מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
סדרה חדשה של כרטיסי חיש גד מציגה-

ג'קי ג'קסון, המאייר והקריקטוריסט הידוע מ"הציור השבועי לילד", מופיע בכל שבוע במשך 52 שנה בעיתון סוף השבוע...
מעתה ניתן יהיה למצוא את חידות הציורים גם בדוכני מפעל הפיס!
מפעל הפיס משיק סדרת כרטיסי גירוד חדשה בעיצובו של ג'קי-
"איפה הכסף"?!

סדרת כרטיסי גירוד חדשה בשיתוף פעולה עם ג'קי. "סדרת חישגד איפה הכסף?", יוצאת לשוק בימים אלו. הסדרה החדשה מציגה 4 איורים בנושאים שונים אותם עיצב ג'קי, ביניהם: המערב הפרוע, דייגים בחוף הים, משפחה וביתן מפעל הפיס, המשותף לכל הציורים הוא הנעלם- עזרו לנו למצוא את שק הכסף. לראשונה, מעבר למשחק הגרוד מציע החיש גד משחק נוסף על גבי הכרטיס- לחפש את הדמות החסרה.
הסדרה החדשה נמכרת במחיר של 10 ₪ בלבד וכספי הזכייה עשויים להגיע עד ל-50,000 ₪.  

ג'קי ג'קסון, מאייר וקריקטוריסט ידוע לכל ישראלי בזכות המדור "הציור השבועי לילד" שמתפרסם מידי שבוע במשך 52 שנה במהדורת סוף השבוע. המדור, שנחשב למדור הוותיק ביותר בארץ, התחיל כמדור זמני ונישאר קבוע עד עצם היום הזה. ג'קי נחשב לאחד הסמלים המזוהים עם התרבות הישראלית ואין ילד או מבוגר שלא מכיר את הציור הנעלם.

ג'קי, בן 78 מראשל"צ, נשוי +2 וסב, זכה השנה בפרס "עיפרון הזהב" במוזיאון הקריקטורות בחולון. מאז ומתמיד היה מאייר ומצייר, הרעיונות לציורים מגיעים אליו מהראש ומהשפעות היום יום. אמנם לפעמים הדמויות חוזרות על עצמם, אך מעולם לא קרה במשך 52 השנים שהמדור קיים שהציור עצמו חזר על עצמו יותר מפעם אחת. ג'קי אייר למעלה מ- 4,000 ציורים במשך שנותיו בעיתון. דמויות האנשים בציורים, הם שמות של אנשים אמתיים שרובם פונים אליו בבקשות שונות ומיוחדות שיפרסם את שמם או שם יקיריהם במדור.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!

תנובה משיקה לכבוד חג השבועות, 4 מוצרים חדשים תחת מותג 'השף הלבן', המבטיחים תוצאה איכותית וקלות הכנה!