פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 20, 2020

עיריית תל אביב-יפו: 2,500 חניכי הצופים חילקו אלפי מסיכות לעוברים ושבים ברחבי העיר!

תמונה
עיריית תל אביב- יפו  ערכה היום (יום שישי, 19.6)  פעילות הסברה להעלאת המודעות לחשיבות עטיית מסיכה במרחב הציבורי. לפעילות נרתמו 2,500 חניכים ובוגרים של הנהגת הצופים בתל אביב- יפו שחילקו עלונים בשפה העברית ובשפה הערבית עם הנחיות משרד הבריאות למניעת התפרצות מחודשת. כמו כן, חניכי הצופים אשר הסתובבו בצירים מרכזיים בעיר (מצפון ועד דרום), חילקו כ-18,000 מסיכות חד פעמיות לכל עוברי האורח שנמצאו במרחב הציבורי ללא מסיכה.  פעולת הסברה זאת מצטרפת לשורת פעולות הסברה אותן נקטה העירייה בחודשים האחרונים בדגש על יפו ומוקדי הקהילה הזרה סביב התחנה המרכזית על מנת להנגיש את המידע וההנחיות לתושבים בשפות שונות: עברית, אנגלית, ערבית וטיגרינית. ההסברה מבוצעת באמצעות תליית כרזות, כריזת הנחיות, פרסום סרטונים, עבודה מול מנהיגי הקהילות וסיורים מוגברים של סיירת סל"ע והפיקוח העירוני לפיזור התקהלויות.


קרדיט: דין אהרוני רולנד

נשיא המדינה ביקר במעבדות המחקר של הפקולטה למדעי המוח של האוניברסיטה העברית "אנחנו זקוקים ליכולות הטמונות בכל מעבדה ומעבדה. ועלינו לאגד אותן לכדי אגרוף אחד הפועל יחד. אין לי כל ספק כי הממשלה צריכה להקים את הגוף שיאגד את כל המוסדות והמערכות הפועלים למען מאבק בקורונה. "

תמונה
קרדיט צילום: מארק ניימן / לע"מ
על רקע פעילותם לפריצת דרך במאבק בקורונה ביקר נשיא המדינה במעבדות המחקר של הפקולטה למדעי המוח של האוניברסיטה העברית
נשיא המדינה: "אנחנו זקוקים ליכולות הטמונות בכל מעבדה ומעבדה. ועלינו לאגד אותן לכדי אגרוף אחד הפועל יחד. אין לי כל ספק כי הממשלה צריכה להקים את הגוף שיאגד את כל המוסדות והמערכות הפועלים למען מאבק בקורונה. זהו איחוד קריטי לא רק מבחינה רגולוטורית. איחוד כזה יהפוך את מדינת ישראל למורה נבוכים של הטיפול במגיפה, בוודאי אם נכונו לנו גלים נוספים שלה"על רקע פעילותם לפריצת דרך במאבק בקורונה ביקר נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הבוקר, יום חמישי, כ"ו בסיוון, 18 ביוני, במעבדות המחקר של הפקולטה למדעי המוח של האוניברסיטה העברית. הסיור התקיים בקמפוס גבעת רם, בליווי נשיא האוניברסיטה העברית, פרופסור אשר כהן וסגן הנשיא לקשרי חוץ, יוסי גל.
לאחרונה, פרצו חוקרי האוניברסיטה העברית דרך, יחד עם חוקרים נוספים, במאבק בנגיף הקורונה. אלו פיתחו שיטה חדשה ויעילה יותר לאבחון בדיקות קורונה, הנשענת על חומרים שרובם זמינים בישראל וזולים משמעותית, ומתבצעת במהירות…

דומינו'ס חושפת תפריט חדש עם מגוון מנות וטעמים חדשים!!!

תמונה
Pictures\SMALL_DOMINOS_EXTRAS_MENU_20
קרדיט צילום – דן פרץ
הקיץ הגיע, דומינו'ס חושפת תפריט חדש עם מגוון מנות וטעמים חדשים: דומינו'ס פיצה מרחיבה את תפריטה ומשיקה מנות חדשות המתווספות לתפריט הפיצות כדוגמת: Domino's wings, Cheesy rolls,Chicken bites ו- Cinnamon bites <כהרגלה, דומינו'ס פיצה ממשיכה לחדש. הרשת תשיק מוצרים חדשים בטעמים מעניינים ומקטגוריות חדשות, זאת בנוסף לתפריטי הפיצה הקיימים, במטרה לתת ללקוח מגוון רחב יותר של טעמים ואפשרויות במשלוח עד הבית או איסוף עצמי מהרשת <השלב הראשון, יחל היום, הרשת תציע שורה של מוצרים חדשים: Domino's wings ברוטב ויאטנמי, Chicken bites <טעימים עם מגוון רטבים, Cheesy rollsזיתים, Cheesy rollsחמאה ועשבי תיבול, Cheesy rollsטבעוני, גרסא עולמית חדשה ללחם שום, ו-Cinnamon bitesעם רוטב אייסינג וניל מפנק <לכבוד השקת המנות החדשות הרשת מציעה הטבה אטרקטיבית הכוללת: פיצה משפחתית + 2 נלווים/קינוחים לבחירה ב- 85 ₪ (מוצרים נלווים/קינוחים מסוימים בתוספת תשלום)
מכירים את זה שכל החבר'ה רוצים להזמיןפיצה ותמיד יש את זה שדווקא בא לו משהו " ש…