דוגמנית העל ג'יג'י חדיד משיקה קולקציית משקפי שמש למותג ווג, עם אווירת רטרו-שיקית במיוחד, רשת אירוקה משיקה את הקולקציה החדשה במחיר מיוחד: 559 ₪.מאת:שולמית אטיאס 
shulamit.atias@gmail.comGIGI HADID X VOGUE
#SHOWYOURVOGUE

חדש ברשת אירוקה:
קולקציית קפסולה של ג'יג'י חדיד לווג

דוגמנית העל ג'יג'י חדיד משיקה קולקציית משקפי שמש למותג ווג
הכוללת 7 דגמים ייחודים המביאים סגנונות שונים של יופי
עם אווירה רטרו-שיקית במיוחד.

לאור הצלחת הקולקציות הקודמות של ג'יג'י חדיד בארבע השנים האחרונות, החליטו בווג לחבור לחדיד פעם נוספת. חדיד, מבין הדוגמניות המצליחות ביותר בעולם בעלת עשרות קולקציות קפסולה בעיצובה ובהשראתה ממשיכה להפתיע ולחדש כל פעם מחדש.

הקולקציה החדשה, שתשווק ברשת אירוקה,  הינה מהדורה מוגבלת הכוללת 7 דגמים ייחודיים, המביאים סגנונות שונים של יופי עם אווירה רטרו-שיקית במיוחד. גולת הכותרת של הקולקציה היא מבחר משקפי שמש חתוליים וצרים במראה בלתי נשכח עם מגוון רחב של עדשות שקופות בצבעי פסטל – צהוב, ורוד, תכלת ועוד.


בצילומי הקמפיין החדש, ג'יג'י מציגה את הסטייל האישי שלה לקיץ 2018 באווירה אורבנית וזוהרת על רקע חופי הים המרהיבים של איביזה באווירה שמשית, זוהרת, חושנית, שובבה והרפתקנית. הקולקציה קוראת לנו הנשים, להעז ולהציג את האישיות שלנו בדגמים אייקונים בסגנון רוק-שיק ובסגנון נשי במיוחד ואומרת פשוט לבשי את האישיות שלך בגאווה וחותמת בשאלה:
 My Vogue, what's yours?

קולקציית ג'יג'י חדיד לווג  ברשת אירוקה במחיר השקה: 559 ₪

להשיג ברשת אירוקה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

המעצב דרור קונטנטו עיצב לדיווה העל זמנית סטלה עמר, שמלה ייחודית לאירועי נשף ה- Life Ball המתקיים זאת השנה 25, בעיר וינה שבאוסטריה.

אירוע השנתי של עמותת אור למשפחות– "בכבוד אחי" ל – 350 אבות ואחים שכולים נערך במלון דן פנורמה.

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !