בר רפאלי חוגגת - מתחם VIP נפתח ביום חמישי האחרון (28.7) באאוטלט עופר בילו סנטר, לשיירה של אנשי עסקים, בכירי המשק והעסקים ,שהגיעו למקום לרגל פתיחת רחוב חדש על-שם איש העסקים יולי עופר ז"ל ולרגל פתיחת סניף מותג האופנה אורבניקה.

מימין משה רוזנבלום עם בר רפאלי ומנחם מעודי

משיקים את רחוב שדרות עופר מימין מנחם מעודי ליאורה עופר ומשה רוזנבלום

מימין ניצן ישראלי משה רוזנבלום בר רפאלי ומנחם מעודי
צילום אסף לב


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

האירוע כלל קוקטייל אופנתי עם הסופר מודל  בר רפאלי, גזירת סרט לפתיחת הרחוב החדש בעופר בילו סנטר, קביעת מזוזה בסניף  אורבניקה ומייצג אופנה שחשף את הקולקציה.  

הטקס נערך בנוכחות  בכירי קבוצת קניוני עופר, בניהם:  ליאורה עופר – יו"ר קבוצת מליסרון, אבי לוי – מנכ"ל קבוצת מליסרון, משה רוזנבלום – מנכ"ל קבוצת קניוני עופר יחד עם קברניטי המותג אורבניקה, בניהם: ניצן ישראלי מנכ"ל רשת אורבניקה, אורן בר גיל – סמנ"ל שיווק קבוצת הודיס ועוד.

מנחם מעודי, מנכ"ל עופר בילו סנטר פתח את האירוע ואמר: "יולי עופר ומשפחתו  רכשו  ביולי 2006 את מתחם בילו סנטר שלימים הפך להיות האאוטלייט הגדול ביותר בישראל המשתרע על שטח של מעלה מ 74 אלף מ"ר עם 120 מותגים מובילים. כיום, 9 שנים אחרי הרכישה החלטנו להפתיע את  משפחת עופר ולקרוא לרחוב הראשי של המתחם על שם יולי ז"ל.
עוד אמר מעודי: אנו מברכים גם את הנהלת ועובדי רשת  אורבניקה על השקת הסניף החדש במתחם בילו סנטר. עבורנו מדובר בהצלחה נוספת לספק לקהל לקוחותינו מוצרי אופנה איכותיים במחיר משתלם ולהוות עבורם מתחם קניות מוביל באזור בתחום האופנה."

לדברי ניצן ישראלי מנכ"ל אורבניקה: הרשת מתרגשת לפתוח היום  סניף ענק המשתרע על שטח של  2,700 מ"ר. החנות בעופר בילו סנטר מתפרשת על שתי קומות ועוצבה על פי הטרנדים האחרונים בעולם האדריכלות הקמעונאית, כולל שימוש במסכי לד עצומים המקרינים קטעי וידאו ארט שבוימו במיוחד עבור הרשת. אנו בטוחים שהסניף יצליח ויהפוך לאחד מהמובילים".

מיד לאחר הטקס החלה הופעה של קטריקס ודורון ביטון ומופע של כוכב ההיפ הופ -  סטפן שרקד לקול תרועת המעריצות.  

בתום  האירוע  בר התפנתה  לחפש בגדים שיתאימו לה לשליש האחרון של ההיריון אליו היא נכנסה בימים אלו.  כמו כן הצטרפה אליה לשופינג נערת ישראל לשנת 2017 אדר גנדלסמן.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי