אקו טיולי שטח - לאינדונזיה


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.comצילום נפתלי היליגר
הפנטזיה של אינדונזיה

 צילום ברק ליבוביץ

צילום ברק ליבוביץמדינת אלפי האיים אינדונזיה היא גן עדן אקזוטי המשלב דתות שונות, אמונות, מנהגים, טקסים, מופעי אומנות, טבע קסום וארכיטקטורה מרהיבה.
אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, אך למרבה ההפתעה מתאפיינת בערכים דמוקרטיים ופלורליסטיים הנובעים מההיסטוריה הייחודית שלה, ומקדמת בברכה גם תיירים ישראלים.
למעלה מ-300 הרי געש, יערות עד פראיים, קרחונים, טראסות אורז, מקדשים וחופים חלומיים עם חול לבן, מי טורקיז ועצי קוקוס שנראים כאילו נלקחו מגלויה, כולם מרכיבים את אינדונזיה מרובת הפנים, העשירה בתרבויות ובהיסטוריה. המדינה מתפרשת על פני 13,700 איים טרופיים בשטח של יותר מ-5,000 קילומטרים מצפון ומדרום לקו המשווה, ומהווה בית לכ-250 קבוצות אתניות שונות המדברות ב-300 שפות ודיאלקטים.
הטבע המגוון במדינה מושך אליו מטיילים וחוקרים מרחבי העולם, לצד אנתרופולוגים וחוקרי דתות אשר לא מפסיקים לנסות ולפצח את סוד קסמה של הפנינה האינדונזית, שהיא אחת המדינות המאוכלסות ביותר בעולם.
אקו טיולי שטח מציעים טיול מקיף בן 20 יום לאינדונזיה כולל סינגפור, ג'אווה, סולאווסי ובאלי בקבוצות קטנות של 15 - 26 מטיילים. הטיול מאפשר הצצה נדירה לפסטיבלים ולטקסים המאפיינים את המסורת והתרבות שהתפתחה באינדונזיה, ביקור במקדשים ובכפרים עתיקים והיכרות עם הפולקלור האינדונזי, הרפתקאות מסעירות בטבע הפראי ושלווה מול שקיעות מרהיבות על חופים לבנים.
הטיול כולל גם ביקור בסינגפור הרב-גונית והתוססת, המשלבת נופים טרופיים, מסורת וחדשנות.
רוצים לדעת עוד  : אקו טיולי שטח - אינדונזיה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

הסטודיו של טיבה נוף ביפו, יארח את הגלריה הנודדת של עמותת הבית לחולי טרשת נפוצה, במסגרת אירועי סטודיו פתוח של "אוהבים אומנות – עושים אומנות" שמארגנת עיריית תל אביב השנה יתקיימו אירועי "סטודיו פתוח" בתאריכים 19-20 באוקטובר 2018, במהלך שישי שבת