לקראת חג הפסח- תנובה מוסיפה למגוון 30 מוצרים כשרים לפסח למהדרין!


מחלבות תנובה הוכשרו לפסח
30 מוצרים כשרים לפסח למהדרין נוספו השנה למגוון   

מאת שולמית אטיאס

תנובה, חברת המזון המובילה בישראל, השלימה בימים אלו את היערכותה לקראת חג הפסח. כמדי שנה, מקיימת תנובה תהליך הכשרה מקיף ויסודי של כל המחלבות ופסי הייצור ברחבי הארץ, בשיתוף פעולה עם גופי כשרות מובילים. השנה יוצעו יותר מ-400 מוצרי תנובה כשרים לפסח, בכל הקטגוריות, כאשר כמחצית מהם כשרים למהדרין, בהכשר ועדת מהדרין תנובה ובד"צ העדה החרדית.  

רשימת המוצרים הכשרים לפסח כוללת השנה 30 מוצרים חדשים, המיוצרים לראשונה בכשרות לפסח למהדרין, ביניהם: חלב משק, משקה תנובה גו, יוגורט סויה בטעמים, יולו שוקולד חלב בנגיעת אייריש קרים/ תפוז, ועוד.
על גבי אריזתם המקורית של מוצרי תנובה הכשרים לפסח, מופיע הסימון "כשר לפסח". מוצרים המכילים מרכיבי קטניות מסומנים: "כשר לפסח – קטניות". על גבי מוצרים כשרים למהדרין, תופיע חותמת הכשרות 'כשר למהדרין', ובנוסף הכיתוב: 'כשר לפסח- ערב פסח'.  מוצרים שעל גבי אריזתם לא מופיע הסימון "כשר לפסח" - אינם כשרים לפסח.
אייל מליס, מנכ"ל תנובה: "כחברה המובילה את ענף החלב בישראל, תנובה פועלת מתוך מחויבות מתמדת להציע את המוצרים האיכותיים ביותר לאורך כל השנה ולתת מענה לצרכים השונים בחברה הישראלית, לרבות היבטי כשרות. כמדי שנה, משקיעה תנובה משאבים ומאמצים רבים בהכשרת המחלבות לקראת הפסח בכדי להבטיח כי כל צרכני החלב בישראל, יוכלו ליהנות ממוצרי תנובה המוכרים והאהובים גם בימות החג."

ניתן לפנות למוקד שירות הצרכנים הטלפוני של תנובה למידע בנושא כשרות, שמספרו 1-800-666-244

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!

תנובה משיקה לכבוד חג השבועות, 4 מוצרים חדשים תחת מותג 'השף הלבן', המבטיחים תוצאה איכותית וקלות הכנה!