מתחם עופר סנטר נצרת עילית פותח מתחם קניות נוסף בהשקעה של 15 מיליון ש"ח בעתיד יוקם מעל המתחם החדש בניין משרדים


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


הרחבת מתחם עופר סנטר נצרת עילית צילום המערכת 

מתחם עופר סנטר נצרת עלית מתרחב:
פותח מתחם חנויות נוסף ובניין משרדים  

מתחם החנויות החדש עתיד להיפתח באוגוסט 2018

גודל המתחם החדש כ-1,400 מ"ר ויוקמו בו חנויות של הרשתות והמותגים המובילים

בעתיד יוקם מעל למתחם החדש בניין משרדים

ההשקעה במתחם החדש נאמדת בכ-15 מיליון ₪

מתחם עופר סנטר נצרת עלית, הנמנה על קבוצת קניוני עופר, ממשיך בתנופת ההתפתחות וההתרחבות. בימים אלו שוקדים על הוספת מתחם קניות  חדש שעתיד להיפתח באוגוסט 2018,  ומשתרע על שטח של 1,400 מ"ר.

המתחם קניות הנוסף מתווסף לשטחי המתחם הקיים ששטחו הכולל יעמוד על כ-18,500 מ"ר. בעתיד יקום מעל למתחם החנויות, בניין משרדים.

לדברי רוחה אבקסיס מנכ"ל עופר סנטר נצרת: "מותגים ורשתות מובילים כבר חתמו על חוזים לפתיחת חנויות במתחם החדש, ביניהם: רשת תכשיטי סברובסקי, פייר קארדן, מותג מוביל לאופנת נשים NETWORK, נעלי פאפיה לילדים, אופטיקנה, מסעדת "ביגה", ממתקי הידידות (מותג מוביל בארץ לממתקים מזרחיים ככנאפה ובקלואה) ועוד.לדברי אבקסיס: "אנו עושים רבות על מנת להעניק לתושבי נצרת עילית והסביבה את מרכז הקניות והבילויים החדש והמודרני ביותר. במהלך השנה וחצי האחרונות מתחם עופר סנטר עבר שדרוג, שיפוץ וחידוש, בין היתר במתחם המזון. בנוסף הוחלפו כל הוויטרינות במתחם ושופצו חנויות רבות  ביניהן: ריקושט, א.ל.מ מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, אפרודיטה ועוד. בנוסף נכנסו רשתות חדשות למתחם כרשת ההמבורגרים BBB, מותג האיפור האירופאי גולדן רוז, קולומביה ועוד."

עוד הוסיפה רוחה: "עם הוספת המבנה החדש, תמהיל הרשתות והחנויות המעניקות שילוב של קניות ובילוי יגדל ועופר סנטר נצרת עלית יהפוך למוקד משיכה עסקי המשלב קניות, בידור והנאה לטובת כל תושבי נצרת עילית, נצרת ואזור הגליל התחתון." 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

הסטודיו של טיבה נוף ביפו, יארח את הגלריה הנודדת של עמותת הבית לחולי טרשת נפוצה, במסגרת אירועי סטודיו פתוח של "אוהבים אומנות – עושים אומנות" שמארגנת עיריית תל אביב השנה יתקיימו אירועי "סטודיו פתוח" בתאריכים 19-20 באוקטובר 2018, במהלך שישי שבת