סאני, היבואנית הרשמית של מוצריSAMSUNG בישראל, יוצאת במבצע אטרקטיבי במיוחד לרגל השקת הGalaxy note8 – ב25 בספטמבר

מאת:שולמית אטיאס
shulamit.atias@gmail.com

רשת חנויות סאני, היבואנית הרשמית של מוצריSAMSUNG בישראל,
ב25 בספטמבר
תציע את תחנת העגינה החדשנית Dex Stationב-299  ₪ בלבד ברכישת מכשיר Galaxy note8
ה-Galaxy note8  מציין שיא במכירות מוקדמות למעלה מ-8000 מכשירים כבר נרכשו במכירה המוקדמת. כפול מגרסת ה-Galaxy 8S באותה תקופה

המבצע יתקיים עד ה-30/10

רשת חנויות סאני, היבואנית הרשמית של מוצרי SAMSUNG בישראל,  יוצאת במבצע אטרקטיבי במיוחד לרגל השקת  הGalaxy note8 – ב25 בספטמבר, והיא תציע את תחנת העגינה החדשנית Dex Station ב-299  ₪ בלבד ברכישת מכשיר Galaxy note8.

תחנת העגינה Dex Station  מאפשרת חוויה טכנולוגית יוצאת דופן המביאה את השימוש בסלולארי לרמות גבוהות יותר של נוחות ומאפשרת ריבוי משימות וחוויה סלולארית על מסך מחשב או טלוויזיה.
תחנת העגינה Dex Station החדשה של סמסונג מותאמת לדגמים המתקדמים של החברה (GALAXY S8 ומעלה), ומאפשרת חיבור קל ופשוט ליחידות תצוגה גדולות יותר: במסך טלוויזיה, צג מחשב, טאבלט וכדומה.
בנוסף, תחנת העגינה מאפשרת לבצע בקלות וביעילות ריבוי משימות על ידי מעבר בין מספר רב של חלונות ואפליקציות ומאפשרת חיפוש מסמכים, הודעות, ושימוש בדואר האלקטרוני בקלות ובמהירות.
על מנת למקסם את יעילות ונוחות המוצר, ניתן להתחבר לתחנת העגינה עם עכבר ומקלדת ובכך למעשה השימוש בסלולרי הופך לחוויה דמוית מחשב שולחני. DeX Station מאפשרת לחוות מעבר מהיר בין הטלפון חכם למחשב בכל מקום.

להשיג ברשת חנויות סאני


חברת סאני תקשורת סלולרית, הינה היבואנית והמשווקת הרשמית של מכשירי סמסונג סלולר בישראל והיא בעלת ותק  וניסיון של למעלה מ-20 שנות פעילות בייבוא ושיווק מכשירי סלולר. לרשת 18 חנויות הפרושות ברחבי הארץ,  וכן אתר סחר און ליין המציע רכישת מכשירי סלולר של סמסונג ישירות מהיבואן הרשמי.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי