פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 17, 2020

"טבע נאות" תרמה 2,000 זוגות נעליים לארגון "מבצע מלאך"

תמונה
מיכאל אילוז בחנות הרשת  צילום מורג ביטן
חברת "טבע נאות" תרמה 2,000 זוגות נעליים לארגון "מבצע מלאך" באוסטרליה המסייע לנפגעי השריפות הגדולות
חברת "טבע נאות" יצרנית נעלי הנוחות המובילה בישראל ואחת מהחברות הגדולות בעולם בקטגוריה זו תרמה בימים אלו 2,000 זוגות נעליים לארגון "מבצע מלאך" ( אופריישן אנג'ל) לטובת נפגעי השריפות הגדולות שהיו בשנה האחרונה באוסטרליה ובהם נפגע כל רכושם של עשרות אלפי אוסטרלים והם נותרו ללא כל. שווי התרומה כ- 600 אלף ₪. מיכאל אילוז, מנכ"ל חברת טבע נאות מציין שהחברה פעילה בשוק הנעליים באוסטרליה באמצעות חברת בת ושמחה להעניק לאנשים שנותרו בחוסר כל את הדבר הבסיסי – נעליים, וזאת כחלק מהמדיניות לשמור על הקשר עם הקהילות בהם היא פועלת כמו באוסטרליה. הגברת ז'קלין פסקרל , מנכ"לית ארגון "מבצע מלאך" : "אנחנו מודים לחברה שסיפקה כבוד ותקווה וגרמו לאלפי ניצולים את ההרגשה שהם לא נשכחו". חברת טבע נאות תרמה לאחרונה לרופאים ולעובדי מחלקות הקורונה במרכז הרפואי רמב"םומרכז הרפואי זיו בצפת קבקבי קומפי.

BaByLiss Men 2020

תמונה
בייביליס - צילום יחצ בייביליס המותג BaByLissמשיק: מכשירים חדשים לתספורת לעיצוב זקנים ושיער גוף
מכונת תספורת, המשמשת גם מכונה לעיצוב זקן וגוף או זקנקן, הן כיום מאסט לכל גבר, המקפיד להיות מעודכן וטרנדי.
חברת ברימאג, המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי חשמל מובילים מהעולם, משיקה בארץ מגוון חדש ומרשים של מכונות תספורת, לעיצוב זקן ושיער גוף, של מותגBaByLiss Men (בייבי ליס), שהפך שם נרדף למכשירים לטיפוח ועיצוב השיער.
המגוון החדש כולל 9 דגמים שונים שההיתרונות הבולטים שלהם: להבי פלדה, כבלאלחוטי, טעינה מהירה, כיווניני גובה, תצוגה דיגיטלית, ניתן לשטיפה מתחת למים, מארז אחסון מזוודה, סכין יפנית, נורית חיווי, מברשת ניקוי ועוד.
מחיר לצרכן החל מ: 199 ₪ עד: 599 ₪ 3 שנות אחריות ע"י יבואן רשמי "ברימאג דיגיטל אייג'"
טיפים לקנייה ושימוש נכון במכשירים לעיצוב זקנים ושפמים מהמותג בייביליס:
1.חשוב לבחור מכונה ייעודית המתאימה לעיצוב מיוחד ומוקפד של הזקן. במידה ומעוניינים במכונה דו-תכליתית שתשמש גם לתספורת, עדיף לבחור מכונת תספורת שיודעת גם לטפל בזקן ולא להיפך.
2.לכל מכונה יש מספר דרגות חיתוך שנמדד…