תנובה ומכון דוידסון לחינוך מדעי בפעילות ייחודית לחופש הגדול: מהדורת חידות לקיץ מתוך אפליקציית 'המוח' על אריזות החלב

תנובה ומכון דוידסון לחינוך מדעי בפעילות ייחודית לחופש הגדול:
מהדורת חידות לקיץ מתוך אפליקציית 'המוח' על אריזות החלב
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

***
עונים על החידות המדעיות במהירות האפשרית ומשתתפים בתחרות נושאת פרסים

תנובה ומכון דוידסון לחינוך מדעי, הזרוע החינוכית של  מכון וייצמן למדע, יוצאים במהלך משותף וייחודי במטרה לחבר אנשים למדע ולהנגיש מדע בקרב ילדים ונוער. במסגרת שיתוף הפעולה, תושק מהדורה מוגבלת של אריזות חלב תנובה, שעל גביהן חידות מעולם המדע הלקוחות מאפליקציית 'המוח' הפופולארית והמצליחה שהושקה על ידי מכון דוידסון לחינוך מדעי לפני כשנה, וצברה עד כה כחצי מיליון הורדות.
מדובר בפעילות מעשירה ומהנה, במיוחד לחודשי הקיץ, המזמינה את כל המשפחה להשתתף בתחרות חידות מדעיות נושאת פרסים. החידות תתפרסמנה על אריזות חלב תנובה ליטר 3%

במסגרת הפעילות, הפותרים את החידות שיופיעו על גבי אריזות החלב ישלחו את תשובתם בהודעת SMS למספר המופיע בצד האריזה. הפותרים יקבלו בהודעה חוזרת קישור שמוביל לאפליקציה ובה 10 חידות מתחומי מדע שונים. המשתתפים יצטרכו לענות על החידות ולצבור נקודות, כאשר המטרה היא להשיב על כולן נכונה במהירות הגבוהה ביותר. האפליקציה מבוססת על שילוב של פלטרפורמה חדשנית ועדכנית, חווית משתמש ברמה גבוהה ותוכן עשיר.  

בפעילות, שתתקיים במשך חודש, יהיו מאות זוכים בשובר לסל מוצרי תנובה וכרטיס כניסה משפחתי לתערוכת הקיץ החדשה של מכון דוידסון במוזיאון גן המדע "סודות הים"- תערוכה אינטראקטיבית וחווייתית לכל המשפחה המציעה מבט מעמיק אל העולם התת-ימי, הצצה אל הסודות השמורים שעל קרקעית הים ותגליות מדעיות.

לילך כהן שולומון, מנהלת אגף שיווק חטיבת החלב, תנובה: "אנו שמחים להציע לקהל הצרכנים פעילות בעלת ערך מוסף חינוכי ומעשיר לתקופת החופש הגדול, שלצידה פרס חווייתי לכל המשפחה. בחרנו באריזות החלב של תנובה, מוצר המזון הנמכר ביותר בישראל, כפלטפורמה דרכה נחבר ילדים ובני נוער לעולם המדע."

אריאל היימן, מנכ"ל מכון דוידסון לחינוך מדעי: "הרעיון שעומד מאחורי היוזמה הוא לקחת משהו שנמצא בכל בית בישראל כמו קרטוני החלב של תנובה, ולתעל את הזמינות שלו לטובת תכנים מדעיים-חינוכיים בגובה העיניים לכל המשפחה. מכון דוידסון שם לעצמו למטרה לחבר כמה שיותר אנשים למדע, באופן נגיש ידידותי ומסקרן."

קישור למידע נוסף אודות התערוכה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי