחים והחיוכים של הבנות ושל המטופלים ששווים הכל, של ליאורה עוזרת רופא במחלקה האונקולוגית, בתיה ובת חן מתנדבת במיון, לוריין במחלקה הקרדיולוגית ובנות שירות רבות נוספות, המנכ"ל ברך אותן על עמידתן הנחושה וההתמדה בהתנדבות גם בתקופה זו.
מנכ"ל בית החולים הדסה עין כרם, פרופ' יורם וייס התייחס לעבודתן של בנות השירות בבית החולים וציין כי בית החולים זכה לקבל את בנות השיר…

"כללית סמייל", רשת מרפאות השיניים של "כללית", מציעה שירות ייחודי לחולי קורונה המאושפזים בבית או בית מלון : טיפולי שיניים דחופים, המבוצעים בבית החולה או בבית המלון.

תמונה
צילום עמית לימור מרפאת שיניים ניידת של כללית סמייל


 ניידת טיפולי שיניים לחולי קורונה עד הבית! "כללית סמייל", רשת מרפאות השיניים של "כללית", מציעה שירות ייחודי לחולי קורונה המאושפזים בבית או בית מלון : טיפולי שיניים דחופים, המבוצעים בבית החולה או בבית המלון. טיפולי חירום מבוצעים על ידי צוות הכולל רופא שיניים וסייעת המגיעים לבית החולה או לבית המלון כשהם לבושים בציוד מיגון אישי הנדרש כדי למנוע הידבקות. הם מגיעים לבית באמצעות ניידת ייעודית המאובזרת בכל הציוד והמכשור הרפואי הנדרש לבצע את הטיפול בבית – בבטיחות מרבית הן לחולה והן לצוות המטפל. ד"ר חגי סלוצקי, רופא שיניים ראשי ברשת מרפאות "כללית סמייל": "מרבית חולי הקורונה הקלים מאושפזים במסגרת הקהילה – בבית או בבית מלון  - וחלקם זקוקים למענה רפואי לבעיות השגרה שלהם, שאינן קשורות למחלת הקורונה ואת הטיפול בהן לא ניתן לדחות עד לאחר ההחלמה.  כדי לתת מענה למצבים דחופים אלה, שאינם סובלים דיחוי, הקמנו שירות של צוות מקצועי ומיומן המגיע לבית החולים או מבודדי הבית כדי להעניק להם עזרה ראשונה וטיפול שיקל על כאביהם , ע…

חברת LG Electronics פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2020 עם מכירות מאוחדות של 12.45 מיליארד דולר ורווח תפעולי של 921.47 מיליון דולר!!!

LG מפרסמת את התוצאות הפיננסיות לרבעון הראשון של שנת 2020 שיא היסטורי ברווח התפעולי לרבעון ראשון של השנה
חברת LG Electronicsפרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2020 עם מכירות מאוחדות של 12.45 מיליארד דולר ורווח תפעולי של 921.47 מיליון דולר. למרות שההכנסות ירדו באופן צנוע בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, הרווח התפעולי השתפר ב -21.1 אחוזים לעומת רבעון ראשון ב-2019 והפך זו הפעם השנייה בלבד בהיסטוריה כאשר הרווח התפעולי הרבעוני עלה על טריליון KRW. רווח תפעולי בשיעור של 7.4 אחוזים היה הגבוה ביותר בתולדות LG ברבעון הראשון.חטיבת מכשירי החשמל הביתיים ומיזוג האוויר דיווחה על מכירות ברבעון הראשון, בהיקף של 4.58 מיליארד דולר, ורווח תפעולי של 636.8 מיליון דולר. ההכנסות היו כמעט ללא שינוי מהרבעון הראשון אשתקד, השפעת הביקוש העולמי אשר נחלש מעט במהלך המגפה, קוזזה על ידי מכירות גבוהות יותר בקוריאה של מוצרים מבוססי קיטור  כמו מכונות ומייבשי כביסה, מדיחי כלים ומערכת הטיפוח לבגדים LG Styler, מה שמשקף את האינטרס של הצרכנים בבריאות ובהיגיינה. הרווח התפעולי (גבוה ב -3.6 אחוזים לעומת התקופה המקבילה אשתקד…

יובל רייבנבך (27), ביתה של אשת התקשורת ובעלת משרד יחסי הציבור והדוברות - דניאלה רייבנבך תקשורת, תנהל את מחלקת הדיגיטל, המתמחה בתכנים ופעילויות מותגים ברשתות החברתיות.!!!

תמונה
יובל רייבנבך צילום אסף לוי
יובל רייבנבך תנהל את מחלקת הדיגיטל במשרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת
יובל היא ביתה של דניאלה רייבנבך בוגרת תואר ראשון בחינוך ואמנות

יובל רייבנבך (27), ביתה של אשת התקשורת ובעלת משרד יחסי הציבור והדוברות - דניאלה רייבנבך תקשורת, תנהל את מחלקת הדיגיטל, המתמחה בתכנים ופעילויות מותגים ברשתות החברתיות.
רייבנבך, בוגרת תואר ראשון בחינוך ואמנות, החלה את עבודתה במשרד לפני כשנה ומונתה השבוע כמנהלת המחלקה שתרכז את פעילות האינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב וכ'ו של מותגים ולקוחות המשרד.
לדברי יובל רייבנבך: "בעידן בו נוצרה מתודולגיה שיווקית חדשה במסגרתה תקציבי הפירסום ממוקדים בפנייה ישירה לקהל היעד, באמצעות משפיענים שהפכו לאמצעי מדיה אפקטיבים ומדוייקים, אני רואה חשיבות בלתת מענה ללקוחות ומותגים באמצעות מדיה זו.
המחלקה תנהל פעילות שווקית לאורך זמן עם משפיענים מובילים שייצרו נתוני מעורבות גבוהים".
עוד מסרה רייבנבך: "בצל הקורונה, בהם חברות ומותגים מתמודדים עם דרך שיווקית חדשה, כמו: רכישות מקוונות,תרבות קנייה דיגיטלית, חווית רכישה אחרת, האתגר של אנשי השיווק להתאים…

יום המוזאונים הבין-לאומי 2020 סיורים וירטואליים ופעילות מקוונות חינם בעשרות מוזאונים ברחבי הארץ!

תמונה
שיח זום בתערוכה שעשועי דושאן.


יום המוזאונים הבין-לאומי 2020 סיורים וירטואליים ופעילות מקוונות חינם בעשרות מוזאונים ברחבי הארץ השנה, עקב סגירת המוזיאונים ברחבי העולם בשל משבר הקורונה יתקיים יום המוזאונים הבין-לאומי במתכונת מקוונת, עשרות מוזיאונים בישראל יפתחו את שעריהם הווירטואליים ויזמינו את הקהל לסיורים מקוונים בתערוכות ולקחת חלק בסדנאות, הרצאות, פעילויות יצירה אונליין ועוד. "שעריהם של עשרות אלפי מוזיאונים בכל העולם ננעלו בשל משבר הקורונה" אומרת נאווה קסלר, יו"ר איגוד המוזיאונים ואיקו"ם ישראל, "אך אנו, אנשי המוזיאונים בישראל נחושים מתמיד בימים אלו לקיים את יום המוזיאונים ולעמוד בשליחותנו למען החברה, לטיפוח ערכי רוח, זהות, סובלנות ומורשת, שמחברים אותנו זה לזה, ומהווים את החוסן הלאומי והחברתי שלנו. ל"ג בעומר, יום שלישי 12 במאי 2020. איגוד המוזאונים הישראלי והמוזאונים השונים ברחבי הארץ מזמינים את הציבור הרחב "לבקר" בעשרות מוזאונים ברחבי הארץ לכבוד יום המוזאונים הבין-לאומי שיתקיים ב-12 במאי. השנה, בשל סגירת המוזיאונים ברחבי העולם בשל משבר הקורונה יתקיים …

״אנחנו״ ערוץ שידורים חדש !!!

תמונה
״אנחנו״ ערוץ שידורים חדש נולד
ירון לונדון, יובל שרף, שי פירון, לוסי האריש, נורמן עיסא, דן מרגלית, אייל דורון, קובי אריאלי, דנה ספקטור ורן שריג, דליה מנטבר, חן ליברמן ומיה זיו וולף, אורלי וילנאי וגיא מרוז- ואנשי תקשורת ומובילי דעת קהל נוספים עליהם יפורסם בהמשך: משדרים בערוץ חדש שנולד בביתם של אורלי וגיא- ערוץ ״אנחנו״ שמשודר מהפייסבוק.
כשהוחלט בתחילת המשבר שאורלי וילנאי נכנסת לבידוד, הקימו השניים אולפן שידורים ביתי והתחילו לשדר מדי יום בעשר בבוקר את ״אורלי וגיא מהבית״. התכנית תפסה תאוצה והגיעה למאות אלפי אנשים (לפי נתונים רשמיים של פייסבוק)
לאחרונה הוחלט לצרף אנשים נוספים שישדרו באמצעות וידיאו מביתם וישובצו אחריהם ולפניהם. וכך עכשיו הם שמחים לבשר על לידת ערוץ ״אנחנו״ בו משדרים כבר מהיום וחלקם יתחילו לשדר מיד אחרי יום העצמאות.
הרעיון המרכזי הוא יצירת ערוץ דעתני, שמצד אחד שם דגש על הבעיות האמיתיות של כולנו (ובחלק מהתכניות גם ינסה לפתור את הבעיות)  ומצד שני- משדרים בו עיתונאים מנוסים ומוכשרים שקולם מעט חסר לאחרונה. במהלך התוכניות המשודרות מתבצעים ראיונות עומק במקביל למתן במה לעסקים קטנים שזקוקי…