פוסטים

מציג פוסטים מתאריך יוני 23, 2020

השחקנית אמילי רטאייקאוסקי מהמרת בגדול על הבלונד: המוזה של מותג טיפוח השיער היוקרתי קרסטס צובעת את שיערה בפעם הראשונה אי פעם והופכת מברונטית מושבעת לבלונדינית

תמונה
קרסטס אמילי רטאייקאוסקי בבלונד צילום יחצ
תככב בקמפיין החדש להשקת סדרת הבלונד – כולל בישראל
אחרי חודשיים של סגר בבית, הברונטית האייקונית, אמילי רטאייקואסקי, החליטה, שהיא חייבת להתרענן מתקופת הסגר שלה ולעשות מהפך בשיערה ולהפוך מברונטית מושבעת לבלונדינית. ולרענן קצת את המראה שלה לקיץ עם מותג הטיפוח לשיער היוקרתי קרסטס.
הדוגמנית והשחקנית האמריקאית, אמילי רטאייקואסקי היא אחת מכוכבות הרשת הגדולות והחזקות בעולם כיום, דמות מלאת עוצמה, נישות ותשוקה, שמקפידה לשבור את הרשת ולהעלות לכ- 26.6 מיליון העוקבים בעמוד האינסטגרם שלה תמונות מדהימות ויוצאות דופן.
אמילי רטאייאוסקי: "מעולם לא צבעתי את השיער שלי או שיניתי את האורך באופן משמעותי בכל חיי. זה היה מרגש לחלוטין שקרסטס העניקו לי את ברכתם להיות בלונדינית, פשוט חגגתי את יום הולדתי וכל כך שמחתי לצאת מהסגר עם מראה חדש ורענן. היופי נולד להיות כפי ומלא הבעה וזה בהחלט הכי כייף שאי פעם היה עם המראה שלי".
את ההזדמנות הזו חגגה אמילי עם קבלת הידיעה, שהיא נבחרה להוביל את הקמפיין החדש לסדרת הבלונד של קרסטס סדרת אבסולו בלונד, כולל קמפיין בישראל וכן השקת ס…

אנרפוינט מהחברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ, שיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות , הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד !

תמונה
 ניר פלג מנכ"ל החברה צילום מורג ביטן  פרויקט אנרגיה סולריית של חב' אנרפוינט חברת אנרפוינט מהחברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ, שיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות , הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד ( זאת למרות משבר הקורונה במשק).
חברת אנרפוינט התקינה עד כה מערכות אנרגיה סולארית על כ-1,500 גגות במגזר הפרטי ובמגזר המסחרי.

השקת רשת x lab diamonds אבי כץ וחגית שינובר!

תמונה
לראשונה בישראל ובעולם -רשת חנויות תכשיטים אשר כל תכשיטיה משובצים  רק  יהלומי מעבדה ! קרדיט צילום, יחצ פיליזר תקשורת

מהפכה בתחום היהלומים- X LAB DIAMONDSתציע ללקוחותיה מגוון תכשיטים משובצים יהלומי מעבדה במחירים מהפכניים המגיעים עד כמחצית ממחירם של יהלומי כרייה. חנות הדגל הראשונה תפתח בעופר, הקניון בגדול בפתח תקווה וחנויות נוספות צפויות להיפתח כבר בשנה הראשונה במוסקבה ובלונדון
בהקמת הרשת הושקעו למעלה מ-20 מיליון שקלים
חגית-כץ שינובר, בעלים ומנכ"ל :"טכנולוגיה חדשנית מאפשרת כיום ייצור יהלומים בתנאי מעבדה הזהים בכל תכונותיהם ליהלומי הכרייה ובעולם כבר מבינים שאין צורך לפגוע בסביבה על מנת ליהנות מיהלומים מושלמים במחירים אטרקטיביים ".
X LAB DIAMONDSהינו מותג רשת חנויות יהלומי מעבדה הראשון מסוגו בעולם, המציע מגוון תכשיטי זהב בעיצובים ייחודיים המשובצים כולם אך ורק יהלומי מעבדה איכותיים, שנוצרו מתוך מחויבות חברתית וסביבתית. הרשת השיקה היום (ג) את חנות הדגל הראשונה של המותג בעופר, הקניון הגדול בפתח תקווה, שעוצבה בהשראת הירוק שבטבע ומעניקה חוויה ייחודית ומרגשת לכל מי שמבקר בה והיא צפויה לפ…