פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 16, 2020

מותג נעלי הנוחות כחול-הלבן "ברונקס" משיק קולקציה חגיגית לקראת קיץ​ 2020 ​!

תמונה
ברונקס ישראל _ קרדיט צילום יחצ  מותג נעלי הנוחות כחול-הלבן "ברונקס" משיק קולקציה חגיגית לקראת קיץ 2020 ​ מותג המגפיים הוותיק, "ברונקס", שכבש את נשות ישראל חוזר עם אתר חדש ומשודרג ובקולקציה קיצית במיוחד המשלבת בתוכה את הדגמים הקלסיים, לצד קולקציה עדכנית ואופנתית.
המותג הוותיק מוכר בישראל כבר יותר מ-20 שנה, בזכות הייצור הישראלי כחול לבן, במשך השנים מקפיד ייצור נעליים נוחות ועל האיכות ללא פשרות.
הנעליים מאופיינותבנוחות מקסימלית ומדויקת המותאמת לכף הרגלוכמו כן גם בחירה מוקפדת של חומרי גלם איכותיים שמהם מיוצרות הנעליים.

שר הבריאות בביקור במכבי: "נבחן הרחבה משמעותית של אשפוזי הבית כבר לקראת החורף הקרוב"

שר הבריאות אדלשטיין וסגן השר קיש ערכו היום סיור מקצועי במרכז הרפואי של מכבי בבני ברק. הם נחשפו לפעילות ייחודית של מוקד הרפואה הדחופה ושל מחלקת אשפוז היום ולמידע רב על פעילות מכבי בשגרה ובחירום. שר הבריאות אדלשטיין: "נבחן הרחבה משמעותית של האשפוז הביתי כבר לקראת החורף הקרוב. זה טוב עבור המטופל, המשפחה ומערכת הבריאות כולה"
שר הבריאות יולי יואל אדלשטיין וסגן השר יואב קיש ביקרו היום במרכז הרפואי של מכבי בבני ברק.  צוות מכבי הציג בפניהם נתונים רבים על הפעילות בשגרה ולאורך משבר הקורונה. דגש מיוחד ניתן לאשפוזי הבית, מתן שרות רפואי מתקדם בבית המטופל, משלוח תרופות אל חולים מורכבים וקשישים לאורך מגיפת הקורונה ועוד.
לאחר מכן סיירו השר וסגנו במכון להתפתחות הילד שם נפגשו עם מנהלת המכון, ד"ר אורלי נקר. יחד הם דנו בחשיבות הרפורמה בהתפתחות הילד וההקלה החשובה כל כך למשפחות. בנוסף הציגה ד"ר נקר את העובדה כי במצב הנוכחי רק ילדים למשפחות אמידות יכולים לקבל טיפול ואילו אחרי הרפורמה יוכלו כולם לקבל את הטיפול הטוב ביותר.
בהמשך ביקרו השר אדלשטיין וסגן השר קיש במחלקת אשפוז היום ומוקד הרפואה ה…

LG ישראל וקבוצת ח.י., היבואנית הרשמית של LG בישראל בתחום האלקטרוניקה הבידורית, משיקות היום (16/06/2020) את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנת 2020-2021.

תמונה
TV-SIGNATURE-OLED-88-ZX-Gallery

LG משיקה את מסכי הטלוויזיה החדשים של החברה ובראשם מסך ה-OLED הגדול ביותר בעולם – 88'' ברזולוציית K8 הסדרות החדשות לשנת –2020/21 משלבות רזולוציית 8K ומעבדי AI מתקדמים לשדרוג חוויית התמונה והסאונד. מסכי הטלוויזיה כוללים בין היתר את קטגוריית מסכי ה OLEDבסדרות, CX, GX, ו-ZX, וכן מסכי NanoCell ו-Ultra HD * LG