במסעדת מסה בתל-אביב התכנסו ביום חמישי האחרון (23.2) בכירי עולם הכירורגיה הפלסטית , לרגל השקת מכשיר חדשני לעיצוב הסנטר וקו הלסת ללא ניתוח כירורגי וללא הרדמה !


מימין לשמאל דר שרית כהן ,גבריאל חנני-  מנכ"ל פרומדיקס ואשתו ימית,צלם:עדי שמיר 


בכירי הכירורגיה הפלסטית משיקים מהפכה:
מכשיר חדשני לעיצוב הסנטר וקו הלסת
ללא ניתוח כירורגי וללא הרדמה
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


במסעדת מסה בתל-אביב התכנסו ביום חמישי האחרון (23.2) בכירי עולם הכירורגיה הפלסטית  לרגל השקת  מכשיר חדשני בעולם ובישראל, המיועד לעיצוב והדוק קו הלסת והסנטר באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו זעיר פולשני.

האירוע נפתח בארוחה חגיגית, חשיפת המכשיר החדש ודברי פתיחה של גבריאל חנני -  מנכ"ל פרומדיקס שאמר: "כחברה בינלאומית הפועלת באירופה ובישראל אנו עושים רבות כדי להביא לארץ את המוצרים החדשניים ביותר והבולטים בתחום האסתטיקה,  כדי לשפר את איכות חייהם של המטופלים".

לדברי חנני:  "המכשיר החדש צפוי לחולל מהפכה בתחום הכירורגיה הפלסטית והוא מספק תוצאות יוצאות דופן, ללא צורך בהרדמה וחדר ניתוח, צלקות או זמן החלמה."

אחריו הציגה ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית, את המכשיר והדגימה את פעולתו והסבירה: "טכנולוגיית גלי רדיו זעיר פולשנית, היא בשורה משמעותית לתחום הצערת הפנים והצוואר. ההליך הקצר, זמן ההחלמה המהיר והתוצאות הנראות לעין מייתרות התערבות ניתוחית במטופלים עם צניחה ורפיון קלים-בינוניים ובאילו שמצב בריאותם אינו מאפשר התערבות ניתוחית".

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

הסטודיו של טיבה נוף ביפו, יארח את הגלריה הנודדת של עמותת הבית לחולי טרשת נפוצה, במסגרת אירועי סטודיו פתוח של "אוהבים אומנות – עושים אומנות" שמארגנת עיריית תל אביב השנה יתקיימו אירועי "סטודיו פתוח" בתאריכים 19-20 באוקטובר 2018, במהלך שישי שבת