ד"ר מרטינס בשיתוף פעולה עם צבי הנינג'ה לחורף 2016

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

ד"ר מרטינס בשיתוף פעולה עם צבי הנינג'ה לחורף 2016
ד"ר מרטינס מציגים שיתוף פעולה ייחודי עם צבי הנינג'ה וניקולואדיאון לחורף 2016, המותג ייצר אוסף ייחודי כמחווה לסדרת האנימציה המקורית שנוצרה על ידי קווין איסטמן ופיטר לאירד בשנת 1984.

הסדרה מורכבת מהדמויות נועזות וחביבות על הילדים, צבי הנינג'ה. המוכרים כצוות של ארבעה צבים על שם ארבעת אמני הרנסנס, לאונרדו, דונאטלו, רפאל ומיכאלאנג'לו .
את סיפורים של הצבים, ביתם המפורסם בביוב של העיר ניו יורק ואויבם המושבע שרדר אין ילד שלא מכיר.

ד"ר מרטינס משחררים את הנעליים בדיוק בזמן; הסרט "צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים" בכיכובה של מייגן פוקס בתפקיד הכתבת הנועזת, אפריל אוניל, עולה לאקרנים בארץ ב-21 ליולי, לאחר ההצלחה הפנומנלית של הסרט הראשון בסדרה.

הקולקציה החדשה כוללת בתוכה ארבעה דגמים שונים, כאשר כל דגם מייצג צב נינג'ה אחר.
בין הדגמים ניתן לזהות את הדגם הקלאסי- 8 חורים, שניים מהדגמים זוהרים בלילה וכל דגם עוצב עם משמעות בהתאם לדמות. לדוגמא: בדגם של דונאלטו (הסגול) ישנם שני ציורים שונים בקדמת המגף, בדגם של לאונרדו יש את הביטוי "קוואבנגה" המפורסם.
את הנעליים ניתן להשיג באתרי האונליין של ד"ר מרטינס באנגליה ובארצות הברית.
את הפרסומת לקולקציה ניתן לראות בערוץ היוטיוב של ד"ר מרטינס.תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!