רשת בראס מציעה מגוון גאדג'טים לחיתוך ופריסת פירות קיץ

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com
אוכלים פירות – ונהנים!
רשת בראס מציעה מגוון גאדג'טים לחיתוך ופריסת פירות קיץ
לחברת BRASS לאביזרי בישול ואירוח ממיטב המותגים בעולם יש פתרון לכל פרי: מגלען דובדבנים, פורס תותים, פורס מלון ומנגו, חותכן אננס ושולף קיווי

מגלען דובדבנים מעולה – מאפשר לשלוף בקלות את גלעיני הדובדבן, וליהנות משמירה מקסימאלית על בשר הפרי העדין של הדובדבן, לצד נוחות שימוש וניקיון  ללא פשרות.
מחיר: 44.90 שקלים.

קולף אננס של מותג   Vacu Vinההולנדי – מאפשר לקלף את הפרי הטרופי תוך 30 שניות בלבד, וליהנות ממקסימום טעמו של הפרי העסיסי, במינימום מאמץ וליצור צורות יפות ומסוגננות של בשר הפרי האהוב. מחיר: 49.9 שקלים.

פורס מלון ומנגו –  משלב באביזר אחד אפשרות ל-3 פעולות נפרדות: חריצה של בשר הפרי לקוביות, שליפת הבשר מהקליפה וסינון של גרעיני המלון. המכשיר המושלם למי שרוצה לקשט את מנות הקיץ, להפתיע בסלטי קוקטייל ולנצל כל סנטימטר בבשר הפרי. מחיר: 69.9 שקלים.

שולף קיווי איכותי מבית Chef'n – פטנט מעולה לקילוף קיווי, פטנט לחיתוך והוצאת קיווי מהקליפה, בקלות. מעולה למטבח הביתי ולשפים מקצועיים. מחיר מבצע : 10 שקלים.


way of life - BRASS
אביזרי בישול ואירוח ממיטב המותגים בעולם
את כל האביזרים ניתן להשיג בחנות הדגל של Brass במתחם ONE DESIGN
רח' האצ"ל 53 ראשל"צ, בסניף במתחם הנמל החדש יריד המזרח  תל אביב, במשרדי החברה בכניסה לקיבוץ חורשים או  דרך אתר החברה:  www.brassbrands.co.il




תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!

תנובה משיקה לכבוד חג השבועות, 4 מוצרים חדשים תחת מותג 'השף הלבן', המבטיחים תוצאה איכותית וקלות הכנה!