האצ'ימלס ((Hatchimals הצעצוע החדש שסוחף את ארה"ב ואנגליה מגיע עכשיו לישראל!! רשת סטימצקי תחל בימים אלה לשווק את הצעצוע בחנויותיה בבלעדיות !החל מ-1  בפברואר תתקיים מכירה מוקדמת בכל בחנויות הרשת למשך שבוע ימים, במחיר השקה של 379.90 ₪ לכלל לקוחות סטימצקי
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

האצ'ימלס הינו צעצוע חדש שסוחף בימים אלה את ארה"ב ואנגליה, ילדים ומבוגרים כאחד. הטירוף הזה מגיע עכשיו גם לישראל, והוא ישווק בחנויות סטימצקי בבלעדיות החל ממחצית חודש פברואר 2017 .
החל מ-1 בפברואר תתקיים מכירה מוקדמת של האצ'ימלס בחנויות הרשת למשך שבוע ימים, במחיר השקה של 379.90 ₪ לכלל לקוחות סטימצקי.
לאחר ההשקה האצ'ימלס ישווק במחיר של 399.90 ₪ ולחברי מועדון סטימצקי ב- 349.90 ₪ .
מדובר בצעצוע  קסום, מלא במסתורין והתרגשות המגיע בתוך ביצי פלסטיק שבתוכן נמצאות בובות האצ'ימלס שונות, הן למעשה חיות רובוטיות מתוקות ופרוותיות. בזמן שהאצ'ימלס נמצאות בתוך הביצה, הן משמיעות קולות חמודים, ניתן אף לשמוע את הנשימות שלהן, להקיש על הביצה, ולשמוע חזרה את הנקישה של האצ'ימלס מתוך הביצה.  המיוחד בצעצוע הזה הוא היצורים המתוקים הללו בוקעים באמת מהביצה והטיפול בהם הוא ממש כמו באפרוח אמיתי.                                

איך גורמים להאצ'ימלס לבקוע מהביצה?
בקיעת האצ'ימלס נעשית בדומה לבקיעת ביצה אמיתית, באמצעות מגע למשך זמן של
בין 10 ל- 40 דקות. עפ"י ההוראות צריך רק לשפשף, לגעת, ולהקיש על ביצה, וברגע שהיא תהיה מוכנה היצור שבפנים יחל לנקר את דרכו החוצה. בשלב זה, אפשר להתחיל לקלף את חלקי הביצה ולסייע לו לצאת. האצ'ימלס ייבקע רק פעם אחת, ולאחר מכן הוא ירצה ללכת, לדבר ולשחק.
לאחר בקיעתו האצ'ימלס יהיה זקוק לטיפול, צריך לשים לב במיוחד לצבע העיניים שלו, לכל צבע יש משמעות שונה הדורשת פעולה מסוימת המבטיחה שהאצ'ימלס יהיה בריא ומאושר.  למשל אם הבובה בעלת עיניים סגולות, זה אומר שהיא רעבה וזקוקה שיאכילו אותה, צבע אדום- מראה על כך שהבובה כועסת, כתום- זקוקה לגיהוק, לבן- רוצה לישון, ירוק- חולה, כחול כהה- מפחדת וכו'.

אייל גרינברג, מנכ"ל סטימצקי: "אנו שמחים שנבחרנו להיות הראשונים לשווק את האצ'ימלס, בישראל ולהביא לצרכן הישראלי את הבשורה המהפכנית בקטגוריית הצעצועים. מדובר בצעצוע חדש ופורץ דרך שהצליח לסחוף רבים בארה"ב ובאנגליה אף שהוא חדש בשוק. מעתה יוכלו גם לקוחותינו ליהנות אף הם מצעצוע חוויתי ומדהים במיוחד.  רשת סטימצקי מציעה  כיום תמהיל מוצרי תרבות מגוון ואיכותי המאפשר לה להעניק לציבור לקוחותיה לא רק ספרים אלא גם מוצרי פנאי והעשרה הכוללים  צעצועים חינוכיים, משחקים קופסא, ועוד".
    
לינק לסרטון הדגמה של הפעלת הבובה:

ניתן להשיג בחנויות סטימצקי בלבד!!

תגובות