רשת 'קפה לואיז', בשיתוף פעולה עם מחלבת משק צוריאל, תציע שלוש מנות ייחודיות המתבססות על יוגורט עזים של משק צוריאל בשילוב חומרי גלם מפתיעים!

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
צילום  - בן יוסטר


רשת קפה לואיז ומשק צוריאל בחיבור מושלם לאביב:
רק בחודש אפריל: קפה לואיז משיקה סדרת מנות יוגורט עזים פראיות שתגרום לחיך שלכם להתעורר
<        רשת 'קפה לואיז', בשיתוף פעולה עם מחלבת משק צוריאל, תציע שלוש מנות ייחודיות המתבססות על יוגורט עזים של משק צוריאל בשילוב חומרי גלם מפתיעים: יוגורט ים תיכון מנצח, יוגורט סביח אותנטי ויוגורט סופר סברס ורוד מתקתק
<        המהדורה המוגבלת מושקת בימים אלו בכל סניפי הרשת במחיר של כ-35 ₪ בלבד למנה עד סוף חודש אפריל

אבקת סברס ורודה, גרגרי אזוקי, או קוביות בטטה וחצילים? איזה תוספות תבחרו על מנת היוגורט שלכם? רשת קפה לואיז מפתיעה ומביאה לכם את החוויה הטבעית של מנות יוגורט עזים לצד חומרי גלם נועזים שטרם השתדכו במוזלי שלכם: המנות החדשות כוללות את יוגורט ים תיכון, יוגורט סביח ויוגורט סופר סברס. כל המנות משלבות טעמים ייחודים על בסיס היוגורט האיכותי של משק צוריאל. כל שלושת המנות החדשות יוצעו במהדורה מוגבלת עד סוף חודש אפריל, בכל סניפי הרשת, במחיר של כ-35 ₪ למנה.
המנה הראשונה, יוגורט ים תיכוני משלבת בין בסיס של יוגורט עזים כשעליו גרגרי חומוס ואזוקי חמימים, לבין סלסלת עגבניות טריות וזילוף של שמן מורינגה ועלי רוקט להקפצת הטעמים. מנת יוגורט סביח הייחודית כוללת בסיס יוגורט עזים כשבמרכזה קוביות בטטה וחצילים קלויים המוגשים בטמפ' החדר, זאת לצד קוביות עגבניות טריות, כשמעל ביצה קשה חצויה, טחינה גולמית ופטרוזיליה לטאצ' הסופי. שתי המנות מציעות בצד 2 משולשי לחם טריים. מנת יוגורט סופר סברס ורוד המבוססת על יוגורט עזים מציעה צבע ורוד עז בזכות פיתוח ישראלי חדש, 'אבקת סברס', שעושה קסמים לא רק בצבע אלא גם בערכים התזונתיים. הסברס, בזכות שפע הסיבים התזונתיים והאנטיאוקסידנטים, מסייע להורדת רמת השומן ולחץ הדם, משפר את ערכי הכולסטרול הטוב, מאזן את רמת הסוכר בגוף ומסייע בתהליך ההרזיה. המנה מגיעה עם גרנולה מתקתקה, פירות טריים, ג'וגי ברי ופולי קקאו גרוס.
               

תגובות