פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 7, 2020

WEBEE – משחקים, לומדים ומתפתחים!

תמונה
WEBEE צילום אייל מרילוס
WEBEE– משחקים, לומדים ומתפתחים! (גילאי 1-6)
תקופת הקורונה הביאה עמה את אתגר הלמידה מרחוק וההורים נאלצולהתמודד עם ההשלכות. תלמידי בית ספר, מיסודי ועד תיכון, למדו באמצעות המחשב למרות הקושי הרב בחלק מקבוצות הגיל אבל שום גורם ממסדי לא חשב לתת מענה הולם לגילאי 1-6 שהוצאו ממערכת החינוך הממלכתית והפרטית כאחד. גילאי טרום בית ספר והוריהם נאלצו לשבת בבתים ללא מסגרת חינוכית מתאימה וההורים היו צריכים להמציא מגוון הפעלות ופעילויות שיספקו לקטנטנים איזשהו מסגרת לימודית ולדאוג להרחיב את תודעתם במגוון תחומים. אחד הפתרונות שהקל במידה רבה את הצורך של ההורים למלא את זמנם של הקטנטנים בתכנים חינוכיים הינו WEBEE המקלדת החכמה שמשלבת משחקים חינוכיים לגילאי שנה עד כיתה א'.
את מערכת ה WEBEE הילדים מפעילים בצורה עצמאית ובעזרת המקלדת המיוחדת והמזמינה שעוצבה במיוחד עבור אצבעות קטנטנות וסקרניות הם עונים על שאלות במגוון תחומים, תוך כדי משחק אינטראקטיבי שעוזר להם לפתח יותר מ 20 מיומנויות החל מלימוד צבעים וצורות ועד לימוד חיבור מספרים, קישור אות ומילה ופתרון בעיות מורכבות. המקלדת הייחודית מתחבר…

כללית רפואה משלימה פותחת שתי מרפאות חדשות לרווחתם של תושבי מרכז תל אביב!!!

תמונה
מרפאת בארי-קרדיט צלם נתנאל בלנגה. מרפאת בן נון-קרדיט צלם נתנאל בלנגה.

כללית רפואה משלימה פותחת שתי מרפאות חדשות לרווחתם של תושבי מרכז תל אביב הרחבנו את הפעילות: כללית רפואה משלימה משיקה שתי מרפאות חדשות במרכז תל אביב, הן יחליפו את הפעילות במרפאת ארלוזורוב בעיר.
המרפאות החדשות בניהולו של ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה, ממוקמות ברחוב אמסטרדם 9 (מרפאת בן נון) וברחוב בארי 27 (מרפאת בארי). כל אחת מהן כוללת 8 חדרי טיפולים חדשים.
שתי המרפאות החדשות יפעלו לצד שתי מרפאות ותיקות בצפון העיר: מרפאת הורוביץ ברחוב יד המעביר 22, ומרפאת רמת אביב ברחוב ברודצקי 43 (סמוך לקניון רמת אביב).
המרפאות יציעו את תמהיל טיפולים רחב הכולל: דיקור סיני, שיטת פלדנקרייז, הומטוקסיקולוגיה, שיטת אלכסנדר, שיטת פאולה, טווינא, היפנוזה, כירופרקטיקה, נטורופתיה, שיטת בוטייקו, עיסוי רפואי הוליסטי, פרחי באך, צמחי מרפא, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, שיאצו, ביופידבק, הומאופתיה ואוסטאופתיה.
לדברי ד"ר מוטי לוי הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו נרגשים בכל פתיחה של מרפאה חדשה, ובוודאי של שתיים כאלה. זו ש…

"אחוה": יוצאת במבצעי הנחות על טחינה ומוצרי מאפה ומוזילה את מחיר הסירופ לשתייה!!!

תמונה
סדרת סירופ לשתיה עם ויטמינים 1 ליטר אחוה צילום יעל האן

טחינה גולמית רגילה ומלאה אחוה  צילום דרור קליש.

רוגעלך שוקולד אחוה צילום יעל האן  בניגוד לעליות המחיר של מוצרי מזון פוסט קורונה ב"אחוה": יוצאת במבצעי הנחות על טחינה ומוצרי מאפה ומוזילה את מחיר הסירופ לשתייה טחינה גולמית רגילה ומלאה 500 גרם במחיר 8-10 ₪, רוגעלך 400 גרם 6-8 ₪ ומחיר ללא תחרות לסירופ לשתייה מועשר בוויטמינים בבקבוק 1 ליטר: כ-7 ₪ בלבד • בניגוד לעליות מחיר של מוצרי מזון בעקבות משבר הקורונה מודיעה "אחוה" כי תשמור על מבצעי המחיר המיוחדים עד לסוף הקיץ חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ומוצרי מאפה, יוצאת במבצעי הנחות על מוצרי טחינה ודברי מאפה, במסגרת היציאה ממשבר הקורונה וחזרת המשק לשגרה. בניגוד לעליות המחיר של מוצרי מזון תימכר טחינה גולמית של "אחוה", רגילה ומלאה במשקל 500 גרם, במחיר של 8-10 ₪ בלבד (לעומת כ- 13 ₪ למוצרי טחינה), רוגעלך בטעם שוקולד, קינמון ושוקו-וניל באריזת 400 גרם, יימכר ב- 6-8 ₪ בלבד (לעומת 10 ₪ ליחידה). בנוסף, מוזילה "אחוה" באופן דרמטי את מחיר הסירופ לשתייה המו…

הספארי ברמת גן חוזר לשגרה מלאה עם הנחה מיוחדת לתושבי העיר!!!

תמונה
\ קרדיט צילום: דוברות הספארי ר"ג.

התגעגעתם לספארי בימי הקורונה? הרגשתם קרובים אבל גם מאוד רחוקים? עכשיו יש לכם הזדמנות לשוב ולבקר את בעלי החיים במבצע מיוחד עבור תושבי העיר רמת-גן בחודש יוני. הספארי ברמת-גן חוזר לפעילות מלאה ומזמין את תושבי העיר לבקר בספארי במחיר מוזל של 50 ₪ בלבד! מוזמנים בימים א' עד ה' החל מהשעה 13:00.
אנו מתרגשים להזמינכם לבקר בספארי שחוזר לפעילות מלאה ולפגוש את בעלי החיים שלנו מכל רחבי הסוואנה האפריקנית וגן החיות. בואו לפגוש את הדיירים הוותיקים וכן גם את החדשים שנולדו במהלך החודשים האחרונים ומילאו את גן החיות במתיקות.
הצטרפו לסיורים המודרכים המרתקים שמותאמים לכל הגילאים ובין השבילים תוכלו ליהנות גם ממשחק "חי(ד)ות הספארי" בו תעברו בין תחנות שונות בגן החיות, תענו על שאלות, תבצעו משימות ותגלו דברים חדשים על הספארי ובעלי חיים בכלל!
נתראה בספארי (סוף סוף)!