מר תשע נשמות

מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

בשבוע הבא, 4.8, מגיע לבתי הקולנוע הסרט מר תשע נשמות בכיכובם של קווין ספייסי, כריסטופר ווקן וג'ניפר גארנר.
הסרט יוצא בדיבוב לעברית ובאנגלית עם תרגום.

לצפייה בטריילר: https://youtu.be/apnikfQmDz8

אורך הסרט: 87 דקות
הסרט מופץ ע"י פורום פילם בגרסאות דו מימד מדובב ודו מימד באנגלית עם תרגום לעברית ומגיע לבתי הקולנוע ב- 04.08.2016


אריה ברק – כרמל רבינוביץ' יחסי ציבור
מר תשע נשמות
תקציר:
טום ברנד (קווין ספייסי) הוא מיליארדר נועז וממזרי אשר הגיע הכי גבוה שניתן בתחומו.
אורח החיים המכור לעבודה של טום ניתק אותו ממשפחתו, במיוחד מאשתו היפה לארה (ג'ניפר גארנר) ומבתו המעריצה אותו רבקה (מלינה וייסמן). לכבוד יום ההולדת ה -11 של רבקה היא מבקשת את המתנה שהיא מבקשת בכל שנה - חתול. טום שונא חתולים, אבל הוא נותר ללא מתנה ליום הולדתה של בתו ובצעד נואש הוא מגיע לחנות לחיות מחמד מיסטית המלאה בחתולים יוצאי דופן ואקזוטיים. בעל החנות, פליקס פרקינס (כריסטופר ווקן), מראה לו חתול מיוחד, ובדרך למסיבה של בתו, טום עובר תאונה איומה. כשהוא שב להכרתו הוא מגלה כי איכשהו, הוא כעת לכוד בתוך הגוף של החתול, שאומץ על ידי משפחתו.
כחיית המחמד של המשפחה וכחתול, טום מתחיל לראות את משפחתו וחייו בפרספקטיבה חדשה ומפתיע. בו זמנית משפחתו מתרגלת לחיים עם חתול מוזר ועקשן ובנו, דיויד, מתגייס לדאוג למשפחתו בדרכים שטום לא ציפה להן.
על מנת שטום יוכל לחזור למשפחתו כאבא וכבעל לו הם ראויים, הוא צריך להבין מדוע נקלע למצב המוזר הזה ויאלץ להתאמץ על מנת לזכות שוב בקיומו כבן אדם.


על ההפקה:
קווין ספייסי עשה כמה תפקידים דרמטיים מרשימים ואף זכה ב-2 פרסי אוסקר על כך, אולם יש בו גם צד קומי שנהנה מהומור, לכן כאשר התסריט של מר תשע נשמות הגיע לשולחנו, הוא החליט שהגיע הזמן לקומדיה שוב. "בארי זוננפלד עשה כמה מהסרטים הגדולים בכל הזמנים, אין ספק לגבי זה", אומר השחקן  "לכן, כשהוא הצטרף לפרויקט הזה, הייתי מאוד נרגש".
לדברי זוננפלד, המאפיינים הייחודיים של ספייסי הפכו אותו לשחקן האידאלי לתפקיד: "קווין מושלם לתפקיד בגלל שהוא חכם, מצחיק, סרקסטי  והוא יכול להיות חם מאוד או קר מאוד", אומר הבמאי. "קולו של קווין מושלם גם כן מפני שהוא מוכר ומזוהה איתו מאוד, הוא יכול להיות ציני ומצחיק - וזה כל הדברים שאתה רוצה עבור הקריינות", מסכם הבמאי.


על הבמאי והשחקנים:
בארי זוננפלד – במאי
ביים את הסרטים: "גברים בשחור", "תפוס את שורטי", "גברים בשחור 2", "פרוע על המערב", "גברים בשחור 3". כמו כן, זכה בפרס האמי על בימוי סדרת הטלוויזיה "החיים ע"פ נד".
קווין ספייסי – טום ברנד
זכה ב-2 פרסי אוסקר על תפקידיו בסרטים "החשוד המיידי" ו"אמריקן ביוטי". כמו כן, זכה בפרס גלובוס הזהב על תפקידו בסדרת הטלוויזיה "בית הקלפים". עוד כיכב בסרטים: "סודות אל. איי", "איך להיפטר מהבוס 2", "21", "גברים שבוהים בעזים", "סופרמן חוזר", "החיים של דיוויד גייל" ועוד.


ג'ניפר גארנר – לארה ברנד
זכתה בפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסדרת הטלוויזיה "זהות בדויה", כמו כן, הייתה מועמדת עוד 3 פעמים לפרס על תפקידה בסדר זו. עוד כיכבה בסרטים: "מועדו הלקוחות של דאלאס", "ג'ונו", "דרדוויל", "חייו המוזרים של טימות'י גרין", "יום האהבה", "אקסיות לכל הרוחות", "אלקטרה", "פתאום 30" ועוד.

כריסטופר ווקן – פליקס פרקינס
זכה בפרס גלובוס הזהב על פקידו בסרט "צייד הצבאים", היה מועמד שוב לפרס האוסקר על תפקידו בסרט "תפוס אותי אם תוכל". עוד כיכב בסרטים: "כלים שלובים", "ספרות זולה", "לדפוק חתונה", "לילה אחרון בעיר", "השוד המתוחכם", "קליק", "רומנטיקה וסיגריות" ועוד.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!