חברת URIEL משיקה את כרית הנוחות ה"חלומית".

שינה מרעננת עם כרית "חלומית" מבית URIEL
חילומית- כרית אורטופדית אנטומית לשיפור איכות השינה ובריאות הצוואר בעלת מבנה ייחודי התומכת בראש כאשר שנים על הצד.
מאת:שולמית אטיאס shulamit.atias@gmail.com

בסופו של יום עבודה או יום ארוך במיוחד כל מה שאנו רוצים זה להניח את הראש על הכר ולזכות למנוחה טובה ונעימה. רובינו משקיעים במזרן טוב, אך זה האחרון עדיין לא מספיק לשינה נעימה ומרעננת.
לאחר שינה של 7-8 שעות, אנו אמורים לקום בבוקר רעננים לקראת יום חדש, ואולם לעתים אנו קמים בבוקר עם כאבי ראש, שרירים מכווצים באזור הצוואר והכתפיים או כאבים לאורך היד, וכן הרגשה כי היד נרדמה, בין היתר עקב לחץ הראש על היד והאטה בזרימת הדם בזמן שינה על הצד.
ה"חלומית" הינה כרית אנטומית מפוליאוריטן אנטי אלרגית עם זיכרון שמיוצרת בשיטת הזרקה לתבנית.  טכניקה זו מאפשרת לייצר כרית בעלת צורה אנטומית ייחודית הנותנת תמיכה מושלמת לראש ולחוליות הצוואר הן בשכיבה על הגב והן על הצד.
בנוסף, המבנה הייחודי של הכרית - שני רכסים בגבהים שונים משני צידיה המאפשרים שימוש בשני הצדדים בהתאם לנוחות המשתמש – נותנים מענה לשלושה מצבים: שינה רגועה ונעימה, הקלה לסובלים מכאבי צוואר והקלה לסובלים מנחירות. עיצובה הפנימי המיוחד של הכרית החלומית מונע היווצרות לחץ על האוזן בזמן השינה על הצד.

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת וחנויות נבחרות.
מחיר לצרכן: 326 ₪
שינה נעימה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי