הפנינג אימוץ חגיגי בשיתוף עריית תל אביב ומתחם התחנה יתקיים ב- 16 בפברואר בשעה 13:00 במתחם התחנה, במסגרתו כל מי שיאמץ כלב יקבל במתנה את שואב האבק אנטי טנגל החדש של סמסונג

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comסמסונג ותנו לחיות לחיות

סמליין,  היבואנית הרשמית של סמסונג בישראל, יוצאת בקמפיין  משותף עם 'תנו לחיות לחיות' במטרה לעודד אימוץ כלבים

הפנינג אימוץ חגיגי בשיתוף עריית תל אביב ומתחם התחנה יתקיים ב- 16 בפברואר בשעה 13:00 במתחם התחנה, במסגרתו כל מי שיאמץ כלב יקבל במתנה את שואב האבק אנטי טנגל החדש של סמסונג


סמליין, יבואנית סמסונג בישראל, ועמותת תנו לחיות לחיות, יוצאות במהלך משותף לעידוד אימוץ כלבים.  המהלך נולד מתוך תובנות סקר שבדק את הגורמים המרתיעים בנוגע לאימוץ כלב, מהם עלה כי 37% היו מאמצים כלב אם היתה להם דרך להתמודד עם נשירת השיער.

במהלך האירוע שיתקיים ביום שישי, 16 בפברואר, במתחם התחנה בתל אביב, יוצעו על ידי עמותת תנו לחיות לחיות כ 15 כלבים וגורים. האירוע יכלול הפנינג בו תוכלו ליהנות מבית קפה ופינות "זולה" המיועדות לאנשים וכלבים כאחד. במסגרת אירוע האימוץ כל מי שיאמץ כלב, יקבל במסגרת חבילת האימוץ (בתשלום לעמותת "תנו לחיות לחיות") גם מתנה -  שואב אבק אנטי טנגל של סמסונג , בעל טכנולוגיית ציקלון כפול עם מערכת נוגדת הסתרבלות שערות ואבק וקיבולת אבק משופרת.  
בנוסף, תתרום סמליין על כל קניית שואב אבק ברשתות השיווק 5%  ממחיר השואב  לעמותת "תנו לחיות לחיות".

עוד עולה בסקר שנערך בידי חברת גאוקרטוגרפיה ובדק 500 ישראלים בני 18+ שאינם מגדלים כלב בבית כי:
·         24% שקלו לאמץ כלב אבל החליטו שלא לאמץ ואילו 29% עדיין שוקלים לאמץ כלב
  • 34% מהחילונים שוקלים לאמץ כלב, לעומת 20% מהמגזר החרדי
  • 51% מהנשאלים חושבים כי בעל חיים תורם לאווירה חיובית בבית
  • למעלה מ-25% הביעו נכונות להגיע ליום האימוץ, במידה והיה מתקיים בתנאים שצויינו (כולל חבילת אימוץ), בעיקר בקרב כאלו ששוקלים לאמץ או שהתלבטו והחליטו שלא

לסמסונג מבחר דגמים של שואבי אבק מסדרת Tangle  Anti Cyclone Force
בטכנולוגיה ציקלונית ייחודית בעלת טורבינת אנטי טנגל המונעת הסתרבלות של שיערות במערכת הציקלונית. כך נשמרת עוצמת שאיבה מקסימלית ועוצמתית גם כשהמיכל מלא. כמו כן, מותקנת מערכת פילטור HEPA13  המתאימה לסובלים מאלרגיות.

שואבי האבק של סמסונג אנטי טנגל נעים בין 449-1490 ש"ח

חברת סמליין, יבואנית סמסונג הינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל.

עמותת תנו לחיות לחיות מעניקה עזרה לבעלי חיים במצוקה. לעמותה בית מחסה ובו למעלה מ-200 כלבים וחתולים שמחכים לאימוץ. העמותה פועלת לצמצום ההמתות בכלביות העירוניות ולהרחבת חוק צער בעלי חיים.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !