פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 6, 2020

4SEA מסעדה חדשה וסושי בר מול הים בהרצליה פיתוח!!!

תמונה
Pictures\4sea צלם גיל אבירם 4SEA אוכל עדכני וסושי בר בהרצליה פיתוח אל מול הנוף של הים התיכון שפים אורי קאריק ולב יוסף
מסעדת 4seaבהרצליה פיתוח היא מאותן מסעדות שהתגעגענו אליהן. לצד נוף הים, השקיעות,  והבריזה הממכרת של הים נפתחה מסעדה חדשה המביאה שני מטבחים: האחד מטבח פתוח של סושי איכותי והשני מטבח עדכני המתאים לכל המשפחה.הקונספט של התפריט נבנה על ידי שני שפים - מצד אחד שף אורי קאריק בן 40 מהרצליה עם כ-20 שנות ניסיון במטבחים. קאריק, אשר אמון על תפריט המסעדה  עבד בעברו במסעדות מסה, שימש כשף מסעדת מלון סטאי ויאמקה בהרצליה. מהצד שני משלים אותו הסושימן הידוע שהתאהב בטיילת הרצליה -  לב יוסף,  עם למעלה מ-15 שנות ניסיון במטבחים היפנים והמובילים בתל אביב כמו שילה, TYO, FU. יוסף אמון על תפריט הסושי הפוטוגני במיוחד ויחד רקמו שני השפים תפריט שמתאים כמו כפפה ליד ללוקיישן של המסעדה בקו הראשון לים בהרצליה פיתוח. המסעדה מציעה תפריט השואב את השראתו מהארצות השוכנות על חופי הים התיכון, ומורכב מחומרי גלם איכותיים, טריים ומשובחים אשר נבחרו בקפידה. במסעדה מוגשים מנות מגוונות במחירים הוגנים לשעות הערב, וסושי מובחר…

קניון עופר רמת-אביב בת"א במבצע ראשון מסוגו, במסגרתו יינתנו שוברים בשווי כולל של – 150 ₪, במגוון רחב של חנויות, מותגים ורשתותי איפור, טיפוח, קוסמטיקה, אקססוריז, צעצועים, ספרים, תכשיטים, מזון ועוד.

תמונה
יובל שרף פרזנטורית קניוני עופר צלם זוהר שיטרית
עופר רמת אביב במבצע ייחודי וחסר תקדים:
מחלקים ללקוחות שוברים בסך 150 ₪ במגוון רחב של חנויות ומותגים מובילים

המבצע יתקיים החל מ-7.6 עד ה-13.6
קניון עופר רמת-אביב בת"אבמבצע ראשון מסוגו, במסגרתו יינתנו שוברים בשווי כולל של – 150 ₪, במגוון רחב של חנויות, מותגים ורשתות בכל התחומים: אופנה, הנעלה, כלי בית ומטבח, חפצי נוי, מוצרי טקסטיל, מוצרי איפור, טיפוח, קוסמטיקה, אקססוריז, צעצועים, ספרים, תכשיטים, מזוןועוד.
כל לקוח זכאי לקבל 3 שוברים בסך של 50 ₪ כל אחד, בשווי כולל של 150 ₪, למימוש בכל אחדמקניוני עופר בשלוש חנויות שונות לבחירתו.
השוברים יינתנו לשימוש באלפי חנויות, מותגים ורשתות השיווק הגדולות כמו: אדידס, H&M , אירוקה, מאק, בובי בראון, ללין, ג'ו מלון, טופשופ, אינטימה, סטימצקי, סאקס, ריפליי, סטיב מאדן, ועוד ועוד ועוד וכן לחנויות פרטיות וייחודיות הנמצאות בקניון.
את ההטבה ניתן להוריד דרך האפליקציה MY OFER. שוברי ההנחה יהיו תקפים למימוש במשך שבוע המבצע בלבד. (את שוברי ההטבה ניתן לממש במקביל למבצעים הקיימים).

המבצע יתקיים בעופר רמת-אביב החל …

פתיחת תערוכה חדשה בגלריה גבעון - BLACK FRIDAY | יערה צח | יום שישי, 19.6.20220

תמונה
BLACK FRIDAY | יערה צח Yaara Zach יום שישי, 19.6.2020, 11:00-14:00 19.6.2020-1.8.2020
ריח סכנה, כוחות ומאגיה מרחפים מעל התערוכה BLACK FRIDAY. טקסטורות דמויות עור וכלי דם, מתפשטות על פני האובייקטים השונים שמקורם בבגדי ספורט, מעילי פרווה סינטטית, כפפות ועוד. העבודות שנעשו במהלך ארבע השנים האחרונות ועד לרגע פרוץ משבר הקורונה בארץ, מתייחסות לגופניות, סטריליות, זוהמה, חולי והדבקה. המיצב כולו סובב סביב חפצים שהם בגדר נשאים. לא של גוף מסוים, אלא של הרעיון של גוף. גוף בעל כוח מתפשט, מאגי, שזולג אל מעבר למסה שלו ולגבולותיו.  מגפת הקורונה הגדירה מחדש את האיומים הנשקפים מתוך הסביבה היומיומית שלנו: לפתע כל גוף חי, ידית או כפתור נתפסים כמסוכנים. גוף העבודות של צח, העוסק בנקודות המפגש הטעונות בין אובייקט וגוף, מקבל בנסיבות אלו משמעות חדשה. BLACK FRIDAYהוא מייצב פיסולי הכולל עבודות פיסול ורקמה תעשייתית, שיתפרש על שתי הקומות של חלל הגלריה. האובייקטים קשורים לעולם הייצור והאופנה, ומתייחסים לנקודות מפגש בין העולם המודרני והצרכני, ובין רגעי סכנה המעוררים תחושות ואינסטינקטים חייתיים. הם מבוססים על חפצי רדי מ…

ידידי אוניברסיטת תל אביב מארחת את פרופ' אסא כשר בהגיעתו לגיל 80.

תמונה
אסא כשר ואמנון דיק
הלינק להרצאה המלאה- https://www.youtube.com/watch?v=K7xm-23lKdE
פרופסור אסא כשר הגיע לגבורות: התרבות הפוליטית שלנו היא תת רמה
משפחת כשר החליטה בצעד חגיגי ויצירתי לציין את יום הולדתו  ה-80 של אבי המשפחה פרופ' אסא כשר במסגרת מפגש  אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב.
נשיא האגודה אמנון דיק והמנכ"לית עו"ד עדי אולמרט הרימו את הכפפה ותחת הכותרת "בחזרה לגילמן", אירחו את הפרופסור עם הגיעו לגבורות לשיחה מקוונת שנווטה בדייקנות על ידי הנשיא דיק, על אקטואליה פילוסופיה, דמוקרטיה, פוליטיקה, ערכים, ומשפחה.
פרופ' כשר שאינו מתרגש מהגיל וממשיך להיות פעיל, היה נחרץ לענות על שאלותיו של דיק, שכבר עמד מול מרואיינים מאתגרים ובהם ג'ק מא, ד"ר אילנה דיין וטובים אחרים, וסיפק מספר רב של כותרות.
קורונה: ישראל בתהליכי התבגרות כמו ילד שחלק מהדברים יודע ולעשות אבל הרבה דברים לא. אנחנו נמצאים בהרבה תחומים בתת רמה.,מאלתרים פתרונות וחסרי תיכנון...בדרג הפוליטי היה היבט אתי שהטריד אותי, וזו השאלה הקריטית של מחסור במכונות הנשמה, שמובנת כאשר יש מחסור במשאבים,  אך מצוצה מהאצבע …